tak to som zvedavy

• fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      Registrace: 20.01.2012 Příspěvky: 19
      ako clovek pozna ze ma na to aby sa mohol zivit profi pokrom ? zistil som ze som na pokry zavisli a uz to prerasta do gamblingu a pritom som mal dobre vysledky ale teraz uz akosi len prehravam a prehravam a prehravam a uz som prehral tolko ze mi je stoho zle tak zistujem ci sa vazne oplati hrat alebo mam stym nadobr seknut
  • 36 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj

a co hraješ CG, SnG, MTT ?

Jaké hraješ stakes ?
      Promiň že se tak vyptávám, ale čím více toho napíšeš, tím snadněji se najde někdo, kdo by ti mohl pomoc.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Na Tvoju otázku Ti asi najlepšie odpovie nejaký profík, ale myslím si že Teba by to i tak teraz nemalo zaujímať, pretože rozhodne v súčasnosti nie si v stave, aby si mohol byť poker pro. Píšeš že prehrávaš - a čo robíš pre to aby si vyhrával?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Na to aby si sa pokrom mohol zivit potrebujes viac ako len jeden hotrun. Ale poznas to tak ze dokazes DLHODOBO ( aspon 9-12 mesiacov) byt takmer kazdy ak nie kazdy mesiac vykazovat zisk, navyse by si mal mat dostatocne safe bankroll na to aby si dokazal vykryt svoje mesacne naklady v real life povedzme aj na 4-5 mesiacov aj v pripade keby sa ti nedarilo a ten mesacny profit by si nemal.

Co sa tyka tvojho pripadu, pri pokri je nevyhnutna disciplina, ako sam pises ze sa stavas zavisly, v tomto existuje len hrozne tenka hranica medzi nejakou vasnou/nadsenim pre hranie a zavislostou , mnoho hracov si to mozno otvorene nechce pripustit. Ale tak podstatne je zeby si sa mal dokazat pri hre kontrolovat, skus si naplanovat kazdy den presny cas na session napr. ze budes hrat 2 hodiny potom skoncis, pojdes von atd. a potom si zase napr. hodku zahras. A hlavne ked vidis ze hras zle ( bez ohladu na to ci vyhravas alebo prehravas) tak by si to mal vypnut a skoncit session.
      To ze teraz prehravas moze byt kludne iba variance a ze bezis pod EV, no na druhej strane na to sa vsetko zvalovat neda, a taktiez to moze byt tym ze mas zly mindset, nehras Agame robis zbytocne chyby, ktore ta stoja peniaze.To uz musis vediet sam posudit. Ak si myslis ze hras stale svoju hru, a len netocis flipy, triafas top range superov atd. tak pokracuj, ale ak hras zle , ze napr. robis marginalne cally atd. tak si radsej daj dlhsiu pauzu
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      TheLazyGrinder původně napsal
      Na to aby si sa pokrom mohol zivit potrebujes viac ako len jeden hotrun. Ale poznas to tak ze dokazes DLHODOBO ( aspon 9-12 mesiacov) byt takmer kazdy ak nie kazdy mesiac vykazovat zisk, navyse by si mal mat dostatocne safe bankroll na to aby si dokazal vykryt svoje mesacne naklady v real life povedzme aj na 4-5 mesiacov aj v pripade keby sa ti nedarilo a ten mesacny profit by si nemal.

Co sa tyka tvojho pripadu, pri pokri je nevyhnutna disciplina, ako sam pises ze sa stavas zavisly, v tomto existuje len hrozne tenka hranica medzi nejakou vasnou/nadsenim pre hranie a zavislostou , mnoho hracov si to mozno otvorene nechce pripustit. Ale tak podstatne je zeby si sa mal dokazat pri hre kontrolovat, skus si naplanovat kazdy den presny cas na session napr. ze budes hrat 2 hodiny potom skoncis, pojdes von atd. a potom si zase napr. hodku zahras. A hlavne ked vidis ze hras zle ( bez ohladu na to ci vyhravas alebo prehravas) tak by si to mal vypnut a skoncit session.
      To ze teraz prehravas moze byt kludne iba variance a ze bezis pod EV, no na druhej strane na to sa vsetko zvalovat neda, a taktiez to moze byt tym ze mas zly mindset, nehras Agame robis zbytocne chyby, ktore ta stoja peniaze.To uz musis vediet sam posudit. Ak si myslis ze hras stale svoju hru, a len netocis flipy, triafas top range superov atd. tak pokracuj, ale ak hras zle , ze napr. robis marginalne cally atd. tak si radsej daj dlhsiu pauzu
      Tento nazor sa mi fakt paci.... moc dakujem jeden hotrun to neni ale skorej mi chybaju pravidla a system .... disciplinovani dokazem byt aj kontrolovat hru len vzdy vyhovim na viery ze sa to otoci a hram hram hram az zistim ze uz nemam zaco ... pravidla a system mi chybaju .... asi bude dat si dlhsiu pauzu a potom sa spojit s niekym kto uz ma nieco fakt zasebou a je dost dobry alebo profi a zaviest si jeho system ktory si len prisposobim trocha na seba aby som ho zvladol pretoze uz som znechuteny stoho ako to je za tyzden nahram 300e na PLO10-20 a potom za jeden vecer ide vsetko prec a tu ja potrebujem pevnu ruku ktora mi povie dost aspon pokial sa to nenaucim. vdaka za nazor :)
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      podla gramatiky a podla toho co pises, na to nemas, aby si bol profi, sorry.
      cas s tym nadobro seknut imo.
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      Registrace: 05.02.2010 Příspěvky: 130
      z tvých přízpěvků cítím že nejseš dobrý hráč.. Hlavně jestli chceš od lidí slyšet jestli dokážeš být pro tak by si měl udat aspon základní informace nějaký tvuj graf aspon za rok hraní.. tvuj ROI na jednotlivých stakes.. řekl si o sobě prd... myslíte že také můžu být PRO ? :D
    • bettto3
      bettto3
      Bronz
      Registrace: 08.09.2011 Příspěvky: 177
      Kazdy moze byt pro ked bude na sebe patricne pracovat Messi sa tiez nestal zo dna na den najlepsim futbalistom sveta ale bola to dlhorocna tvrda drina a v pokri je to to iste ak budes na sebe pracovat a vzdelavat sa tak raz mozes byt urcite poker pro vsetko zavisi len na tebe a na tvojom pristupe a na komenty tipu luzer sa vykasli takze prajem ti GL :s_cool:
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      LooserSR původně napsal
      to som nevedel ze dobry a zly hrac sa rozlisuje podla gramatiky :) niekedy mi pride ked totu citam ze niektory hraci su troska namysleny a nedokazu dat normalny nazor a kritizovat vie kazdy a slovaci uplne vsetci .... to je ta nasa mentalita...
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      bObkenzi původně napsal
      z tvých přízpěvků cítím že nejseš dobrý hráč.. Hlavně jestli chceš od lidí slyšet jestli dokážeš být pro tak by si měl udat aspon základní informace nějaký tvuj graf aspon za rok hraní.. tvuj ROI na jednotlivých stakes.. řekl si o sobě prd... myslíte že také můžu být PRO ? :D
      Ako sa mozem pytat ludi co o mne nic nevedia na ich na zor ci mozem byt pro ? dalsi co nevie citat pytam sa co treba ktomu ako sa treba spravat a chovat a aky treba na to system alebo aspon niekto kto je profi tak sa ktomu vyjadri co on musel zmenit alebo co musel obetovat ... vyjadrujte sa lan k veci a komentare kde je kritika si nechajte pre niekoho ineho ja nato niesom zvedavy a asi na tomto foru stracam cas ako to vidim
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      bettto3 původně napsal
      Kazdy moze byt pro ked bude na sebe patricne pracovat Messi sa tiez nestal zo dna na den najlepsim futbalistom sveta ale bola to dlhorocna tvrda drina a v pokri je to to iste ak budes na sebe pracovat a vzdelavat sa tak raz mozes byt urcite poker pro vsetko zavisi len na tebe a na tvojom pristupe a na komenty tipu luzer sa vykasli takze prajem ti GL :s_cool:
    • Albionka
      Albionka
      Bronz
      Registrace: 27.11.2011 Příspěvky: 39
      Já jsem teda zásadně PROTI :s_evil:
    • Nescom
      Nescom
      Bronz
      Registrace: 21.07.2011 Příspěvky: 127
      Ahoj :) Je fakt, že by se ten graf hodil :)
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Jak často hraješ? Resp. každý den hodně hodin i když prohráváš? Já byc ti doporučil třeba na týden nebo aspoň víkend jet někam, kde nebudeš mít internet, odpočiň si od pokeru a pak třeba před každou session si tu přečti jeden článek nebo koukni na jedno video. A po 90-120 minutach hraní si dej pauzičku, na hodinu. Pak zase článek a pak teprve hraní. Zkus si najít nějakej systém, kterej ti bude vyhovovat. Ono asi vážně nejde v 10 ráno vstát, najíst a pak 16-18 hodin hrat v kuse.
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      fishkaaaaa původně napsal
      LooserSR původně napsal
      to som nevedel ze dobry a zly hrac sa rozlisuje podla gramatiky :) niekedy mi pride ked totu citam ze niektory hraci su troska namysleny a nedokazu dat normalny nazor a kritizovat vie kazdy a slovaci uplne vsetci .... to je ta nasa mentalita...
      z tvojej biednej gramatiky je zjavne, ze si v zivote precital dokopy asi 2 knihy - z toho sa da celkom lahko vyvodit, ze ta nejake rozsirovane obzorov vobec nezaujima, takisto to svedci o tvojej inteligencii. a bez studia a makacky sa v pokri nikam nedostanes. a ked si citivy na kritiku, radsej chod doplnat regaly do tesca, dobry hrac potrebuje na zlepsovanie konstruktivnu kritiku, bez toho sa nikam nedostane.

takze ano, mozes byt pro ak budes tvrdo makat(tisice hodin). mas na to vsak predpoklady ? podla mna nie. 90 % ludi v pokri prehrava, nie kazdy na to ma, medove motuzy ti mozu tahat pod nosom ostatni, ja ti poviem moj nazor ako dlhorocny pro hrac na rovinu. ja som po roku v pokri mal vyhrate okolo 25k usd, popri full time jobe, az potom som sa dal na pro drahu a sekol s jobom. vidis tam nejaku podobnost s tvojou situaciou ??

hocikto kto to s pokrom mysli vazne by nemal mat problem po precitani clankov a zhliadnuti gold videi porazat aspon cg NL25, ak neporazas ani po pol roku snahy NL25, je cas sadnut na bicykel a odist z pokru, ako by ti povedal tony g :D
      je samozrejme uplne v poriadku hrat cisto pre zabavu a prehrat pri tom par $
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      ako povedal looserSR, s tvojim pristupom k pokru, a k ludom co reagovali (neznesies kritiku) mozes sadnut na bicykel
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      vsetko v pohode chlapy len jedine co ma tu serie je ze urazat tu vie kazdy ale dat normalnu odpoved to nie ja nemam nic proti nikomu len sa bavme normalne a nie hned urazat a kritizovat pan loser ma tu hned uraza ze niesom inteligentny a pritom si to usudil s par viet a podla coho sa teda urcuje inteligencia priatel ? vsetky IQ testy mam zasebou mam zasebou psychotesty a mam najlepsie vysledky a tu ma hned niekto uraza radsej sa vratme k tomu co ma clovek urobit preto aby bol dobry a odpoved ako citat knihy nieje odpoved.... konkretne veci by ma zaujimali ktore su nevyhnutne ktomu aby sa clovek naucil hrat tak ako sa ma ...
    • fishkaaaaa
      fishkaaaaa
      Bronz
      existuje nejake podobne forum ako toto ?
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Edit by Fiskantes: "Netolerujeme urážky ani hanlivé chování – žádné "flejmy"

Principy našeho fóra
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      LooserSR původně napsal
      z tvojej biednej gramatiky je zjavne, ze si v zivote precital dokopy asi 2 knihy - z toho sa da celkom lahko vyvodit, ze ta nejake rozsirovane obzorov vobec nezaujima, takisto to svedci o tvojej inteligencii. a bez studia a makacky sa v pokri nikam nedostanes. a ked si citivy na kritiku, radsej chod doplnat regaly do tesca, dobry hrac potrebuje na zlepsovanie konstruktivnu kritiku, bez toho sa nikam nedostane.
      Nemyslím, že je vhodný někoho napadat kvůli gramatice. Nikdy nevíš, jestli je ten člověk opravdu blb nebo jen trpí dyslexií, ale jinak s tím co jsi napsal souhlasím.

fishkaaaaa původně napsal
      Ako sa mozem pytat ludi co o mne nic nevedia na ich na zor ci mozem byt pro ? dalsi co nevie citat pytam sa co treba ktomu ako sa treba spravat a chovat a aky treba na to system alebo aspon niekto kto je profi tak sa ktomu vyjadri co on musel zmenit alebo co musel obetovat ... vyjadrujte sa lan k veci a komentare kde je kritika si nechajte pre niekoho ineho ja nato niesom zvedavy a asi na tomto foru stracam cas ako to vidim
      Myslím, že tady většina lidí číst umí a nikde až k tomuto příspěvku nevidím, že by jsi se ptal co je potřeba k tomu aby člověk mohl být poker pro. Vidím jen, že chceš vědět jak se to pozná a to se bez toho aby jsi napsal pár informací, třeba jak dlouho hraješ, co hraješ, jaký limity hraješ, jak jsi na tom s bankrol managmentem atd. napsat nedá.
      Ale když koukám jak píšeš, že nad sebou potřebuješ pevnou ruku a nejsi schopen sám sobě nastavit pravidla, tak podle mě NE, NEMÁŠ NA TO BÝT POKER PRO.

A k tomu profi pokru jsou vhodný články tady:
      Vlastnosti hráče pokru
      Máte předpoklady stát se pokerovým profesionálem?
      Gamblerství: Příčiny, následky a jak se jej zbavit
    • 1
    • 2