[DoN] Early fáze KJ

• vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Jakým způsobem tohle zahrát na flopu? Druhá nebo třetí handa, na hráče žádná historie...měl bych být aktivnější a rovnou vsadit, nebo check/call (raise?) nějaký normální sázky, případně bet na turnu když checkne behind? V týhle konkrétní hře ten jeho overbet nedával vůbec smysl, ale nectělo se mi v early fázi zjišťovat, co znamená...ale jde mi spíš o to, jak to hrát obecně...

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $40(BB) Replayer
      SB ($1,610)
      Hero ($1,500)
      UTG ($1,440)
      UTG+1 ($1,460)
      CO ($1,500)
      BTN ($1,490)

Dealt to Hero J:club: K:diamond:

UTG calls $40, fold, fold, fold, SB calls $20, Hero checks

FLOP ($120) 3:diamond: 5:heart: J:spade:

SB checks, Hero checks, UTG bets $200, SB folds, Hero folds

UTG wins $120
  • 5 odpovědí
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Ja osobně bych check calloval flop a podle turn a jeho akce bych reagoval... ale pri takovymhle over betu bych si pockal na lepsi spot a taky na to jak se hrac vyvrbi... Preci jen si prisel pouze o bb a to v early fazi opravdu neni problem
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Ten hráč je na UTG a má už jenom 1440 chipů(zatimco kolegové maj často furt 1500), takže jediný způsob, jak toho to UTGčko mohlo dosáhnout je, že už to 2x limplo(nebo teoreticky 1x minraislo na 80, ale to se mi zdá míň pravděpodobný).

Pokud hraju proti hráčovy, kterej to během jednoho orbitu 3x limpne, tak je evidentní, že nezkouší žádnou past a zřejmě pořádně neví co dělá, většinou bych čekal, že bude mít nějaký Jx, který porážíš, nebo střední pár, kterej taky porážíš.

Kdyby narazil do setu trojek, nebo nějaký hloupost, tak to je vyloženě smůla.

Ale já to vidim ta, že bych to proti němu nefoldnul a šel bych si pro chipy, otázkou pak zůstává jak a tam už si nejsem tak jistej.

Pravděpodobně bych volil call a na téměř libovolném turnu reraise-allin, nebo raise all-in.
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      No já nevim, dělat si obrázek ze dvou hand mi nepřijde úplně optimální...navíc když ty handy končily na flopu, kde ten hráč foldnul a teď poprvé se nějak projevuje...

Ale spíš mě to zajíma obecně, jak jsem psal už v prvním postu...proti neznámým hráčům tu většinou hraju flop check/call a dál to většinou vypadá tak, že proběhne turn check/check a na riveru jdu bet, oponent fold (pokud se ten board nějak nepříjemně nezamíchá), ale nevím, jaká je tu ta nejoptimálnější lajna...
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Myslim si, ze tlacit ti proti unknown na turnu do all inu je vazne trochu z cesty... i kdyby limpnul 3x v rade, jak vis, ze nelimpuje i silny pary nebo si nelimpnul aj ?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      fold bude najjednoduchsie a najbezpecnejsie riesenie. Ale kludne tam mozes ist aspon raz check call, vacsinou tam ani toho Jx nemusi mat, skor len nejaky midpair , ktory potom precheckuje az do konca.