Coaching NL 2 + SNG

• FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Registrace: 28.01.2012 Příspěvky: 79
      Ahoj,odehral jsem okolo 5000 hands a zda se mi,ze to nikam nevede.
      Snazim se cist clanky a koukat na videa,ale ja proste potrebuji lidsky faktor u toho.
      Je schopny se mi nekdo venovat a trosku mi poradit?
      Jde mi o LongRun profitabilnost.
      Prisel jsem na PS s 79$ a ted mam 64$
      Proste bych nejradsi mel nejake radce,s kterymi si kdykoli na skype nebo icq zkonzultuju den a urcite handy.Blog jsem zkousel,ale tam si pisu jen sama pro sebe vicemene.
      Diky vsem,pokud vase rady pomuzou nebudu se bat vam za ne nejak hezky zaplatit.
      Pokud mi pomuzete z dobre vule tim lepe.

Pokud neco,tak skype : chytry.investor - Tam me kontaktujte
      DIKY MOC! Ondra
      GL Vsem ve hre.
  • 31 odpovědí
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      ja jedině co bych tak mohl poradit by byly fifty/50 na staréch ... jsou to SNG a nvm podle toho nazvu jeslti by si o něco takového stál :) když tak něják tady odpověz na foru a ja bych si tě přidal a něco by jsme se pobavili :)
      nejsem žádný pokerPRO ale na to aby si poražel např 1,5USD fiftys si myslím že zkušenosti mam :)
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      no doporucil bych ti asi jednu vec, koucing na nizkych stakes jako je nl2 se ti moc nevyplati timhle se muzes prokousat pomerne jednoduse diky clankum,videim atd, neco mas na PSgy (najdi si cornieho challenge a jeho prispevky na tom foru,tusim nekde mel post kde bylo shrnuti vse co je potreba na nl2,4,10 atd ) a asi miliardu veci na googlu.
      navic potrebujes hrace lepsiho (kamarad taky z nl2 ti nebude moc velkym prinosem spis bych rekl ze zadnym,mozna si hezky pokecate ale nic te nenauci)
      dalsi vec je ze 5 tisic hand je NIC, ja dnes makal cely den a nahral jsem 3300 hands (a taky mam pocit ze to DNES nikam nevede)...
      tkz asi tak...
      videa,clanky,zpetna analyza ...
      a samozrejme dalsi vec je nehraj nl2 cash game a sng zaroven (jestli si to tak myslel), budes umet oboje ale nic poradne, zamer se na jedno ...

jo a na handy tu je nekde ve forum "hodnoceni hand nl2" a podobne , tkz tam davej sve a cti si stare prispevky a rozbory jinych hand...
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      ondro, nevesaj hlavu. chce to hlavne trpezlivost. a niekolko 100k odohratych ruk. po 5k rukach mozes byt v minuse aj ked hras dobre.
      Urcite ti odporucam pozriet Cornieho blog BLOG: Z $50 na $10.000 aneb Průvodce začátečníka, a taktiez pre zlepsenie svojej hry postovat handy alebo sledovat HJ forum
      http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1387

a pojdes rychlo hore.
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      fifty50 hraju.Vcera jsem asi tri vyhral a jeden prohral.Zajimalo by me jakou ma noralni profitabilni hrac uspesnost vyhry/prohry.
      Protoze vyhry mi radost nedelaji,ale prohry mi dokazou zkazit naladu :-/
      mam nejspis malou trpelivost,nebo co :D
      Na fifty50 se dokazu dostat z 1500 na 8k pak klidne po prodpadu znova nahoru.U cash to vetsinou vzdam a odejdu od stolu se stratou.
      Jak to je u vas?
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      hlavně by ses neměl divat na to jak dopadneš u jednoho stolu (at je to CG nebo fiftys :) ) pač nejde o to jaky je momentalní stav ale jaksi zahral handy v long runu :)
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Divam se na dlouhodoby run,ale proste jsem furt na tom samem nebo jdu do minusu.
      Dneska jsem odehral asi 5 sitek s jsem tam,kde jsem byl
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Zkusil jsem dnes NL 2 6 stolů.
      Výsledek : šel jsem do hry s 66,66$ a mám 52,95$

-13,71$
      Já říkám...dělám něco hodně blbě...
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Celkově jsem už -27$ od depositu
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      FakeOndrej původně napsal
      Zkusil jsem dnes NL 2 6 stolů.
      Výsledek : šel jsem do hry s 66,66$ a mám 52,95$

-13,71$
      Já říkám...dělám něco hodně blbě...
      6 stolů NL2 je podlě mě na někoho, kdo tam nemá skoro nic odehrané moc. 2 stoly bohatě stačí. Ze začátku se musíš naučit ty koncepty, dynamiku a styl hry. Až budeš zvládat 2 stoly a budeš si věřit na víc, tak přidej i další. ONo totiž čím víc stolů, tím míň času na důležitá rozhodnutí, kterých máš určitě dost :)
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      ondro: tak skus dat nejake handy, kde si prehral najviac do HJ fora, snad najdeme kde robis chybu...
      a nezabudni zajtra o 19:00 CG coaching od twinna. Velmi dobra vec tiez.
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Boston muzes si me pridat na skype prosimte? ja si te pridal.
      Jinak dneska jsem hral 4x SNG
      vysledky zde :
      1.SNG=2,76$ (1,26 po odecteni buy inu)
      2.SNG=5,13$ (3,63 po odecteni buy inu)
      3.SNG=2,62$ (1,12$ po odecteni buy inu)
      4.SNG=2,80$ (1,3 po odecteni buy inu)
      7,31$ Dnes v SNG po odecteni svech buy inů =)
      paráda
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Tohle je strašná chyba - sledovat své výsledky po čtyřech SNG.
      Long term je třeba 5k.

Urputné sledování cashieru tě akorát přivádí na tilt, když prohraješ cítíš se strašně a když vyhraješ myslíš si, že seš mistr světa.

Peníze není to, co bys měl sledovat, stejně to ani peníze nejsou a nebudou do té doby, dokud si je nevybereš.

Doporučuji nastudovat příslušné materiály k jednomu vybranému formátu - tolik formátů, kolik si tu zmínil nemůžeš stíhat.
      Měl by ses taky zaměřit na psychologickou stránku hry.(Také s tím mám velké problémy).
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Pro mě je z psychickýho hlediska SNG super,protože hodíš buy in a to na tole už tvoje peníze nejsou.
      Zamerim se asi na ty SNG =)
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      Tohle je strašná chyba - sledovat své výsledky po čtyřech SNG.
      Long term je třeba 5k.

Urputné sledování cashieru tě akorát přivádí na tilt, když prohraješ cítíš se strašně a když vyhraješ myslíš si, že seš mistr světa.

Ja nejsem typ hrace,co by koukal na vysledek po 5000 turnaju.Pokud po 100 turnajich nejsi v plusu,tak delas neco blbe.
      Vcera jsem na SNG koukal na Supernova elite hrace z ceska,a ten byl schopny z 20 SNG prohrat treba 15..jen diky tomu ze multitabloval 10stolu,a nebyl se zrejme schopny soustredit na hru.
      Jen vyhazuje penize z okna...aby byl machr ze jede 10stolu

Jinak zatim dnes +2,92$ (dve sitka)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      FakeOndrej původně napsal
      Pokud po 100 turnajich nejsi v plusu,tak delas neco blbe.
      Kardinální hovadina. Možná tak 500 sitek ti udělá hrubou představu jestli budeš winning nebo loosing, ale nic víc.
      Vcera jsem na SNG koukal na Supernova elite hrace z ceska,a ten byl schopny z 20 SNG prohrat treba 15..jen diky tomu ze multitabloval 10stolu,a nebyl se zrejme schopny soustredit na hru.
      Jen vyhazuje penize z okna...aby byl machr ze jede 10stolu
      Určitě nevyhazuje peníze z okna 10tablingem. Kdyby to nestíhal, hraje míň stolů.
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Pokud po 100 turnajich nejsi v plusu,tak delas neco blbe.

osobně za session odehraju třeba tak 100-200 turnajů ... nemam problém abych byl třeba i 20 BI dole a nebo 30 BI nahoře ... 100 tunrajů není realativní a jak psal Ic3g3org3 tak i to bych si dovolil tvrdit že by to muselo být u regular speed SNG aby se s tím dalo počítat :)

Vcera jsem na SNG koukal na Supernova elite hrace z ceska,a ten byl schopny z 20 SNG prohrat treba 15..jen diky tomu ze multitabloval 10stolu,a nebyl se zrejme schopny soustredit na hru

na vyšších limitech maš těžší to porážet a proto maš i větší swingy ... z toho důvodu není problém že i když hraješ dobře tak mužeš jít i víc BI dolů :) např. u těch fiftys není problém mít 100 BI swingy
      a 10 stolů si myslím pro člověka který ma SNE není problém :) sam hraju 21 stolů najednou a že bych byl nějáký skiller si nemyslím :) jde o to že třeba hrač nemusí sledovat ten stůl až tak moc jako ho třeba sleduješ ty protože ma staty na hrače a různé poznámky u nich :) a proto se rozhoduje rychleji a nemusí se divat na hru když tam zrovna není zapojen :) (popřípadě si ji potom stejnak muže projet ve Wizardu nebo v někde jinde) :)
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal

Kardinální hovadina. Možná tak 500 sitek ti udělá hrubou představu jestli budeš winning nebo loosing, ale nic víc.

Určitě nevyhazuje peníze z okna 10tablingem. Kdyby to nestíhal, hraje míň stolů.
      Evidentne nestiha.
      500sitek? Zda se mi to cele smesne,jak se hraje vse podle vas na longrun.
      Muj vzor ma graf bez jedineho downswingu,proto jdu podle neho =)
      Nebudu se ridit radami,jako ze se mam ridit dle 1000stolu
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      A kdo je tvým vzorem? :f_cool: To by mě zajímalo ;)
    • FakeOndrej
      FakeOndrej
      Bronz
      Snnopel původně napsal

osobně za session odehraju třeba tak 100-200 turnajů ... nemam problém abych byl třeba i 20 BI dole a nebo 30 BI nahoře ... 100 tunrajů není realativní a jak psal Ic3g3org3 tak i to bych si dovolil tvrdit že by to muselo být u regular speed SNG aby se s tím dalo počítat :)

na vyšších limitech maš těžší to porážet a proto maš i větší swingy ... z toho důvodu není problém že i když hraješ dobře tak mužeš jít i víc BI dolů :) např. u těch fiftys není problém mít 100 BI swingy
      a 10 stolů si myslím pro člověka který ma SNE není problém :) sam hraju 21 stolů najednou a že bych byl nějáký skiller si nemyslím :) jde o to že třeba hrač nemusí sledovat ten stůl až tak moc jako ho třeba sleduješ ty protože ma staty na hrače a různé poznámky u nich :) a proto se rozhoduje rychleji a nemusí se divat na hru když tam zrovna není zapojen :) (popřípadě si ji potom stejnak muže projet ve Wizardu nebo v někde jinde) :)
      No,kazdy ma svuj nazor..beru to,ze jste zkusenejsi..uvidim casem,ale rozhodne se nedostanes do downswingu 30bi po 100 turnajich..to je znamka toho,ze nehrajes moc dobre.
      Dle meho tedy.Ja to fakt nepocitam na long run a snazim se byt v prumeru 1buy in profit na jeden turnaj.
    • 1
    • 2