BLOG: Soplak - grind fullring - NL100

• soplak
      soplak
      Bronz
      Registrace: 22.10.2008 Příspěvky: 173
      Takze caute pokerstratedžisti...:)

Dovolte aby som sa Vam predstavil...
      Volam sa Robo mam 21 rokov..Byvam v malej Bohom zabudnutej obci Brezova pod Bradlom :D ...Odmalička som bol aktívny a zivy...s pozitivnym a optimistickym myslenim, prehnanym humorom...:D ..a s chuťou stale vyhravat ;)

Nieje dolezite zucastnit sa ...ale vyhrat...:)

O pokri...
      Pokru sa venujem uz cca 5rokov...Fish 4ewer.. :f_biggrin: ..Zacalo to s kamaratmi po šenkoch o drobné...klasika ..:D Online zaciatky boli take.. ako asi u vacsiny...freeroly..neskor vlozil-bustol, vlozil-bustol...BRM mi nehovorilo absolutne nic a tak nebol problem so 100$ BR mastit NL50...ale iba chvilu.. :f_biggrin: :D Dlho som nepouzival dokonca ziadny HUD...V mojom pripade sa na vyssie limity ist ani nedalo.. bud som bustol...resp cashoutoval....Hoci sa po tychto strankach pohybujem uz nejaky ten piatok..NIKDY som nepridal ziadny koment ani jednu handu ani nič....a to bola čo?? CHYBA !!! Ani neviem prečo..Ked som potreboval nieco vediet ..tak som prelistoval vsetky stranky.. ci sa to uz niekto pytal alebo nie..a ked som to nenasiel tak som hladal inde..Takze 3sammy..tymto ti dakujem ze si ma k tomu dokopal..:D ...Vzdy ma viac bavili turnaje...ktoré sú viac o taktike a strategii...ale variacia je svina :D ..Avsak inspiraciu som nasiel v hracovi s nickom magorko...a tak som zacal grindit NL2 a masstablovat 24 stolov...paradoxne mi to pripadalo ako najtazsi level kde som sa celkom dlho trapil a bol viacmenej break even...Momentalne sa nachadzam na NL5 s grindenim 12 stolov ..co je pre mna asi ideal .. Som z tych ludi.. ktorí majú svoje ciele a sny a idu si za nimi ...niekedy az bezhlavo a naivne... O:-)...Tym ze som nezamestnany mam casu kopec na studium a hranie..vobec mi nerobi problem odsedet pri pocitaci 12 hodin a hrat a studovat...Jeden z dovodov preco som sa rozhodol zalozit tento blog ...je aby som mal vacsiu motivaciu k lepsiemu pristupu k mojej hre...a nemusel sa za nu hanbit..:D ...tak dufam ze tu najdem ludi ktori mi v tom pomozu...:)
      Momentalne som Cashoutol vacsinu svojho BR..kedze som potreboval peniazie...takze zacinam "odznova" s 300$..

If u want something... go for it!!..

Očakávania a dlhodobé ciele..
      :spade: - Som realista takze do konca roka shotovat NL25, kedze hram systemom pre niekoho čudnym..pre mna istejsim...posun na vyssi limit nie pri 25 BI ale pri 50BI...istota...
      :heart: - učiť sa, učiť sa, učiť sa...
      :diamond: - zacat komentovat handy a blogy ostatnych hracov...
      :club: - postovat sem pravidelne svoje ruky a grafy aspon raz za tyzden...
      So...wish me GL..:)

• 153 odpovědí
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Pekne si dal, chvalim Ta :s_thumbsup:
      Vidal si sa spravnym smerom. Nech sa dari, dufam ze to obaja niekam dokopeme.
      Inak este by si sa mohol zapojit do Ucime se vyhravat
      a do Vyzvy
      nevadi ze mas BR 300$
    • moudlajs
      moudlajs
      Bronz
      Registrace: 02.04.2010 Příspěvky: 194
      Cauko,

fajn predstavenie snad sa ti co najskor podari prejst na vyssi limit aj ked 100BI je dost prisne! :) Este jedna otazocka, planujes niekedy v buducnosti prejst aj na short-handed ? :)

Btw: super song!´ :f_thumbsup:
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Dakujem ..budem sa snazit.. :) ..Neviem...dnes idem akurat so sammym skusat 6max..uvidim co mi to povie ... ale skor by som sa chcel casom vratit k 24tablovaniu na FR..uvidim este ..a mozno zacnem masstablovat na 6maxe..:D ... 100BI je kvoli vacsiemu mnozstvu stolov a downswingom ktorym sa nevyhnem:D ..ak by som hral mozno 4 stoly..tak je to urcite ine...:)
    • Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      Registrace: 03.02.2012 Příspěvky: 72
      Gramo Rokkaz jo?

:evil: :D
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj, pěkný představení :f_biggrin:

Jinak určitě vyzkoušej " Učíme se vyhrávat" nebo "Výzvu", jak ti radil Sammy.

Jo a ten 100BI roll je zajímavej, každej máme svoji strategii a pokud ti to vyhovuje, tak super.

Ahoj a určitě dávej vědět, jak se ti daří :f_cool:
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Chybicka se vloudila...napisal som to inak jako som to myslel...Myslel som to tak ze nahram 100 BI na danom limite...tz. ze 50BI na vyssi limit...Co dodat k mojej hre za posledne dni ...Niekedy je snaha asi prehnana....moj graf vyzera tak zle... az sa na to zle diva..a ekg grafy pichnem do vačku.. :D Mozem sa hanbit.. :f_mad: Nedela bola dost ovplyvnena mojim tiltom..ked mi na sekundu vypadol prud...Po zapnuti pocitaca som zistil ze vsetky nastavenia v klientovi su fuč...a taktiez mi zmizli oznaceni hraci... X( ...potom som zistil ze mi pada HUD ...a tilt bol na svete...chyba tam asi 1000 ruk.kde som bol asi 2-3BI+...Na turnaje nemienim zanevriet uplne... takze raz za cas si pinknem aj to ...vacsinou s BI max 11$..Kedze hravam na PS..tak to bude pravidelne Sunday Storm..
      Vcera som si stiahol Turbo Table Scanner a ucim sa vyuzivat Poker Equilab pri hre...no uvidime...kazdopadne viem.. ze snazit sa neprestanem... :f_cool:

- Niečo som nahral na HU SNG a Hyperturbo SNG...
      - Umiestnil som sa v ITM na Storme +5$
      - Dnes som dosiahol 1000 VPP +10$

Súčasny BankRoll : 367$

Cize koneckoncou mozem byt rad ze som na tom neni horsie...:D

Musim popracovat hlavne nad POSTFLOP hrou...a naucit sa ZAHADZOVAT OVERPARY... :f_cry: ..

Graf pridam vtedy..ked pridem na to ako ho sem vlozit...som totizto trochu laik..:D :D
    • soplak
      soplak
      Bronz
      No ..takze co sa odohralo za posledne dva dni ....dokopy nič zaujimave ...swingujem jak šlak...Vcera ma rozbolela hlava..takze po chvilke hrania a -1BI som to radsej vypol...Rozhodol som sa zapojit do Výzvy a vyčlenil som si 50$ na to ...kde budem hrat 6max a zacinam od NL2...Precital som o5 kopec zaujimavych člankov..zhliadol par videi...dnes myslim ze sa ukazalo ze predsa len nieco do seba mam ...a s dnesnou hrou som aj spokojny...Nastastie som sa nedostal do ani jedneho flipu preflop....a skusam sa im vyhybat...Ak mam pravdu povedat ...pokru mam za posledne dni uz v hlave celkom dosť a venujem mu zhruba 14 hodin denne ... takze v piatok a sobotu si uplne oddychnem....

NL2 6max - +4,78$
      Súčasný BR - 386$

Pripajam moj EKG graf za obdobie od zalozenia blogu...Chyba tam asi 1000-1500 ruk ..kedy mi padal hud..a tam bol plus cca 2BI..

A graf za dnesnu 2 hodinovu session...

Never back down....
    • soplak
      soplak
      Bronz
      No..po 2 dnoch volna od pokru...lebo som mal pocit...ze mi uz naozaj prerasta cez hlavu a uz sa mi o nom dokonca snivalo...:D ...mam znovu kopec prace pred sebou...Stanovil som si nejake ciele ktore by som aj rad dodrzal...Dufam ze sa mi to podari bez nejakych vacsich komplikacii...

Plány na tento mesiac..

- Odohrať minimalne 120 hodin..
      - Dosiahnuť status Goldstar na PSku...
      - Začať s prehladom porazat NL5 a do konca mesiaca shotovat NL10..
      - Odohrať pár turnajov zo série Micro Millions...
      - Učiť sa...učiť sa...učiť sa...tz. ze kazdy den si precitat zopar člankov a pozrieť aspoň jedno video..
      - Trošku sa zamerať na moju postflop hru...a naučiť sa aj tie overpary zahadzovať!!!
      - Neprestať sa venovať výzve...ktoru som zacal na NL2 6maxe
      - Ale hlavne stale učiť sa ...učiť sa...učiť sa.. :D

Dnes mam v pláne odohrať svoj oblubeny Sunday Storm...kde mam ciel ako obvykle minimalne ITM...ale nebolo by odveci hitnuť aj poriadnu šupu...

NL2 6max vo výzve - +11$

Súčasný BR - 410$

Vsetci by chceli krasny život...peniaze čas...ale väčšina preto nič nerobi...a preto na sebe makám...

• soplak
      soplak
      Bronz
      Neviem ci to naozaj neviem hrat alebo co :f_frown: ..ale fakt uz nevladzem... nie som typ ktory by mal chut sa len stazovat ...Po 2 dnoch volna... prisli dva dni hrania....Vytiltovany som az do neba...-6BI..co je dost!! .. ked mi nedoskace ziadny monster flop, resp. dostanem suckout/bad beat proti mega ovci ... alebo neustojim flop....alebo je to len poondeny downssving...alebo to mozem rovno zavesit na klinec s tym ze som vecna fish a zabudnut na celu hru ... Mam pocit ze niekedy je prehnana snaha k ničomu....:-/
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Pokracujem veselo vo svojom swingovani.... :evil: ....zamyslal som sa nad svojou hrou...velakrat...mam pocit ze nad tym rozmyslam az privela...a potom ma stakcne nejaka ovca s nejaku kofotinu...Takze tento mesiac si nesplnim ani polovicu zo svojich cielov..kezde nemam zvyk hrat v takom tilte a uz teraz casovo zaostavam... po poslednych session na to nemam ani naladu ...ani chut..ani nic...Dnesok to zavrsil mega deges..ktory chodil snad 4 z 5 AI preflop na any two..tak som sa tesil ze ho stacknem s normalnu ruku...ano...AKs ma stalo 150BB vs K3 off...

Sucasny BR - 368$

Odohral som Sunday storm kde ma vykupal rusky maniac s 56 v 3bet pote vs my AJ s flopnutymi dvomi parmi... -11$
      A tych ostavajucich -6BI som proste niekde stratil.. :f_biggrin:

Nové ciele na tento tyzden
      - zregulujem si počet stolov na 8 pri tomto swingu a snazit sa hrat svoju A
      - vyclearovat 50$ bonus kde potrebujem este 545VPP ktore mi pomozu vynulovat stratu ...
      - dať sa do psychickej pohody...
      - učiť sa ..učiť sa...učiť sa...
      - poobzerat sa po niekom...kto grindi NL5 a prediskutovat niektore situacie ...pripadne nejaku sweetku...

Nepotrebujem šťastie....len nechcem mať smolu...;)
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Takze co sa noveho udialo... cital som studoval...ucil...pozeral....zacinam mat pocit ze som fakt ovca ktora to proste nechape..:D Zistil som..ze mam velky problem s tiltom..ked uz si myslim...ze vsetko ide tak jak ma...tak zrazu to po nejakej zlej ruke zacnem pomaly ale isto odpalkovavat.. :D ..Takze som toho moc neodohral...a viacmenej som sa daval dohromady...Skontaktoval som sa s magorkom, ktory mi dal zaujimavu ponuku...a dost motivujucu...a bude mi pomahat...(za co mu diki :) ). Hoci dnes vycistim dalsieho stellar rewarda za 50$ a k 500$ sa "rutim zavratnou rychlostou"...som rozmyslal ze este so shotovanim na NL10 počkam....Nema vyznam aby som to tam isiel odpalovat ked sa trapim na NL5 :D ..musim nabrat trochu istoty v hre...

Momentalny BR - 397$
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Zhrnutie poslednych 2 dni
      Podarilo sa mi vyclearovat bonus
      nieco zase našprtat...
      prezretie par videi..
      Vcerajsi den som cely venoval 6maxu na 4 stoloch..beriem to skor ako relax a vzdelavanie.. Svingovaniu sa nevyhybam ani tam...ale kazdopadne to tam vyzera lepsie... :D

Pripajam graf z 6maxu NL 5 za tento mesiac

Súčasný BR - 504$

Hoci BR mam na shotovanie NL10...sice aj vdaka 6maxu...Musim s tym este pockat. Nemá význam aby som to silil ked viem ze sa mi dari takto swingovat :f_biggrin: :D :D

You got to know when the HOLD´em, know when the FOLD´em..:)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Vyzerá to že hráš dosť aggro, som zvedavý ako sa Ti s tým zadarí na veľkom samplesize, každopádne GL ;)
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Hej ..je to mozne ze hram viac agresivnejsie ...pritom live som agro nikdy nehraval.. :D
      Takze vyzera to ze lady sa mozno trosku pohli (musim si zaklopat ale som spokojnejsi)...Citim sa istejsi a obcas dokazem aj zahodit.. :f_biggrin: ...Hoci predsa s tymi overparmi mam este trosku problem. Kolkokrat si poviem urcite ma set a zaplatim to .. :D

Súčasný BR - 599$

Pripájam graf za dnesnú prvu session (8 stolov NL5, 4 stoly NL10)

[/URL][/IMG]

A celkovy graf od zalozenia blogu...
      Myslim ze je tam celkom viditelne vidno par rad od magorka cca od 64k ruky :)

Od 1.4. by mala zacat riadna makačka...Live couching s magorkom ...Wish me GL.. :)
    • soplak
      soplak
      Bronz
      V stredu som zazil asi najhorsi down aky som kedy mal... ked som si pustil 24 stolov NL5 a myslel som.. ze jak frajer to budem porazat...omyl... :f_biggrin: ...-14BI v dvoch session po sebe bola pre mna celkom facka...:D a to som bol dokonca -20BI a to ani neviem kde sa pomaly strácalo.. :f_cry: ..Chvalabohu som sa na druhy den schopil, zabudol na predchadzajuci den, dostal par novych rad od magorka a vratil som sa s5 do hernej pohody...Pomaly som zacal skusat shoty na NL10 ale nesilim to ... ak to nejde tak ich proste vypinam... Hram 14 stolov (4 NL10 a 10 NL5) a pri tomto mnozstve stolov sa zacinam celkom dobre citit...

Pripájam graf z tohto mesiaca

Prisiel som na to.. ze cez vikendy by som sa mal viac venovat hre...:D ..To co som dneskaj zazival pri stoloch od mnohych fishy hracov bola nadhera :D .. Nehovoriac o tom.. ze snad kazdy druhy par som setoval...:D A ked sa k tomu pridala celkom solidna a rozumna hra (az na par chyb, ktore verim, ze casom odstranim),tak sa dostavil aj normalny a myslim, ze zasluzeny vysledok.. :f_cool:

Co sa tyka mojich cielov pre tento mesiac tak :

- Mam odohranych 90/120h ...myslim ze tych 30 by nemal byt problem v tomto tyzdni..
      - Do goldstaru mi chyba 620VPP, ktore by tiez nemal byt problem nahrat...
      - Nebyt toho neskutocneho swingu tak som uz celkom na NL5 spokojny a na NL10 to pomaly ide kde som momentalne +4BI, pomaly ale iste..:D
      - Co sa tyka serie MicroMilions tak som odohral iba 2 turnaje (oba suckoutove prehry bez ITM)...tak odohram uz len ME..
      - na vyzvu som sa trosku vyprdkal kedze som hraval 6max tak pred spanim len na relax - ziadne horibilne vysledky..:D
      - Ucim sa, ucim sa, ucim sa...naucil som sa zahodit aj overpar...(niekedy mozno zle, ale ako si hovorim: "Ked nevieš co mas robit, zahod" :D

Momentalny BR - 648$

"Nie je hanba prehrať, ale nič pre výhru nespraviť"
    • plague44
      plague44
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 321
      Stále hraješ FR na pokerstars? Já když tam chtěl postoupit z NL2 FR tak jsem zjistil že na NL5 je těch stolů snad jedna šestina co NL2 a výběr/čekání na stůl je šílený
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Hej..naplno sa venujem FR...Je pravda ze je tych stolov menej ...ale hravam aj eurove stoly a nerobi mi problem z toho vybrat 10 stolov...Najprv si stoly vyberam cez table scanner a ak je tam vela cakaciek tak idem na stol kde poznam najmenej hracov nech si to trosku rozsirujem...:) Do tych 10-15 minut hram uz 14 stolov...
    • soplak
      soplak
      Bronz
      V sobotnych sessions sa nic mimoriadne nedialo...az na par zlych AI na turne ktore ma zabili na river proti dementom rano kolo 5ej..:D Teraz si idem dat kratku session a potom hura na dva Eventy MicroMillions serie ..

Súčasný BR po registracii do turnajov - 666$
    • soplak
      soplak
      Bronz
      Vcera som prisiel na nove zistenie ...ze ked hram turnaj ..tak mam hrat turnaj a nie popritom si hrat aj CG... Prenasal som si jeden styl hrania do druheho ..aj to tak vyzeralo.. :D Zatial co na turnajoch som stack mnozil, na CG ubudali (az na -6BI) Turnaje bohuzial skoncili bez ITM tak som sa mohol vrhnut do dobiehania. Chvalabohu to netrvalo dlho a coskoro som bol BE..Potom ma rozbolela hlava tak som to vypol...

Dnes som tu zahliadol magorkov blog o tom ako by sme sa chceli dostat do Vietnamu niekedy po lete a žiť tam. Teraz je len na nas ako na sebe zamakáme a či sa nam to podari...Tak nam v tom drzte palce..:) Blog o tom najdete __TU__