[DoN] 50/100, Ak

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Position: Stack
      UTG1: 3950
      UTG2: 2045
      UTG3: 2950
      Hero: 2600
      UTG4: 1760
      CO: 760
      BU: 2745
      SB: 2060
      BB: 1130

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      50/100 No-Limit Hold'em (9 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is MP2 with A ♣, K ♠
      2 fold,
      MP1 raises 100 to 200, Hero calls, 5 fold

Flop: (550) A ♥, 5 ♥, 5 ♦ (2 Players)
      UTG1 bets 275,
      Hero raises 325 to 600, MP1 calls

Turn: (1750) J ♥ (2 Players)
      UTG1 checks, Hero checks

River: (1750) K ♣ (2 Players)
      UTG1 checks,
      Hero bets 400, MP1 calls

Final Pot: 2550

Results follow:
      Hero shows two pairs, aces and kings (A ♣, K ♠) → (A ♥, A ♣, K ♣, K ♠, J ♥)
      UTG1 shows two pairs, aces and fives (A ♠, T ♣) → (A ♥, A ♠, 5 ♥, 5 ♦, K ♣)

Hero wins 2550 with two pairs, aces and kings (A ♣, K ♠) → (A ♥, A ♣, K ♣, K ♠, J ♥)

Myslim, že celkem standart? Nebo by to někdo zahrál jinak, případně co velikost sázek, je ok, nebo přidat, ubrat? Možná na riveru dát trochu víc?
      Možná by byl na místě i bet turnu(ale asi ne, když přišlo další srdce), s tim, že bych to na riveru líp natlačil až do allinu?

Neumim si představit, že by před flopem navyšoval s čímkoliv, co by mě mohlo porazit(pětka apd). Kromě páru es(absolutní náhoda) musim porážet snad uplně všechno z nějaké normální range, kromě flushe, které jsem se moh jako jediného bát!
  • 5 odpovědí
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Hodily by se nějaký staty, abysme věděli, co je to za hráče, ale obecně se mi ten call moc nelíbí...dalo by se to třeba na BU, CO kde se dá předpokládat, že budeš hrát flop z pozice proti jednomu hráči, ale tady je za tebou dalších pět lidí, kteří se můžou probudit, taky callnout, nebo to tam třeba poslat a co potom?

Jak je to zahráno, tak si nemyslím, že by ses měl na turnu bát flushe (zase bez statů nebo jiných informací se těžko odhaduje co si tu může na UTG otevřít, ale jediná flush snad KQ? - málo pravděpodobná), takže bych to betoval jak pro value tak i jako protekci, protože by na river mohlo dorazit čtvrtý srdce a to už by bylo špatný...a na tomhle riveru pak all-in.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Bohužel na hráče na PartyPokeru žádnou historii neznam, vlastně ty hráče vubec neznam. :f_frown:

Když budu mít nějaký čísla, nebo ready na ně, tak určitě budu zveřejňovat.

Takže bys to raisnul, nebo šetřil chipy a v klidu složil, s tim, že zatim neni důvod bláznit?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      ja si prave myslim ze call tam bude ok, sme dost deep, a je skoda ist 3b/fold s AK , a 3b/call bude trochu loose s tymto stackom.

Na flope nevidim prilis dovod na raise , mas TPTK ,a tym raisom dost velku cast jeho range vyfoldujes ( ak tam ma midpary, A8+ KQ atd. tak ti foldne, a pokracovat by mal snad len s AQ , niekedy AJ ).
      Takze za mna call flop, check na turne bude ok pre potcontrol, navyse moze mat AJ s ktorym by ta mohol check raisnut.
      A river by som betol urcite viac , okolo 650-800.
      Ak ma AQ/AJ tak ti zaplati skoro kazdy bet.
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      A co když se strhne ještě nějaká akce preflop? Když to CO nebo BB pošlou? Pokud UTG zahodí, předpokládám call, když UTG callne fold? Co na nižších flopech (bez A,K), UTG tu nejspíš bude cbetovat skoro všechno - takže to vzdát, nebo někdy flat s tím, že se ho povede vyhnat později? Co když to callne třeba ještě BU, jak se pak zařídit po flopu? Asi hrát jen ty s A,K...

Já to v takových situacích hraju podobně, ale přijde mi, že jsem pak dost často nucen foldnout (možná je chyba někde v postflop hře) právě z těch důvodu co jsem psal nahoře a dlouhodobě tím chipy spíš ztrácím...proto jsem předtím psal, že se mi to moc nelíbí...

A ještě jedna věc - určitě check turn? Tam nás poráží snad jen jedna handa - AJ, možná by tam mohl mít to KQs, ale na river může přijít hromada scary karet po kterých musíme jít check behind nebo fold (srdce, queeny, desítky) a už z toho žádnou value nevytáhnem - není lepší betnout turn pro value z horších es, flushdraws a river jít check behind (když přijde nějaká ta nepříjemná karta), nebo push když příjde blank?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Ak to PF poslu shortstacky a UTG foldne tak callujes, na vsetky ine akcie fold.

Co na nižších flopech (bez A,K), UTG tu nejspíš bude cbetovat skoro všechno - takže to vzdát, nebo někdy flat s tím, že se ho povede vyhnat později? No to zalezi od teba ako dobre si na tom s postflop hrou, ak flatnes tak musis mat plan ako ho chces "pozdeji vyhnat".
      Ak callne aj BTN tak budes pokracovat iba na dobrych A/K flopoch inac to giveupnes , celkom easy ( pretoze mas stale super stack)

spatne mi pride asi lepsi bet turn a check river , ak by river dosiel uplny blank tak mozno by to slo este valuebetnut.