[DoN] Blindy 50/100, 10,7 z BB

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Position: Stack
      UTG2: 1700
      UTG3: 1690
      MP1: 1680
      MP2: 1455
      MP3: 3240
      CO: 3980
      BU: 2680
      SB: 1275
      Hero: 2300

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      50/100 No-Limit Hold'em (9 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is BB with T ♦, 7 ♦
      7 fold, SB calls, Hero checks

Flop: (200) K ♣, T ♥, 7 ♣ (2 Players)
      SB bets 100,
      Hero raises 200 to 300, SB calls

Turn: (800) 4 ♥ (2 Players)
      SB bets 100,
      Hero raises 1800 to 1900 ( (AI)), SB calls ( (AI))

River: (3575) A ♦ (2 Players)

Final Pot: 3575

Results follow:
      Hero shows two pairs, tens and sevens (T ♦, 7 ♦) → (T ♥, T ♦, 7 ♣, 7 ♦, A ♦)
      SB shows high card ace (J ♣, 8 ♣) → (A ♦, K ♣, J ♣, T ♥, 8 ♣)

Hero wins 3575 with two pairs, tens and sevens (T ♦, 7 ♦) → (T ♥, T ♦, 7 ♣, 7 ♦, A ♦)

Tohle se mi zdá jako dost zajímavá handa.

Z mého pohledu:
      Vzhledem k tomu, že calluje ze SB, tak bych očekával nějakou průměrnou kartu, nebo skoro trash(pokud to neni vtipálek s esama), takže může mít cokoliv.
      Po zvlášťně slabym betu na turně sem se rozhod rovnou prověřit all-inem, protože jsem neměl v úmyslu čekat, že mu něco dochčije a dávat mu tak levnou další kartu(spárovaný board, nebo barva, neměl sem tušení, co by moh mít, ale po turnu jsem na 95% lepší, že?). River už by to moh jenom zhoršit.

Soupeř ukázal flushdraw, což by podle mě většina solidních hráčů zahodila, protože přece nebudu callovat all-in s tim, že budu doufat, že mě zachrání river ne? Ale už sem v těch DoNech, pravda, viděl větši blbosti. Herní styl je občas nepředvídatelný.
  • 3 odpovědí
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Já bych to zahrál stejně, se SB si tu lidi limpujou kde co a vzhledem k tomu jeho callu na flopu hitnul buď nějaký pár nebo SD, FD, turn je blank, takže budeš pořád napřed a all-in je v pohodě, protože nějaký menší raise by tě vzhledem k jeho stacku stejně komitnul a musel bys to nejspíš na riveru dát i přes nějakou nepříjemnou kartu...
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Kdyby si nemel poznamku, ze min betuje monster a je hodne pasivni, tak vzhledem k jeho stacku je ten all in v poho, akorat moc nechapu ten call, radsi si necham 8bb nez to tam poslat na river fd, ale asi normal call od ryby...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      celkom standard ,akurat k tomu raise/shovu na turne, je to jedno pretoze aj keby si raisol tak uz nemozes foldnut , a callovat to nema vyznam . Ale inac well played, mozno by som flop raisol na 350 ..