[DoN] Early fáze, AKs

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      První hra.

Position: Stack
      UTG1: 2000
      UTG2: 2000
      UTG3: 2000
      Hero: 2000
      MP2: 2000
      MP3: 2000
      CO: 2000
      BU: 2000
      SB: 2000
      BB: 2000

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (10 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is MP1 with A ♥, K ♥
      3 fold,
      Hero raises 60 to 100, 3 fold, BU calls, 2 fold

Flop: (260) Q ♠, J ♦, 7 ♦ (2 Players)
      Hero bets 160,
      BU raises 200 to 360, Hero calls

Turn: (980) 4 ♣ (2 Players)
      Hero checks,
      BU bets 640, Hero folds

Final Pot: 1620

Vybral jsem jednu z ruk, kterou rozhodně nezvlád a zbytečně odevzdal chipy.

Při zpětný analýze to vidim na tuhle možnost:
      -flop c-betovat stejně, ale na reraise vzdát a zahodit

Ještě mě samozřejmě napadlo vynechat bet na flopu, protože J a Q ho docela trefit mohli a je to první ruka turnaje, ale já bych ten flop tady asi betoval znova.

Call jeho reraisu je úlet, to my došlo ve chvíli, kdy jsem ten call zmáčknul. :O
  • 4 odpovědí
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Podle statu bych mozna volil i check na flopu, s nekterymi hraci mam historii, kdyz maji pod par, tak se ani nesnazi me nijak z potu dostat a v podstate check az na river... ale jde dost o hrace, ale cbet neni taky chyba, akorat bych asi volil 140, neco malo usetris a na raise budes foldovat stejne...
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Dost nepříjemnej flop, kterej tu jeho calling range hodně trefuje - může mít Q, J, nějaký FD, gutshot a těhle věcí se tu průměrný hráč na cbet nepustí...na jeho reraise určitě fold, ale vzhledem k tomu, že je to první handa a nemáš tam investováno moc bych se přikláněl k druhýmu řešení - vynechat i cbet a handu vzdát.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Preco si myslis ze tu bude cbet vhodny ? na super heavy drawy flope ?
      Ved v podstate to kompletne triafa jeho range, a na tvoj cbet ti tam nezhodi skoro nic okrem nejakych malych parov. Navyse si v pozicii a on ta dost casto moze flatnut so vsetkymi parmi+draws atd..a aj tak nebudes vediet co dalej na turne . Aj keby doslo A/K tak si casto behind, pretoze jemu to velmi casto doplni 2nd par.

Ja by som to easy giveupol , keby si bol v pozicii tak mozno by sa to dalo hrat, ale v tomto spote sa musis velmi nadriet aby si tie chipy dlhodobo nejak ziskal.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Nemyslim, že je to vhodný flop na c-bet právě proto, že to soupeře může často trefit. To, že sem se rozhod to udělat vycházelo z toho, že soupeř ví, že by to stejně tak mohlo trefit i mě a bude hrát opatrně(protože asi mam kvalitní ruku, kdýž raisuju první hru), ale na druhou stranu ty argumenty vidim. Problém je, že my callne/reraisne skoro uplně všechno, znova bych to checknul. :spade: