Postihy za podvody u coachingů!

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj všem,

rád bych všem poctivým uživatelům tohoto fóra připomenul že

V průběhu coachingu je přísně zakázáno sedět s coachem na jednom stole u pokerové herny a současně se účastnit coachingu na PokerStrategy.com.

PokerStrategy.com a pokerové herny mají k dispozici mechanismy, jakým způsobem toto důsledně kontrolovat. Dnes jsme bohužel museli zablokovat 2 uživatele.

Proto si dejte prosím pozor na klukoviny a vyvarujte se pokusů o podvod. PokerStrategy.com a online pokerové herny mají striktní politiku postihů za podvod a počítačovou kriminalitu. Postihy jsou velmi tvrdé, jedná se o permanentní blokace účtů - navždy, což by vám později mohlo přijít líto.

Díky za pochopení,

Cornie
  • 28 odpovědí
    • brooklyn003
      brooklyn003
      Bronz
      Registrace: 02.12.2009 Příspěvky: 132
      Nuž a práve preto sa je lepšie coachingu úplne vyhnúť :s_biggrin:

Cornie - len žartujem :f_thumbsup:
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      Tak to je docela sviňárna. Ještě že to můžete zjistit. A jak jednou při coachingu Twin říkal, že si vybírá stoly aby u nich neseděli čechoslováci, tak si myslím, že ani nemusí jít jen o nás. Na to aby si tyhle stoly někdo našel a viděl karty nepotřebuje ani umět česky.
      EDIT BY CORNIE - Trochu jsem ti upravil příspěvek. Nemůžeme vysvětlovat naše bezpečnostní opatření na veřejných forech. To máš stejné jako u fraud oddělení, nikdy ti neřeknou jak na to přišli aby nepomáhali podvodníkům se zdokonalovat ;) tak se nás pls na tyhle otázky ani neptejte

díky za pochopení
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      @Cornie: mohl bys zveřejnit jména těch dvou?

Tohle považuju za ubohost největšího kalibru. Nicméně ryby, které tohle potřebují, budou stejně prohrávat, protože Sklanskeho teorém platí!
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      jména zveřejňovat nebudeme. viníci byli potrestáni a už se jim nepodaří nikdy přihlásit na PokerStrategy.com, opatření byla provedena, není nutné se tím dál zabývat
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Minule som rozmyslal ze by toto niekto mohlo aj zneuzit, ale dufal som ze taki k.....i nie su.
      Ale po tom co tu predviedli urciti ludia, tak uz som si otvoril oci, coho su ludia schopni :f_mad:
      Dufam ze toto je dostatocna vystraha pre spekulantov!
      Som rad ze coachingy nebudu ohrozene
    • DaresB
      DaresB
      Bronz
      Registrace: 29.04.2010 Příspěvky: 314
      Ja mám malú otázku, napríklad sa lahko môže stať že v nejakej krajine bude nejaký couching a ja si normalne prisadnem k stolu a vôbec nebudem mať šajnu o tom že tam prebieha nejaký couching tak ten ban by bol neprávom nie ???
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      @sammy: tak ludia su ... rozny. Ked tych par USD stalo za to prist o vsetko co PS moze ponuknut.

@Dares: za take nieco BAN nedostanes, ak sedis pri stole a nezucastnujes sa toho daneho coachingu, co je nieco co sa da overit.
    • DaresB
      DaresB
      Bronz
      Registrace: 29.04.2010 Příspěvky: 314
      Boston: uf, tak to mi teraz spadol kameň zo srdca :) diky
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Postihy jsou velmi tvrdé, jedná se o permanentní blokace účtů - navždy
      :s_thumbsup:
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Cornie4ever původně napsal
      jména zveřejňovat nebudeme. viníci byli potrestáni a už se jim nepodaří nikdy přihlásit na PokerStrategy.com, opatření byla provedena, není nutné se tím dál zabývat
      To ja bych je hned zverejnil,jen at maj z ostudy kabat. Alespon by se vedelo,pokud navstevuji ostatni fora,o jake darecky se jedna. =)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Dobře jim tak :)
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      kohout2912 původně napsal
      Cornie4ever původně napsal
      To ja bych je hned zverejnil,jen at maj z ostudy kabat. Alespon by se vedelo,pokud navstevuji ostatni fora,o jake darecky se jedna. =)
      +1, preco by sa mala chranit identita tychto podvodnikov ? ja bysom aj meno zverejnil :s_evil:
    • RHovorka1
      RHovorka1
      Bronz
      Registrace: 23.06.2011 Příspěvky: 208
      Chtěl bych jen napsat muj nazor na coachingy. Podle mě pří coachingu neměl kouč vubec hrát živě protože těmto hráčum se vubec nedá nic zakázat na to prostě nemate , neni to realné. Četl jsem někde na webu našel jsem to přes google jako návod jak vyhrávat na pokru přes pokerstrategy. Zkuste si to vygooglovat a budete se divit. Jeden návod zni takto:
      Jeden hráč bude sledovat coaching a druhej nebude reglej přes pokerstrategy ale při coachingu budou spojení přes skype a ten co sleduje říká tomu co hraje co má kouč na ruce. tomu se nedá bránit nejde to vystopovat. Navíc tam je rada že je dobrý nechat občas vyhrát kouče.
      Proto je muj názor takový že coachingy by měli jet ze záznamu aby se takovým hráčum nedařilo vyhrávat podvodem.
      Je to jen muj názor. Nemám rád neférovou hru.
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Neuveritelne, co jsou nekteri naivkove schopni udelat pro par drobaku :rolleyes:
    • RHovorka1
      RHovorka1
      Bronz
      Pro mě toto nejsou hráči pokru ale ostuda pokru. Ale když se zamyslím čoho je hlavně český lid schopen pro pár drobáku ani se nedivím.
    • crazyfish89
      crazyfish89
      Bronz
      Registrace: 24.08.2010 Příspěvky: 406
      RHovorka1 původně napsal

Proto je muj názor takový že coachingy by měli jet ze záznamu aby se takovým hráčum nedařilo vyhrávat podvodem.
      ale tím by se ztratila pointa coachingů ... interakce mezi coachem a studentama
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      RHovorka1 původně napsal
      Chtěl bych jen napsat muj nazor na coachingy. Podle mě pří coachingu neměl kouč vubec hrát živě protože těmto hráčum se vubec nedá nic zakázat na to prostě nemate , neni to realné. Četl jsem někde na webu našel jsem to přes google jako návod jak vyhrávat na pokru přes pokerstrategy. Zkuste si to vygooglovat a budete se divit. Jeden návod zni takto:
      Jeden hráč bude sledovat coaching a druhej nebude reglej přes pokerstrategy ale při coachingu budou spojení přes skype a ten co sleduje říká tomu co hraje co má kouč na ruce. tomu se nedá bránit nejde to vystopovat. Navíc tam je rada že je dobrý nechat občas vyhrát kouče.
      Je to jen muj názor. Nemám rád neférovou hru.
      jj presne tak muzete mit mechanizmi jake chcete ale rozumnejsi hrac si to dokaze vymyslet aby ste ho nechytli, reseni by bylo uplne jednoduche spozdeni prenaseni coachingu o minutu a je to coach by molh odpovidat na otazky pac by jeste vedel co se mu delo pred minutou v hlave a vychcany lidi by mnelo po chlebiku;-)
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      A co se třeba ispirovat u intellipokeru. Mají na coachingy speciální software a hráči se coachingu sami účastní. Tedy interaktivita tam je daleko vyšší a coachingy už nejsou jen o sledování.
    • RHovorka1
      RHovorka1
      Bronz
      Nevím jestli to tak jde přes ten skape ale ten návod jsem našel. Ale nevím jak se proti tomu bránit. Zkoušel jsem to najít znova ale stránky se mě nezobrazují tak to někdo možná smazal ale kolik lidí to četlo. Tak co třeba stoly jen pro zvané. Třeba víc kouču na jendnou stole bylo by to zajimavé sledovat víc dobrých hráču proti sobě. To by ale zase nešlo vidět jak hrát proti rybám a jiným stylum hry. Opravdu nevím jak to zabezpečit ale nelibí se mě už jen to že toto někdo napíše na net. Znamená to jen to že takových podvodních hráču a podvodu bude asi víc a né jen při coachingu. Dokážou spolu hráči komunikovat a hrát tak na sebe. Myslím že je mnoho hráču kteří vymíšli jak vyhrát ve skupině a bude to vždy. Stalo se mě to jednou při hře SnG 5 hráču kdy uplně viditelně hrálí dva hráči na sebe a dělily si stack aby ani jeden neprohráli a nakonec brali první i druhé místo. Napsal jsem to do té herny a oni že to prošetří. Zjistil jsem že byly i ze stejného města v anglii a podobné jmena. Vím že to sem nepatří ale chci jen napsat muj názor že proti chytrým (vyčuraným) lidem se bojovat nedá.
    • 1
    • 2