888 PS body

• justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Ahoj, minulý měsíc jsem hrál na 888 poker a nezapočetli se mi body z 28.2 a 29.2. Na první pohled nic drastického, jen to že mám z minulého měsíce 487PS bodu-silver status... s těmi dny bych měl gold.

Prosím můžete se mi na to někdo kouknout proč body ještě nedošli ?
  • 11 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      ahoj,
      uz by tam mali byt, ja sam uz mam body za tieto dva dni.. takze poziadam niekoho nech sa pozrie na Tvoj problem.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

body už by tam měly být přičteny, takže se asi něco možná někde vytratilo. Kontaktuj prosím naši podporu ať se na to podívají detailně s tvýma konkrétníma údajema ;)
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Na podporu jsem napsal, ale ještě nedošla odpověd na email kam jsem posílal screen, že jsem to fakt hrál.

Ale mám tady další problém, že se mi nazapočítávají body ani z března, chtěl bych se zeptat jestli jste zaznamenali někdo podobný problém s 888poker nebo mám jen smůlu já ?
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      justHany původně napsal

Ale mám tady další problém, že se mi nazapočítávají body ani z března, chtěl bych se zeptat jestli jste zaznamenali někdo podobný problém s 888poker nebo mám jen smůlu já ?
      ahoj,

body sa normalne pripisuju, takze nastal asi nejaky technicky problem prave na Tvojom ucte.
      tedka je vikend... odpoved supportu mozes cakat najskor zajtra.. ako vidis.. informoval som aj Admina a je to v rieseni... neboj nezabudlo sa na Teba.

maik
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      justHany původně napsal
      Na podporu jsem napsal, ale ještě nedošla odpověd na email kam jsem posílal screen, že jsem to fakt hrál.

Ahoj, promiň tím, že byl víkend, tak se tvoje informace se screenshotem dostanou do řešení s hernou až dneska. Updatuje je i s informací, že se ti nepřipočítávají ani za březen. Jakmile budeme vedět další info, kontaktujeme tě přes zákaznickou podporu. Díky za pochopení ;)

Machy
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Ahoj, je už 6.bžezna a vzhledem k tomu, že nemám gold status a nemůžu na nový trénink s matuskem se teda ozývám. Email jsem poslal odpověd pořád žádná, tak se ptám jestli to mám poslat ještě jednou nebo něco a body se mi pořád nepřipočítávají.......

Hany
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      justHany původně napsal
      Ahoj, je už 6.bžezna a vzhledem k tomu, že nemám gold status a nemůžu na nový trénink s matuskem se teda ozývám. Email jsem poslal odpověd pořád žádná, tak se ptám jestli to mám poslat ještě jednou nebo něco a body se mi pořád nepřipočítávají.......

Hany
      právě vyřešeno přes podporu ;)
    • justHany
      justHany
      Bronz
      pokermachy původně napsal
      justHany původně napsal

Hany
      Všimnul jsem si díky moc. Ale mám ještě jeden dotaz, body z tohodle měsíce se mi přičtou zítra ?
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      justHany původně napsal
      pokermachy původně napsal
      justHany původně napsal

Hany
      Všimnul jsem si díky moc. Ale mám ještě jeden dotaz, body z tohodle měsíce se mi přičtou zítra ?
      Pravděpodobně je stále nějaký technický problém v připisování SP z 888poker u tvojeho účtu, takže nevíme zatím přesně, kdy se začnou přičítat. Naši kolegové to řeší a jakmile budou vědět víc, tak nám dají vědět a my ti napíšeme přes zákaznickou podporu =)
    • Berny01
      Berny01
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 45
      Ahoj, mám tento měsíc stejný problém, je 6.března a stále na mém kontě svítí 0. Neví někdo kde by mohl být problém?

Díky za info
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Berny01 původně napsal
      Ahoj, mám tento měsíc stejný problém, je 6.března a stále na mém kontě svítí 0. Neví někdo kde by mohl být problém?

Díky za info
      ahoj,

postupuj rovnako ako uz spominal Hucas vyssie>

888 PS body