Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

5$ 5max SNG| KTo SB 2x shortstack bubble

• Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      Ongame Network NL Hold'em Turbo No Limit Hold'em Tournament - t200/t400 Blinds + t40 - 3 players - http://www.handconverter.com/hands/1649119
      The DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: t5060 M = 7.03
      Hero (BTN): t1500 M = 2.08
      SB: t940 M = 1.31

Pre Flop: (t720) Hero is BTN with Tc Kh

Hero calls t400, 1 fold, BB checksFlop: (t1120) 3d 4c 2s (2 players)BB checks, Hero checksTurn: (t1120) 3h (2 players)BB bets t800, Hero folds Final Pot: t1120Hero mucks Tc KhBB wins t1120

Tady docela nevím.. Mým plánem bylo limpnout s tím, že druhého shorta callnu, ale na jakoukoliv agresi BS je to snap fold. Myslíte, že to měl být fold/ push před flopem? Zase se mi nechtělo točit proti BS s tímhle. Co byste v téhle situaci udělali vy?

Jo a ještě nevím, jak vložit ten vysunovací spoiler, kdyby byl někdo ochoten poradit :) [/align]
  • 2 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Call sa mi nepáči.

Ak sa rozhodujem medzi push/fold, na jednej strane je bublina, ktorá podporuje pusherov, na druhej strane idú na mňa blindy. Asi by som sa priklonil k pushu. :)

Tu som vyskúšal po prvýkrát, ako ide spoiler. Je to predposledné tlačítko s nápisom abc, kde píšeš svoj post.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

limp se mi vůbec nelíbí. Jednak tě BS může lehce pushnout nebo raisnout a ty budeš muset složit, tak i případně po flopu hraješ na slepo a buď to celý procheckuješ a budeš se modlit, nebo tě BS nějak vybluffuje a nebo budeš muset naslepo pushnout flop.
      Vůbec není jisté, že se SB pustí do hry, naopak tě často přenechá big stackovi, ať si s tebou pohraje.

SB bude vyblindovaný dříve a i teď ze small blindu může často pushovat do big stacka, který mu nic nesloží, takže nejsme nuceni hrát, prostě fold.