[DoN] QQ netradicne zahrane

• Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Po min raisu jsem měl divný pocit a jak jsem si potvrdil, byl spravny, jak by jste to zahrali vy ?

Everest - $0.00+$0.00|15/30 NL - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 1,730.00
      SB: 1,200.00
      BB: 1,265.00
      UTG: 3,515.00
      Hero (CO): 1,290.00

SB posts SB 15.00, BB posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has Q:club: Q:spade:

UTG raises to 60.00, Hero raises to 150.00, fold, fold, fold, UTG raises to 495.00, fold

UTG shows A:heart: A:diamond: ()
      UTG wins 345.00
  • 5 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      co je na tom netradicne? :)
      tu nemas jednoznacnu odpoved, su hraci protiktorym by som easy pushol, a potom su ti druhi proti ktorym to easy foldnem, na 4b nemozes callnut nikdy.

Dalsia vec na zamyslenie je ci chces 3b/foldovat QQ ?? ak vies ze tam mas silnu range a je schopny ti to tam 4b tak nebude lepsi call a hras to v pozicii?
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      No byla to s nim druha ruka, ze zactku se mi zdal komtentni, ale po dalsich 100 rukach uz mel vpip pres 35 a pfr taky vyssi, tak v tuhle chvili, dostat qq proti nemu, tak se mozna i stackoffnu preflop...

Jelikoz to byla jedna z prvnich ruk, jak jsem psal, tak jsem moc nevedel, co mam cekat, protoze jsem to vyzkousel, kdybych ho callnul preflop a prisel nizky board 1 nebo 2 streety bych mu zaplatil urcite a vyslo by me to draz a takhle mi zbyl jeste luxusni hratelny stack.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      lenze to co vravis je trochu result oriented pristup a ten nemam rad.. ty to vravis na zaklade toho ze si myslis ze ta 4betol...
      Ale ak callnes tak udrzis v hre celu jeho range , co moze byt tak 77+ , AQ+ , mozno nejake suited connectory, tazko odhadnut co takyto hrac moze otvarat.
      A proti tejto rangi sa ti s QQ bude hrat IP velmi dobre.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Hm, pokud je to unknown tak otázka jak bych to zahrál.
      Bych to možná i stackoffnul.
      I když po tom co čtu to co tu píšete, tak na unknown je asi lepší to možná jen callnout a zahrát si v pozici menší spot a v pohodičce.

Jinak proti někomu kdo má staty 40/20 byhc to tam klidně po jeho 4-betu poslal.
      I když je to otázka, viz muj blog kde jsem psal že v 6 hráčích by člověk měl jít do All inu proti trochu kompetentnímu hráči jen s KK+

A na rocka tohle jen calluju a hraju to pomalu na setming a nebo pot kontrol pokud je nízkej board.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      No on je opravdu problém v tom, že když

a)callneš, tak na nízkém boardu se stejně možná stackneš(když to nebude nebezpečný flop), s KK,AA prohráváš, ostatní porážíš
      b)když pudeš allin, AA,KK tě poráží, s ostatnim flipuješ, nebo si lehce napřed.

Vzhledem k tomu, že jde o první levely hry, tak bych to nehrotil a callnul to, to že bych pak vyházel další chipy do es možná, to už je smůla.

Když už jsem ale reagoval takhle, tak bych složil. Že bude unkown takhle přetáčet(a ještě k tomu nejde all-in!), tak to asi nebude dělat s AJ, nebo s nějakou ne-monster handou.

Jak by ten člověk pak hrál AK na netrefenym flopu?

Buď je ten hráč nekompetentní a nebo má vysokej pár. Kdyby měl AK, tak by měl jít rovnou all-in, když to chce raisovat!