Kolik jsem PS už stál ?

• Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Ahoj, napadlo mě vytvořit tenhle topik když jsem se včera zamyslel /asi slabší chvilka/ :D a zjistil kolik že už do mě PS investovalo peněz. Docela mě to překvapilo a zajímalo jak jste na tom Vy ostatní. Pojďme PS trochu pochválit :club: Nejde mi o to vyčíslit kolik jste kvůli PS vydělali ale jen čistá hodnota dárků, cen apod. Např. u mne:

Startovní kapitál - 50$
      Vstupenka na live turnaj - 3300kč
      Provize za "Pozvěte přátele" - 125$
      -------------------------------------------------
      Celkem - 50$+3300kč+125$ = 6574kč (1$ = 18,71kč)

PokerStrategy do mě za 3 měsíce investovalo 6574kč!!
  • 22 odpovědí
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      $50 + $105 za TaF
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Neru79 původně napsal
      Ahoj, napadlo mě vytvořit tenhle topik když jsem se včera zamyslel /asi slabší chvilka/ :D a zjistil kolik že už do mě PS investovalo peněz. Docela mě to překvapilo a zajímalo jak jste na tom Vy ostatní. Pojďme PS trochu pochválit :club: Nejde mi o to vyčíslit kolik jste kvůli PS vydělali ale jen čistá hodnota dárků, cen apod. Např. u mne:

Startovní kapitál - 50$
      Vstupenka na live turnaj - 3300kč
      Provize za "Pozvěte přátele" - 125$
      -------------------------------------------------
      Celkem - 50$+3300kč+125$ = 6574kč (1$ = 18,71kč)

PokerStrategy do mě za 3 měsíce investovalo 6574kč!!
      A to do toho ještě musíš započítat, že za tebe platí články, videa, tréninky...

škoda, že nevíme kolik má PS za jeden tvůj odrakovaný dolar, ale u tebe je zatím jistojistě v mínusu :)

Pěkně PS :s_cool:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      jde mi jen čistě o to co jde vyčíslit
      jinak samozřejmně díky za obligátní rejpavou odpověď by cimp, už si tak nějak zvykám takže v poho
    • mrakoplas
      mrakoplas
      Bronz
      Registrace: 04.06.2011 Příspěvky: 190
      Ja som skromny, len 50$.

---------------
      Off topic.

A ste si isti, ze 100% z tych 50$ plati pokerstrategy? Kedze herna ma z takejto promoakcie potencionalny zisk (mozne buduce vklady ...), moze sa na casti sumy spolupodielat?!

(Tipoval by som, ze podobne to bude aj pri roznych raked hands races?!)

Este je zaujimava otazka na uvolnenie 2. startovacieho kapitalu. Ci je viazany narakovanim
      nejakej minimalnej sumy (minimalneho mnozstva StrategyPoints). Skratka dostaneho clovek az potom, ako na 2. kapital "zarobi"?
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Mě je jedno jestli to jde zu kapsy PS, jde mi jen o tu hodnotu.
      Jasný že třeba lístky jsou asi dar a tak.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Já si myslím, že největší přínos jsou výukové články, videa a coachingy, jejichž přínos půjde life time určitě do desítek až stovek až mirrrrionůů.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Neru79 původně napsal
      jde mi jen čistě o to co jde vyčíslit
      jinak samozřejmně díky za obligátní rejpavou odpověď by cimp, už si tak nějak zvykám takže v poho
      Kde v předchozím rejpám? Celý ten můj příspěvek měl být pochvala PS. Hledáš tam významy, které tam nejsou.
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 38
      Řekl bych, že PS má naopak z nás slušný výdělek ve formě rake, jinak by tento podnikatelský projekt nemohl fungovat.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      UnkleBob původně napsal
      Řekl bych, že PS má naopak z nás slušný výdělek ve formě rake, jinak by tento podnikatelský projekt nemohl fungovat.
      Ale o tom se tady přece nikdo nebaví :) I když podle toho, jak často tu poslední dobou čtu ublížené příspěvky u videí, že ten a ten nemá správný status aby si mohl spustit a že prosí o snížení, tak začínám mít pocit, že si to tu hodně lidí začíná plést s charitou :)

Tohle byl rejpavý příspěvek
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      UnkleBob původně napsal
      / facepalm :f_ugly:
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 38
      Neru79 původně napsal
      Ale možná se pletu. Možná jde o spolek milosrdných sester samaritánek :D
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      UnkleBob původně napsal
      Neru79 původně napsal
      Ale možná se pletu. Možná jde o spolek milosrdných sester samaritánek :D
      Tak snad každý chápe ten model na kterém PS pracuje, nechápu proč a co řešíš. Ptám se na to kolik kdo už dostal jako dárek, odměnu apd.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      To jak funguje náš business model určitě není tajemství a aktivnější členové to určitě znají. A je to podnikatelský model, který funguje právě na tom, že nejdřív dáváme a až potom dostáváme. Nejdřív musíme do hráče zainvestovat => startovní kapitál, freerolly, články, videa, promoakce, couchingy, hand evaluation, učíme se vyhrávat ceny, ....atd. To všechno se musí z něčeho zaplatit (co se týče otázek kdo to platí tak to záleží na konkrétních dohodách s hernami), ale do většiny investujeme jako firma my.

Jsem rád, že si toho většina z vás váží, protože hlavně na nových hráčích jsme většinou v minusu s nadějí a vizí, že se z nich stanou lepší a lepší hráči. Děkujeme, že i tohle vnímáte a vážíte si toho. Za odměnu pro nás na sobě prosím pracujte, zlepšujte se, koukejte na co nejvíc videí a materiálů a pomáhejte nováčkům a horším hráčům s problémy, které jste měli na začátku vy a nezapomínejte na nás až budete jedni z nejlepších ;)
    • man2
      man2
      Bronz
      Registrace: 28.06.2007 Příspěvky: 350
      Tak do mě už PS investovala 230$ taf a asi 3 start. kapitaly po 50$.

Ohromné množství informací a rad a já jim přinesl zatím 15 630 points. Snad sem jim aspon něco z toho vrátil. :tongue:

BTW mohlo by být zajímavé prozradit od kolika PS points se už vyplatí daná investice do hráče. ;)
      Pokud to ovšem není interní info. :f_cool:

Edit:

Se dívam, že lidi počítaj i nějaké freerolly tak to bude ještě více teda.. Hmmm
    • Siki46
      Siki46
      Bronz
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 182
      Nedávno jsem si to taky počítal :D
      100$ (dvakrát 50$ startovní kapitál)
      364€ na vstupenkách (ty jsem si vyhrál ve freerollech od PS)
      35$ TAF
      a to nepočítám no deposit turnaje, materiály, videa, coachingy...
      -------------
      cca 11 600,-KČ

sečteno podtrženo mi dalo Pokerstrategy víc než já jemu. By mě zajímalo za jak dlouho mu to vrátím :)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Nikdy. Ona se totiž PS tváří, jak je to výdělečnej bussiness,
      ale ve skutečnosti Warren Buffett nevěděl co s pěnězma a tak založil
      charitativní organizaci pro začínající pokerové hráče :s_cool:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      $150 štartovné kapitály
      $50 TaF
      $180 vstupenky
      $55 freerolly
      ----------------
      $435

Ak však beriem do úvahy, že každý z mojich fundovaných 835 príspevkov na fórum vo významnej miere prispel zvyšovaniu úrovne stránky a edukačnou hodnotou prispel k nemalému profitu PS, skromne si za každý príspevok naúčtujem $1. Vychádza to teda tak, že mi PS ešte $400 visí a rád si ich vyberiem pri najbližšom freerolle či promotion :f_biggrin:
    • sirupko
      sirupko
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 24
      Ako je možné že niekto dostal 2 alebo 3 krát štartovní kapitál? ?( Ja nech ako som tu niekde čítal že štartovní kapitál iba raz..
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Supr konečně příspěvky který jsem chtěl číst :D
      myslim že druhý startovní kapitál se dává náhodně, ale fakt jen myslim
    • 1
    • 2