Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] Qt

• Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Registrace: 13.02.2012 Příspěvky: 105
      Ahoj,

prosím o hodnocení a radu pro příště.

Known Players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      1375
      MP3:
      1220
      CO:
      2642.5
      BU:
      1340
      SB:
      952.5
      Hero:
      1470

SnG-MTT $ 1.20 (6 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (6 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is BB with Q :club: , T :spade:
      2 fold, CO calls, 2 fold, Hero checks

Flop: (100) T :heart: , 8 :spade: , 6 :heart: (2 Players)
      Hero bets 160, CO calls

Turn: (420) Q :heart: (2 Players)
      Hero bets 1270 ( (AI)), CO calls

River: (2960) 7 :spade: (2 Players)

Final Pot: 2960

Results follow (Highlight to see):
      Hero shows two pairs, queens and tens (Qc, Ts) --> (Qh, Qc, Th, Ts, 8s)
      CO shows a flush, king high (Kh, Jh) --> (Kh, Qh, Jh, Th, 6h)

CO wins 2960 with a flush, king high (Kh, Jh) --> (Kh, Qh, Jh, Th, 6h)

Díky,

Tyficz
  • 14 odpovědí
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Results follow (Highlight to see):
      Hero shows two pairs, queens and tens (Qc, Ts) --> (Qh, Qc, Th, Ts, 8s)
      CO shows a flush, king high (Kh, Jh) --> (Kh, Qh, Jh, Th, 6h)

CO wins 2960 with a flush, king high (Kh, Jh) --> (Kh, Qh, Jh, Th, 6h)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      ad.1) ak by to slo tak skus trochu zlepsit ten format handy, dost blbo sa na to pozera atd.

ad.2) k hande :
      je to sice iba 1$ don, ale skus vysvetlit preco overbetujes jednak flop a potom tam pushnes 2.5x pot ..

Potom neskor ti napisem svoj nazor na handu, ale najprv by ma zaujimal tvoj thinking process
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Díky za odpověď,

1. bod: Zkusil jsem to poprvé dát na fórum. Program elephant mi to vygeneroval a já to zkusil jen zkopírovat. Až potom jsem si všiml, že se ne napsaly výsledky a musel jsem to pozměnit ručně.

2. bod: Bet na flop, protože jsem viděl pár TT a měl jsem Q, což mi přišlo celkem dobré. Potom All-in proto, protože jsem viděl 2páry. Navíc jsem měl u hráče poznámku. Předtím 2x blafoval jen s "K" jako kicker. Nepředpokládal jsem, že mě dorovná, když riskuje velkou část svého stacku.

Jestli to takhle stačí.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      skor by ma zaujimalo preco OVERbetujes streety
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Teď ti nerozumím, jak myslíš streety? Možná nejsem úplně zběhlý v terminologii.

Proč jsem zvyšoval jsem napsal předtím.

Nevím jak jinak to vysvětlit...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      preco vsadzas 160 ak je v pote 100, a preco potom posles all in za 1300 ak je v pote 500
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Prostě jsem předpokládal, že je to tak správně.

Potřeboval bych poradit, jak jsem měl reagovat podle zkušenějšího hráče.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      ok, poker je najme o uvazovani, tak skus si premysliet ake vyhody a nevyhody bude mat ten tvoj sizing
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Pochopím, že jsem reagoval špatně. Jakmile jsem prohrál, došlo mi to.

Ten poslední příspěvek od Tebe znamená, že mi svůj názor nebo to, jak bys to zahrál neprozradíš?

Pokud ano, tak stejně díky, alespoň jsem si to uvědomil.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      uz som to niekde spominal, najvacsia chyba zaciatocnikov je ze su result oriented, to znamena ze myslis si ze si to zahral zle lebo si prehra, a ak by si vyhral tak si povies ze to bolo zahrate fajn. To vobec neplati.

Jasne ze ti poviem ako by si to mal zahrat, len som chcel ak to s pokrom myslis trochu vazne, zacal aj sam uvazovat o jednotlivych aspektoch hry.
      To znamena skus povedat ze co dosiahnes tym ak na tom turne pojdes all in ..a co by si dosiahol ak by si napr. vsadil 350 ...

Poker nema byt o tom ze ti niekto nieco povie, ty si to zoberies ako fakt, a ides dalej ...
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Já ti nechci radit, určitě na to v dalšim příspěvku přídeš sám, jedna věc z tvojí úvahy mě ale zaujala.

Pišeš, že máš na soupeře poznámku, že blafoval s K jako kicker. Ale k čemu ti ta poznámka v téhle hře je? Když na hráče budu mít podobnou poznámku, tak jako jediný způsob využití mě napadá, buď jí ignorovat, nebo checknout a nechat soupeře bluffovat(tim neřikam, žes to tak měl zahrát! To vubec ne!), ale ve chvíli kdy jdeš all-in, tak je ti ta poznámka k ničemu, protože on se rozhoduje jestli callne, nebo ne, ale nerozhoduje se, jestli bude bluffovat.
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Díky za odpovědi,

to TheLazyGrinder:

Tohle je super rada. Pokud mám být upřímný, tak mi dala zase jiný náhled, jak mám hrát. Zatím jsem se držel jen strategií a videí. Myslím si, že tohle je pro začátečníka, který nemá moc zkušeností daleko cennější. Takový trénink a rozebírání hry bych potřeboval.

S pokrem to myslím vážně a chci se zlepšovat. Musím přiznat, že když jsem dal tenhle post, ani sem nečekal, že mi dojde tak rychle, jakou jsem udělal blbost.

Pochopil jsem, že mi ten all-in za to nestál. Teď mi to přijde jako hloupost, riskovat vypadnutí za těchto okolností. Při té hře jsem byl ale přesvědčený, že je to tak správné.

to Dakraa:

Na dělání poznámek mě přivedlo video na SnG asi od Duncan737. Sám jsem trochu nerozhodnutý, jestli si je budu dělat. Myslím si, že každá hra je jiná a hráči se taky mění.

Díky za rady.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      No tak ja ti skusim trochu vysvetlit v com si to zahral zle.
      Neviem ci si videl nejake videa z DoNov , ale standardne plati ze v early fazach by si mal hrat co najmenej, a vyhybat sa nejakym marginalnym spotom.

Co sa tyka tvojej postflop hry, tak je tam viacero zasadnych problemov, ktore si si asi neuvedomil ked si to zahral takto.
      Problem tvojho sizingu, resp. toho ze si takto overbetoval pot je najmä v tom ze sa izolujes voci silnejsej range. Ako priklad si predstav ze tvoj super tam moze mat strasne vela kariet ako napr. vsetky pary 22-AA , potom A8,A9...AK, KT, KJ,KQ , a vsetky connectory ako napr. JT,89 a podobne.

A teraz prichadza pointa: ak ty vsadis napr. 60 do potu 100 tak na flope T86 ta callne KT, A8, 99, 77, JQ, velke mnozstvo flushdraws a vela dalsich HORSICH ruk ako mas ty. Avsak ak betnes 160 tak tie jeho najhorsie ruky co ma v range ta necallnu, t.j callne ta tam ovela menej ruk a dost z nich bude takych co ta porazaju.

To iste na turne, dosla tam mozna flush. A je tu to iste, ak by si tam napr. vsadil 220 do potu 420 tak stale udrzis v range handy ako KT, JJ, QJ, KQ , AQ, nejake horsie 2 pary ako mas ty ..samozrejme ze tam super bude mat obcas aj sety 66, 88 atd( ale tie ti callne bezohladu na sizing), podstatna vec je ze ak ty teraz vsadis all in tak zase vyfoldujes velku cast jeho range ktoru porazas, a nechas v hre tu ktora poraza teba, lebo on tam casto bude mat flush draw ktoru ti nikdy nezhodi, na druhej strane ak tam ma napr. sety tak tiez ti ich nezhodi pretoze si bude mysliet ze ty by si takto flush draw neoverpushoval.
      Ako je tam zopar horsich 2parovych hand ktore ta mozno callnu,ale to nebude tak casto. Uz ani nehovorim ze ak takto pojdes all in tak vyfoldujes skoro vsetky jeho jednoparove ruky ktore mal, a s ktorymi by ti este mozno nieco zaplatil ak by si vsadil rozumnejsie.

Snad to nebolo az tak zlozite vysvetlene, a pochopis co som tym chcel povedat.
    • Tyficz
      Tyficz
      Bronz
      Děkuji moc za vysvětlení.

Přesně jak si psal v příspěvku předtím, otevřel si mi nový prostor, nad kterým musím teď přemýšlet.

Doufám, že se má hra zlepší a nebudu vypadávat na takových rozhodnutích.

Ještě jednou díky. Je vidět, že tomu rozumíš.