Lukešův blog [Lookcash]

• Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      Registrace: 03.02.2012 Příspěvky: 72
      Čaute!

Jmenuji se Lukáš (PP nick Lookcash ;) ) pocházím z Valašského Meziříčí což je kousek od Zlína... Věk no... :D řekněmě že sem jeden z těch mladších ;)

Poker "kariéra"
      Není se moc čím chlubit... počátky klasicky né moc dobré (čti BUSTO za dva dny :f_confused: )
      Zlom přišel když sem objevil PS :s_love: a pustil sem se do grindu Sitek ale tam mně brzy omrzela monotonnost hry takže zbývala CG..
      Multitabeluju 14+ stolů NL2 FR. Včera sem si nainstaloval i HUD ale zatím ho skoro vůbec nepoužívám a hraju ABC game což prozatím stačí. Můj bankroll se uspěšně vyšplhal až na nějakých 70$ pak přišla cenná lekce kde sem dostal pár suckoutů a začal sem hrát hru ovlivněnou emocemi + sem si chtěl skusit jak to "žije" na NL4 SH :f_confused: . Výsledek? Během jedné session cca -20$ :s_mad: . Po téhlé zkušenosti se už trochu líp ovládám :s_evil: ale stále to není optimální..
      Tady graf kde chybí cca 3000 hand z notebooku
      http://imageshack.us/f/408/graff.png/ (nevím jak to tu hodit tak kdyžtak někdo zkušenější..)

To by na první post snad stačilo. Jdu si dát session a pak napíšu výsledek + cíle na příští měsíc atd :)
      Takže díky za pozornost :spade: :heart: :diamond: :club: jo a at to točí!!! :f_cool:
  • 8 odpovědí
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,057
      Party Poker $2 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1661000
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Elxa_Dal (SB): $1.71
      danielmirla (BB): $2.02
      Hero (UTG): $3.36
      archidelacru (UTG+1): $1.00
      Lookcash (MP): $5.19
      buynzie2 (CO): $2.00
      felipecl (BTN): $1.52

Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with J :heart: J :diamond:
      Hero raises to $0.08, 1 fold, Lookcash calls $0.08, 1 fold, felipecl calls $0.08, 2 folds

Flop: ($0.27) 8 :heart: 4 :club: 3 :diamond: (3 players)
      Hero bets $0.16, Lookcash raises to $0.49, felipecl folds, Hero folds

mal si ten set hej ? :s_love:
    • Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      ahoj to mně překvapilo že se ještě někdo s tadyma plácá na NL2 :f_cool: . Celkem dost sme se potkávali u stolů tak sem přemýšlěl jestli nejsi s tadyma :)
      K handě - Nooo... good fold :f_biggrin: mněl sem čtverky :s_cool: možno by se dalo i slowplayovat ale to já nerad..
      To je zrovna ten stůl kde sem byl nejvíc v plusu :f_eek:
      Jinak seděl s náma hráč Elxa_Dal s kterým hraju každou noc několik stolů. Jak se ti zdá já mám na něho pár neobvyklích readů ale je určitě jeden z nadprůměrnějších na dvojce.
      Jo a ještě sem se chtěl zeptat jestli nevíš jak se dá miultitabelovat 19+ stoů? Na PP vyskočí okno a další stůl už nepřibere :(
      zatím čau
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,057
      na takom boarde to musis slowplayovat proti hracom ako som ja... proti loose hracom mozes rajsovat oni ti tie J-cka preplatia ale tight hrac ti tam nezaplati ak sa nezblazni keby len callnes ja ti dam aj bet na turne :)

ja hravam 9 stolov 19+ to by som nezvladal nemam na to monitor a na sebe stoly nemam rad .. radsej hrat menej stolov a rozmyslat nad hrou
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Na PP je strop max 19 myslím...
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      cau Lukasi, uz sme se taky potkali u stolu, tak drzim palce, at se dari....
    • Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      Březen - měsíc grindu

Je tady nový měsíc a ten se ponese , jak už název napovídá, v duchu maximální hry,usilí a možná i nějakého profitu...

Cíle
      :spade: 20k + odehraných hand
      :spade: přesun na NL 4 (tedy bankroll 100$+ )
      :spade: udržovat blog (aspon jednou za 2 dny uptade)
      :spade: zkusit se umístit v "grind challenge"

mněl sem zálusk i na promo akci gladiátor ale na NL2 při 19 stolech nejde nahrát dostatečný počet bodů na nějaký ten cash..

Zatím se odehrál 2 session přičemž první půlhodinová skončila něco málo v - (asi 30c) a druhá 3 hodinová s celkovým počtěm 2,300 hand byla velmi vydařená, celkově + 10$ :f_cool:

Statistiky
      bankroll na začátku března - 65,54
      bankroll v březnu - 75,22
      odehraných hand - 2,642
      BB/100 - 9,16
      odehraný čas - 3,40 h.

zatím :evil:
    • Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      bubinko05 původně napsal
      na takom boarde to musis slowplayovat proti hracom ako som ja... proti loose hracom mozes rajsovat oni ti tie J-cka preplatia ale tight hrac ti tam nezaplati ak sa nezblazni keby len callnes ja ti dam aj bet na turne :)

ja hravam 9 stolov 19+ to by som nezvladal nemam na to monitor a na sebe stoly nemam rad .. radsej hrat menej stolov a rozmyslat nad hrou
      Ok ale v tu chvíli sem nevěděl že si s tadyma a ani se zatím moc nedívám na HUD takže sem tě bral jako průměrného hráče který by to doplatil ;)
      19+ stolů sem chtěl hrát kvůli gladiatorovi ale vem to čert.. jinak tam není moc o čem přemýšlet (jakože je ale k porazení dvojky stačí hrát ABC poker). Takže to chci progrindit co nejrychleji a začít hrát/učit se poker :)

Acemax67 původně napsal
      cau Lukasi, uz sme se taky potkali u stolu, tak drzim palce, at se dari....
      ahoj taky tě poznávám at se daří!
    • Lookcash
      Lookcash
      Bronz
      Fuuuuu

Po pauze opět bloguju za učelem zhodnocení měsíce... Tento měsíc (březen) mně zastihl nehezký downswing který byl zatím nejhorší za dobu mého hraní. Ale popořadě..

Bankroll na začátku března byl 65,54 $ ze kterého sem první dva dny vytáhl na cca 75$ což sem hned běžel oslavit zde na blog. Další 3-4 dny se hrálo fakt dobře a můj profit stoupal výš a výš.. Dotáhl sem to až k cca 95$ a od vysněné NL4 mně dělili už jen "pouhé" 2 BI. No a pak to přišlo, všichni znají takže o svém downswingu nebudu psát sáhodlouhé uvahy. To byl důvod proč sem za minulý měsíc mněl jen 1 uptade blogu. Hemžilo by se to peprnými slovy a vůbec tyhle crying posty nemá nikdo rád... Následovala pauza kterou sem přerušil teprve ke konci měsíce kde sem byl ale víceménne BE..
      Tento neuspěšný měsíc sem zakončil s cca 75$ tedy v plusu ale spokojený nejsem bo sem ted už mohl prohánět rybky o limit vejš :f_confused: ale to je poker..

Nějaké statistiky doplním později až budu na svém compjutru + zkusím napsat o začátku nového měsíce který začal velmi příjemně :f_grin: