Příliš bojácná hra?

• krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Zdravím, mám takový problém a věřím, že byste mi s ním mohli poradit ;) .

Jde o to, že mě soupeři strašně často velice snadno vytlačí ze hry ( donutí k foldu ). Jakmile projeví agresi a já nemám fakt silnou handu, tak skládám. Zdá se mi, že až moc často pokládám na 3bety, stealy a Cbety soupeřů. Když hraju OOP a soupeř v pozici třeba jen maličko vsadí ( např. 1/5 potu ) a já ikdyž si myslím, že nic nemá a mám třeba 2. pár, tak mu to prostě zahodím. Možná je dobře, že často folduju ( dostanu se tak do méně marginálních spotů ), ale já folduju nejspíš až moc. Nevím, jak jinak to popsat, snad mi většina z vás rozumí :) .

Nebo jak to třeba poznám, jestli je to opravdu tak, jak si myslím?
      Jaké staty mi pomohou to určit? WTSD%, W$SD% W$WSF?

Díky za každou radu.
  • 5 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      neřeš staty etc. ... jakmile máš problém s handou dej jí do HJ a tam ti poradí takhle získáš herní jistotu a budeš hrát konkrétní spoty správně... to, že ti někdo řekne orientační číslo WTSD neznamená, že to WTSD pak nabereš ve správných spotech....
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      SUHLASIM S TRUEMORTOM

zaspamuj HJ zo vsetkymi handami kde si si neni isty a uvidis ci si naozaj az tak pasivny???
      tie staty tazko!!! vzdy zalezi od konkretneho supera!!!
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      vzdy zalezi od konkretneho supera!!![/quote]Presne tak.Jinak krtku,kde a co ted hrajes?
    • JohnyT10
      JohnyT10
      Bronz
      Registrace: 23.10.2009 Příspěvky: 62
      Väčšinou sa to stava vtedy ked niekto hra limit na ktory nema bankeroll ale to sa asi teba netyka...
      Mal by si sa na to dívať z matematického hladiska...Napr. ak viem že mám 2 pary po flope
      (sparovane obe karty na ruke) tak som velky favorit prakticky proti akejkolvek range supera...poraža ta iba set(a šanca že ho super ma je velmi mala)...V tu chvilu sa snažim
      dostať všetky moje peniaze do stredu stola takže na superov raise odpovedam reraise...
      Takže je treba sa vždy sam seba spýtať či je call z dlhodobeho hladiska EV+...
      Niekedy napr. s fdraw dám velky reraise a počítam tak že na 35% mi to zahodí a ak nie
      tak mi to na 35% príde tak je to EV+...
    • krtek14
      krtek14
      Bronz
      Registrace: 07.06.2010 Příspěvky: 418
      Díky všem za rady.

Nejlíp asi opravdu udělám, když budu aktivnější v HJ sekci.