Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

/200 33 bvb

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $5.24+$1.31+$0.45|100/200 NL (9 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BB): 2,865.00
      UTG: 950.00
      CO: 1,500.00
      BTN: 1,289.00
      SB: 6,896.00

SB posts SB 100.00, Hero posts BB 200.00

Pre Flop: (300.00) Hero has 3:spade: 3:club:

fold, fold, fold, SB calls 100.00, Hero checks

Flop: (400.00, 2 players) 4:heart: 5:diamond: A:diamond:
      SB bets 200.00, Hero calls 200.00

Turn: (800.00, 2 players) 3:diamond:
      SB checks, Hero checks

River: (800.00, 2 players) K:diamond:
      SB checks, Hero checks

staty: 33/11(83) WTSD 11/24 win 9/11

Vzhledem k ostatním stackům u stolu jsem se rozhodl hrát velice pasivně.
      Na turnu jsem nevěděl, jak reagovat na raise potom, co bych vsadil, asi bych musel zahodit, takže jsem se rozhodl pro check(stejně jsem měl asi vsadit), ale stejně, kdyby měl FD, tak by sázel dál, takže jsem se neměl moc čeho bát.
  • 5 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Push pf. Máš slušnou FE, přece jen je to asi 42% jeho stacku. Dost pochybuju, že tu pojede limp-call, slušnejší handy by i 33/11 hráč raisoval pf. Malé PP se taky špatně hrajou pf. V nejhoršim ty 33 pořád celkem slušně točej.
      As played...call flop je ok (větši sizeing bych necalloval), turn určitě bet - on spíš give-upnul poté co mu nevyšel limp-stab, ale pořád může mít FD ze které dostaneš value. Jestli tě přetočí, happy go broke, spíš to bude nějaký semibluff s FD, a s 14bb effectivem se sety nezahazujou.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Jsme 5-handed, kde jsem druhý a všechni ostatní hráči jsou short, takže mám svázané ruce ICM.
      Hráč je navíc loose, k tomu BS. On si např. limpne QT a už to nezahodí. Dostat se do takové točky s mou solidní equity v turnaji je pro mě katastrofa.

S tím turnem bych si dovolil taky nesouhlasit. Kdyby mě přetočil, tak bych musel vždy foldnout.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Push pred flopom asi nie je dobrá možnosť, lebo mám menšiu FE voči BS.

Call na flope by som dal. Môže totiž blufovať.

Na turne by som to hral bet/f t500, aby som mu dal zlé odds na ťah ku flushu. Keď by pushol, tak má flush alebo vyšší set a musím zložiť. :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

push pre se mi vůbec nelíbí, jak Hanz správně poznamenal, risk premium je tady velice šlušné, protože máme dvojnásobný stack než 3. hráč, jsme v 5 lidech a proti nám BS, tam jsou 33 nic. Musel bys mít dobrý read, že lepší bude raisovat a stále ještě musíš mít velkou fold equity, takže reálně si téměř nikdy nebudeš dostatečně jistý, abys mohl jít profitabilně push.

Po flopu... Záleží i na AF, pokud často bareluje a má AF např 6, tak s 33 toho moc nevycalluješ, pravděpodobně je budeš foldovat na dalších streetách, pokud nemá až tak velký AF nebo už jsi zaznamenal, že na turnu často poleví, tak se to dá callnout na tento sizing.
      Na turnu bych určitě betoval, můžeš tahat value z Ax, kde se třeba nějak bojí flushe nebo i nějakých slabých draws, pokud by raisnul, tak už asi budeš muset stacknout.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      No nevím, většina normálních hráčů by tu raisovala pouze flushí.
      Navíc on nevypadá moc agro(sice podle pf statů, ale i ty mi trošku napoví a ukazují, že se rozhodně nejedná o nějakého agro bluffera, kt. by tak zahrál třeba Ax, popřípadě 2p).
      To ICM mě přece bude pořád slušně tlačit, ne?