Soutěž FLH

• irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      SOUTĚŽ

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlZmSclK49X5Y3khmMNCXZhbWNLyyoHh-JA1GlAi5NJLCqg6ze[/img]

dneska jsem cestou do práce zas trochu přemýšlel jak nás ještě víc motivovat k posunu ještě kousek dál. A z tohodle přemýšlení mi vyšla soutěž. Ještě než tady napíšu přesný podrobnosti tak by mě zajímalo několik věcí:

:diamond: máte zájem o nějakou soutěž?
      :diamond: chtěli by jste raději kratkodobou (na pár dnů) nebo na delší čas třeba půlrok apod.?
      :diamond: jde vám o cenu nebo by jste se účastnili kvůli vlastnímu zlepšení?

Nevím jak vytvořit různá hlasování tak je to v této podobě. Prakticky když o tom přemýšlím, by tato soutěž šla aplikovat na celou komunitu PS.com, ale chtěl bych to vyzkoušet zatím na FL, pokud by byl zájem mohu to od začátku rozšířit na všechny ;)
  • 38 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      myslim si, ze soutez je fajn napad, podle me je lepsi cil vlastni zlepseni nez nejaka cena. Maximalne nejake cestne oceneni, jako seznam vitezu v prvnim prispevku vlakna.

Cilem souteze bych ale nedaval volume, ani vyhry.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      s tema cenama mam prave problem, to rikam na rovinu. Nejsem zadnej prachac, abych to dotoval ze svyho. Spis me napadlo pripadne nejaky drobny upominkovy predmet v lepsim pripade od PS.com (jsem naivka :D ) nebo neco, ale nevim zatim co

jinak charakter souteze nebude zalozen na nejakym volume apod. ;)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      napadla me prvni disciplina: nejhorsi bad beat. Kdo prohraje s nejsilnejsi kombinace slozenou z obou karet v ruce a dvou karet na boardu, pokud betoval vzdy maximalne mozne (tedy nikdy nedal jen call, vyjimku tvori call na cap soupere)
    • microusek
      microusek
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 61
      K těm cenám. Každý kdo by se chtěl zúčastnit, by mohl např. dát 5$ (větší motivace než nic:) ) a bank by někdo sbíral, někdo z pokerstrategy teamu (aby to bylo trošku safe:) ) a nejlepší by se to pak rozdělili ?
      Je to jenom návrh :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj také bych rád odpověděl na tvé otázky

1)o soutěž zájem mám, jsem pro každou špatnost :s_grin: , ale primárně mi jde hlavně o to se ,,vyhrabat z micro limitů" a naučit se lépe rozumět FL

2)když bude soutěž krátkodobá, tak se jí nemohou účastnit všichni (práce, povinnosti mimo poker atd.)
      dlouhodobá - strašně malá životnost, víš jak to na fóru chodí

3) jde mi jen o zlepšení a pokud se dostanu na nějakou rozumnou úroveň, rád se podělím o své poznatky s ostatními

Já myslím, ale opravdu je to jen můj názor, že by nám všem pro začátek prospělo stanovit si taková nepsaná pravidla tipu

Za každý den hraní FL hodit do HJ fóra jednu handu.
      Donutí nás to min. projít si hem a nějakou vybrat. Neříkám, že je třeba tam handy postovat hned,
      ale nikomu by asi neublížilo pokud hraje 5 dnů v týdnu, tam 5 hand postnout.
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ta soutěž by nemohla být založená na tom, kdo víc nahraje, to ovlivňuje variance, když tak by to muselo být založené na dlouhodobé hře, třeba až po 100 000 handách a to se mi nezdá moc praktické..
    • irik83
      irik83
      Bronz
      tak a mame tady snad ocekavane ODHALENI

zminovana soutez nebude zalozena na volume atp. Neni to dobry pro hrace, aby byli nuceni odehrat vetsi objem nez bezne davaji a to vse na ukor kvality.

Soutez jako takova bude zalozena na hand review. Pujde o to, ze vzdy bude zverejnena jedna handa po urcity cas rekneme treba dva dny nebo tyden (jeste se upresni) a kazdy kdo se bude chtit ucastnit bude muset sepsat idealni play teto handy. Po deadline bude tato handa posouzena a popsana nasim koucem (predbezne je s tim srozumen) a nejpresnejsi zhruba tri postupy budou bodove ohodnoceny. Za kazdou cast (pref, flop, turn a river) budou prideleny body, kazdy bude takto sbirat body rekneme treba mesic, dva nebo pulroku (necham na vas jak casto budete chtit novou handu a jak dlouho bude trvat kolo). Na konci daneho obdobi se sectou bodiky a prvni tri mista budou nejakym zpusobem ohodnocena, jeste nevim jak, ale neco vymyslime ;)

Mela by to tedy byt soutez nenarocna na cas, nebude omezovat hru nejakym zbytecnym volume, nebude zde zadna hranice pro limity a zucastnit se tak muzeme vsichni bezrozdilu. Doufam, ze se do toho zapoji spousta lidi a ze nam to pomuze lepe premyslet u hry samotne.

Vsechny pripominky prosim piste a jakmile do vybrousime tak bude soutez spustena
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      taky to moc nechápu, to tu bude celá handa nebo jen preflop nejdřív.. navíc to budeme od sebe opisovat nebo jak :f_biggrin:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      tak ted nevim jak to rict jednoduseji jeste:

-nejdrive bude zverejnena soutezni handa (dana kombinace na ruce a karticky na boardu)
      - nasledne kazdy kdo se bude chti ucastnit napise jak by se mela handa idealne zahrat (v podstate bude ve funkci hand judge jako tady funguje Stepan)
      - svuj play nasledne zrejme posle zpravou trebas me (domluvime se)
      - po uplynuti daneho casu bude handa vyhodnocena Stepanem a vsechny dosle prispevky od vas budou srovnany
      - za kazdou streetu budete ziskavat body, napr. pokud spravne zahrajete prf (spravne zvolite raise, fold, call) ziskate bod, stejne na flopu, turnu i riveru. Takto ziskane body se prictou do vasich celkych bodu v danem kole
      - po zhodnoceni x hand skonci kolo a konecne poradi bude zverejnene

doufam ze je to nyni srozumitelnejsi :)
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • irik83
      irik83
      Bronz
      handa bude zverejnena cela..kdyz HJ hodnoti ruce tak maji taktez k dispozici komplet info, stejne tak vy mate v trackovacim programu taktez komplet vsechno a rozhodujete se (meli by jste) zda to byl dobrej play nebo ne...budou k dispozici i statistiky. Jde o to si vytvorit navyk hodnotit vlastni odehrane handy, jestli jsme spatne zahrali nebo dobre a jestli to neslo jeste lepe, takhle muzeme porovnat jak jsme v tomhle dobri ci nikoliv. Trebas ja to potrebuju jak prase drbani...:D
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Já už něco takovyho mam v excelu připravený, dejte mi par dni abych to probral se štěpánem a pak Vám ukážu navrh
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      irik83 původně napsal
      handa bude zverejnena cela..kdyz HJ hodnoti ruce tak maji taktez k dispozici komplet info, stejne tak vy mate v trackovacim programu taktez komplet vsechno a rozhodujete se (meli by jste) zda to byl dobrej play nebo ne...budou k dispozici i statistiky. Jde o to si vytvorit navyk hodnotit vlastni odehrane handy, jestli jsme spatne zahrali nebo dobre a jestli to neslo jeste lepe, takhle muzeme porovnat jak jsme v tomhle dobri ci nikoliv. Trebas ja to potrebuju jak prase drbani...:D
      Já úplně nerozumím tomu, jak chceš hodnotit nejsprávnější průběh handy. Přece když se na flopu rozhodnu, že bych to zahrál jinak než Hero, tak to si jako pak vymyslím jak bude soupeř reagovat?
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      CC100 původně napsal
      tak to jsem zvědavý...něco jako FL Race

moje soukromá tabulka:

1.Žíželevák
      2.Irik
      3.Cimrpcampr
      4.Beginner
      5.SuperTrpaslík

it´s race of the rats... :f_cool:
      To je co toto? :D Kde jsem se vzal na třetím místě. Mrkni na mě někde na webu :) Já jsem teď total v prdeli, kde já bych se mohl dostat na třetí místo :D Za leden až půlku února jsem vyhodil půlku rollu :)
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      já včera nahrál 550 hand a připadal jsem si jako grindovací mašina... tolik k mým grinderským schopnostem :O
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • 1
    • 2