[DoN] Early fáze QQ

• vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Jak by tahle hra měla vypadat...? Hráč na UTG je totální nitka, po 125 handách na něj mám staty 8/2, UTG+1 se zase snažil hrát kde co (30 hand staty 45/15).

Bál jsem se, že UTG tam trapuje nějaký KK+, ale jeho cally preflop i na flopu mi vůbec nedávaly smysl, takže jsem se na turnu rozhodnul prostě to tam nahrnout (podle toho jak jsem ho viděl hrát monster handy dřív by takhle dlouho neslowplayoval) a dost mě překvapilo, co pak ukázal...

Proti nějakýmu random hráči by to bylo vícemeně standard, problém je asi jen sizing - kolik dát cbet a kolik na turnu, ale proti takový nitce jsem byl celou dobu docela nesvůj...

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $40(BB) Replayer
      SB ($1,480)
      BB ($1,500)
      UTG ($1,500)
      UTG+1 ($1,510)
      CO ($1,490)
      Hero ($1,520)

Dealt to Hero Q:heart: Q:spade:

UTG calls $40, UTG+1 calls $40, fold, Hero raises to $160, fold, fold, UTG calls $120, fold

FLOP ($420) 4:heart: 3:club: T:spade:

UTG checks, Hero bets $240, UTG calls $240

TURN ($900) 4:heart: 3:club: T:spade: 7:heart:

UTG checks, Hero bets $520, UTG calls $520

RIVER ($1,940) 4:heart: 3:club: T:spade: 7:heart: 9:club:

UTG checks, Hero bets $600 (AI), UTG calls $580 (AI)

Hero shows Q:heart: Q:spade:
      (Pre 67%, Flop 73.8%, Turn 88.6%)

UTG shows T:club: A:club:
      (Pre 33%, Flop 26.2%, Turn 11.4%)

Hero wins $3,100
  • 3 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Mě se to zdá ok, akorát na riveru bych(pokud de o nitku) jenom check/callnul, takže nějaké dva páry by snad sázet nemusel. Ale ty esa bys mu tady zaplatit musel.

Mě se to líbí.
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Jestli se jednalo o nejakou nitku, ja bych radsi na turnu volil check a na riveru, call nebo check behind, sice by si tolik nevyhral, ale zase by si tolik neprohral, ale jde dost o historii... Samozrejme na scared riveru a nejakemu velkemu betu fold
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      suhlasim s Lacouskom, proti takemu nitovi by som urcite siel iba pre 2 streets of value, t.j. bud bet turn a check behind river , alebo check turn, dat mu sancu bluffnut a ak checkne, tak by som valuebetol .
      Problem v tomto spote je ze ten board dost triafa jeho limping range kde moze mat 44-TT ( JJ by asi raisol).

Ale tak nice hand, ked ti to zaplatil vsetko.