reraise chipleader against chipleader

• bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Ahoj, zajimalo by mne jestli sem tuhle handu zahral dobre, on to zahral min raisem a vypadal ze vi co je to ICM, bohuzel to asi v danej moment zapomnel a tocka nevysla:-( Zahral bych to tak asi zas ale nejsem si jist. Chtel sem s dostat na chiplead a pak abusovat jak se jenom da. Jeho staty na bubbline (presneji v 4-5 lidech VPIP 23 PFR 13 ale jenom 26 hand. Btw duncane muzes se vyjadrit i k videu jak leakfinderujes bombrguye? psal sem tam uz davneji dotaz k jedne hande a neodepsal si. Dekuju zdarec;-)

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$400/$800 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $1935.00
      BB:
      $3195.00
      MP2 (Hero):
      $6640.00
      MP3:
      $2430.00
      CO:
      $5800.00

Preflop: Hero is MP2 with 5, 5.
      MP3 folds, CO raises to $1,600.00, 2 folds, Hero raises to $6,615.00, CO calls $4,175.00.

Flop: ($12390) 2, 6, T (2 players)

Turn: ($12390) 7 (2 players)

River: ($12390) 2 (2 players)

Final Pot: $12390.
      Results follow:

CO shows two pairs, sevens and twos(A 7).
      Hero shows two pairs, fives and twos(5 5).

CO wins with two pairs, sevens and twos(A 7).
      Hero wins with two pairs, fives and twos(5 5).
  • 8 odpovědí
    • ruZa89
      ruZa89
      Bronz
      Registrace: 22.01.2008 Příspěvky: 217
      foldanek. a muzes si udelat note ze opravdu nevi co je icm :D
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      foldnul bys to? ja sem si tim pushem byl prakticky jist a prekvapila mne jeho reakce prave s takovou kartou. Preferuju radsi agresivni hru a v techto turbech neni naco cekat;-) btw muzu se te zeptat jakej mas percentualni podili prvych druhych a tretich mist na tom partypokru u tech speedu?
    • ruZa89
      ruZa89
      Bronz
      bigrex666 původně napsal
      foldnul bys to? ja sem si tim pushem byl prakticky jist a prekvapila mne jeho reakce prave s takovou kartou. Preferuju radsi agresivni hru a v techto turbech neni naco cekat;-) btw muzu se te zeptat jakej mas percentualni podili prvych druhych a tretich mist na tom partypokru u tech speedu?
      kdyby byla akce prvni na me tak bych to poslal ofc ale takto proti minraisu bych foldoval.

ty procenta mam nejakych 12 12 12, nevim zda je to moc/malo ale vzhledem k soucasnemu super swingu bych rekl ze malo
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      No mne ten minraise nedosel nijak podezrivy pri takove vysce blindu uz je to prakticky jedno jestli das 2,3BB nebo 2BB mnoho lidi to tam jen minraisuje takze sem ho urcite na nic extra dobre netipoval a jeste mne to utvrdilo v tom ze si nechava vetsi prostor na fold na pripadny reraise odemne tim minraisem. Sem zvedavej na nazor nekoho tretiho ale jaksi to tu dlouho trva:-)

a na bubline ses natom jak?

Ja to mam momentalne stats ITM 35,5% a to konkretne takhle 14,7% ; 10,5% ; 10,4% ; bublina 9,2%
    • ruZa89
      ruZa89
      Bronz
      bigrex666 původně napsal
      No mne ten minraise nedosel nijak podezrivy pri takove vysce blindu uz je to prakticky jedno jestli das 2,3BB nebo 2BB mnoho lidi to tam jen minraisuje takze sem ho urcite na nic extra dobre netipoval a jeste mne to utvrdilo v tom ze si nechava vetsi prostor na fold na pripadny reraise odemne tim minraisem. Sem zvedavej na nazor nekoho tretiho ale jaksi to tu dlouho trva:-)

Ja to mam momentalne stats ITM 35,5% a to konkretne takhle 14,7% ; 10,5% ; 10,4% ; bublina 9,2%
      bublina 11.5%, jaky mas avg buyin?

jinak ja taky ofc raisuju uz jen 2bb od 100/200, nerikam ze je to podezrely, ale ze uz FE moc mit nebudes a budes rad za flip, a to pri tom ze si chl na bubline imho neni good, ja bych mu tam teda posilal celkem nitty neco jako AQ+ 99+
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      ruZa89 původně napsal
      bigrex666 původně napsal

bublina 11.5%, jaky mas avg buyin?

jinak ja taky ofc raisuju uz jen 2bb od 100/200, nerikam ze je to podezrely, ale ze uz FE moc mit nebudes a budes rad za flip, a to pri tom ze si chl na bubline imho neni good, ja bych mu tam teda posilal celkem nitty neco jako AQ+ 99+
      No na bubbline sem jeste nebyl ale cca chipleadri sme byli pomerne velky takze otazka profitabilnosti callu je cca stejna jak na bubline. Ja myslel fakt ze zahodi a ziskam zadarmo pul mojeho stacku jak bonus takze mi to prijde i celkem profitabilni myslim ze by tu raisoval i dost kraviny ktere by urcite zahodil takze by to celkove mohlo bejt +EV jen tohle skratka nevyslo:-) urcite je to prakticky otazka te jeho bet/call range v pomeru oproti te betovaci. No nevadi nabuduce budu vedet ze je fishy a proti tomuto hraci to neudelam. Nebo jo? Furt sem na vaskach:D
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

za mě určitě špatný push. Důvody jsou následovné. Pokud by soupeř věděl, co je ICM, pushnul by preflop, protože to neudělal, ví leda prd, z toho důvodu tvá fold equity není moc velká, pokud vůbec je. Jste dva velké stacky, takže nejen on je vůči tobě risk-aversed, ale i ty vůči němu, pokud tedy nefolduje, tak je to pro tebe špatný.

Jen tak pro ilustraci jsem se podíval, kolik by musel pushovat, pokud by šel rovnou all-in, tedy situace bez nulové fold equity, je to přes 90%, což dává jasně najevo, že tvá fold equity musí být obrovská a ona nebude!

Teoreticky to ziskové být může, konkrétně pokud by raisoval 30% a dorovnal jen 20%, tak už jsi v drobném zisku, avšak 30% je poměrně loose, to vůbec nemusí být. Proti 25% open, pak 14% call, proti 20% pak 9% call.
      To imo nejsou moc dobré vyhlídky, v nejideálnějším případě potřebuješ FE cca 30%, ale ta range je imo moc loose, v těch dalších případě už ta FE musí být dost velká.

Pokud nemáš jistější ready, co se týče jeho rangí, jak open, tak případně i fold equity, tak je tohle zbytečný push.

btw odpověděl jsem ti i na tu handu ve videu
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Dikes za analyzu;-) ja ho tipoval dost loose na tenhle minbet asi tak 35% muze bejt pac to delal hodne casto ale cekal sem ze handy po restealu odemne jako A7 zlozi a ze minbetuje protoze se mne boji kdyz sem zanim tak si nechava prostor na unik:D Hold spatne sem ho precetl:-/