[DoN] KQs z BB, Superturbo

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Position: Stack
      MP3: 1540
      CO: 3080
      BU: 1330
      SB: 1810
      Hero: 1240

SnG-MTT $ 1.10 (6 Players)
      50/100 No-Limit Hold'em (5 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is BB with K ♥, Q ♥
      MP3 folds,
      CO raises 100 to 200, 2 fold, Hero calls

Flop: (450) 5 ♣, 2 ♥, 2 ♦ (2 Players)
      Hero checks,
      CO bets 100, Hero folds

Final Pot: 550

----------------
      V ST ty blindy lezou rychle, já sem shortstack, předpokládám, že tohle je chvíle kdy mam prověřit krádež a jít reraise all-in před flopem? Zpětně bych to zřejmě udělal.
  • 6 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      No preverovat nemusis vobec nic, hlavne sa odnauc to callovat s planom pozriet sa na flop a foldnut na netrafenom flope ( ono ta to zas az tak casto netrafi aby sa ti to oplatilo) navyse hras OOP.
      V tomto spote mas 2 moznosti: bud to reshovnes alebo foldnes, vzhladom na to ze CO je bigstack tak tam moze otvarat aj light handy, voci ktorym mas dostatok fold equity, + KQs ma celkom slusnu equity. Takze castejsie by som pushoval ako foldoval.
      Ale hlavne nie call , ten je uplne najhorsia moznost.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Jenom doplnim, tak jsem na BB já, takže jsem to jenom checknul zadarmo/necallnul. Proto jsem měl dvě možnosti check na BB, nebo push.

Je to špatnym výpisem z Elephanta, nemělo tam bejt call, ale check, nevim proč to napsalo takhle...

Z BU, nebo SB bych to s tim stackem necallnul, to souhlas.

Jinak si my v podstatě potvrdil, to co sem tušil, že push tu bude častěji lepší, než fold. :)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      no ak CO neminraisol ale iba limpol, tak je ten push este jednoduchsi, kedze tu jeho limping range dost crushujes + mas FE .
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      On to minraisnul na 200, Blindy jsou 50/100, takže platí to první, že i tak bude většinou lepší reraise allin, jak si psal.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      vobec nechapem tie tvoje komenty, bavime sa o preflop hre ..isiel CO minraise alebo nie ... a calloval si jeho raisel alebo si to iba completol?

K comu bol ten tvoj prvy comment?
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Ježiš, pardon :f_biggrin:

Jasně, minraisol a já sem to callnul za 100, byl sem nějaký zmatený, když sem dával ten komentář evidentně, blbě sem se podival.

Takže napoprve si to viděl dobře, okey, uff :club: