[DoN] Qq - 30/60

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Position: Stack
      MP1: 1910
      MP2: 2580
      MP3: 5860
      CO: 3410
      BU: 2030
      SB: 2280
      Hero: 1930

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      30/60 No-Limit Hold'em (7 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is BB with Q ♥, Q ♦
      4 fold,
      BU raises 120 to 180, SB folds, Hero calls

Flop: (390) A ♣, 9 ♠, 7 ♦ (2 Players)
      Hero bets 180, BU folds

Final Pot: 570

----------------
      Když jsem koukal na včerejší DoNy, tak tohle mě ve výpisu trklo do očí, jako otazník.

Sice 2.level, ale skládat QQ na raise se mi zdálo až přehnaně tight, reraisovat se mi moc nechtělo, bál sem se, že všechny horší kombinace zahodí, nebo mě vystaví all-in s AK, AQ, JJ+ apd. a musel bych řešit co s tim. Kdyby ten reraise callnul, tak bych musel vymejšlet co dál...nebo ne?

Flop nepřišel nic moc, ale eso by my věřit měl, nebo sem to měl vzdát na flopu? Kdyby callnul, reraisnul, tak bych se vzdal.
  • 3 odpovědí
    • Lacousek
      Lacousek
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 409
      Myslim si, ze svoji handu zbytecne pretacis na bluf, ale na druhou stranu cbet na a high flopu prijde velmi casto a nebudes vedet na cem jses a check raise je v podstate to samy jako donk bet, akorat vetsi riziko, ale zase s vyssim ziskem... Jinak qq se mimo pozici nehrajou nijak zazracne, tak bb vs bu bych mozna zkusil neco vymyslet preflop
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Flop nepřišel nic moc, ale eso by my věřit měl, nebo sem to měl vzdát na flopu?

On ti eso verit moze, ale zas ked ho ma tiez tak ti tam nikdy nefoldne, a zbytocne otacas value handu na bluff. Vyfoldujes akurat tak horsie handy ako tvoja. Takze kludne check call flop , jeho range na btn bude siroka, a takyto flop bude cbetovat vzdy. Na turne sa rozhodnes podla karty, ale QQ je solidny blufcatcher ak by sa rozhodol barelovat.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Souhlasim s Lacouskem, obecne v DoNech je call chyba. Fold nebo raise preflop. Za me raise podle statu pokud to neni ultra nit nebo maniak.