Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] 150/300, AJs

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Position: Stack
      UTG2: 2620
      UTG3: 1770
      MP1: 3220
      MP2: 1590
      MP3: 2200
      CO: 890
      BU: 3210
      SB: 1950
      Hero: 2550

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      150/300 No-Limit Hold'em (9 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is BB with A ♥, J ♥
      6 fold,
      BU raises 300 to 600, SB folds,
      Hero raises 1950 to 2550 ( (AI)), BU folds

Final Pot: 3300

---------------
      Tady asi standart? Pořád má dost chipů na to, aby složil. Šlo o celkem normálního hráče, který celkem ví co hraje. Žádné zvláštní akce.
      Otázkou pak je, kde proti normálnímu hráčovy, který ví co dělá najít hranici pro reraise all-in. Já bych mu to dal s 77(88)+, A7+ a možná nějaké KQs, protože ta fold equity je tu pořád hodně moc velká.

Proti určitým typům hráčů to jsou chipy zadarmo a zdá se mi, že tuhle akci nevyužívám možná tak často, jak by si zasloužila, protože za jeden dobře zvolený reraise all-in můžu získat tolik chipů, jako když to skoro třikrát pushnu. Když si samozřejmě vytipuju hráče(ideálně rega, který evidentně krade s třeba 50% range, kterému bych to moh dát hodně loose).
  • 3 odpovědí
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      No pokud je alespon trochu rozumnej, bude callovat pouze monster, ale treba mne se obcas takovyhle restealy stavaj osudny, ze si slusne vypadajici hrac rekne, ze ho blufuju a calne me treba kqs a sice jsem napred, ale kolikrat to nevytocim...skoda, ze tam nejsou staty...
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Standard...sice jsou hráči co tohle dělají jako trap, ale bez nějakýho speciálního readu určitě push. Ale taky by mě docela zajímala celá ta range se kterou ho takhle restealnout...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      jj, AJs je v tomto spote nuts a v spojeni s FE easy push .
      Co sa tyka pushing range tak odhadom nieco ako A5s+ , A8o , 22+ , KJo+ , QJs ...celkovo to tam mozes vs btn pushnut dost light vzhladom na to ze pomer jeho btn open range vs calling range je hrozne velky. Ked navyse si pozries rozlozenie stackov na stole a jeho situaciu tak nema ziaden dovod tam callovat napr. 88 alebo AT/AJ. Jeho calling range bude tak TT+/AQ-AK.