[DoN] Bublina-vyřazení shorta s 99

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Position: Stack
      MP2: 1880
      MP3: 2780
      Hero: 1900
      BU: 4520
      SB: 8000
      BB: 920

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      300/600 No-Limit Hold'em (6 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is CO with 9 ♥, 9 ♦
      2 fold, Hero calls, BU folds,
      SB raises 600 to 1200, 2 fold

Final Pot: 2400

-----
      Jak zahrát hohle?
      Mě k týhle volbě vedla tahle jednoduchá úvaha:
      Pokud preflop raisnu, tak dost pravděpodobně dostanu call jenom od hráče na BB(který má polovinu BB za čárou a musí si vybrat, jestli toči teď, nebo další kolo), budu favorit, ale s rizikem, že soupeř bude mít štěstí a vytočí to(najde vyšší kartu, než 9 a dojde mu to).
      Callem můžu zajistit, že se do hry zapojí ještě někdo(očekával jsem call od hráče na SB, se kterým bysme shorta mohli dobře pokrýt a docheckovat).
      Fold mě ani nenapad, nechci riskovat, že BB dostane procházku, nebo, že proti SB pude 50:50 a udrží se ve hře.

Po flopu:
      Ten raise my přišel zvláštní, ale kdyby to BB callnul, tak jsem byl připraven to callnout taky(BB to může callovat skoro ATC a když vyhraje SB, tak jsem vyhrál i já dík vyššímu stacku, než BB), ale když BB skládá, tak podle mě easy fold, že? Short to má spočítaný další hru.
  • 6 odpovědí