Blog: cíl: 10025 Cesta želvy

• wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      Zdravím všechny pokerové nadšence

tak jsem se také rozhodl připojit ke Cornieho výzvě

:spade: moje pokerová minulost: v zimě 2009 kamarád přivezl na hory pokerový kufřík co dostal od bráchy k vánocům, mastili jsme to každý večer, sice úplně blbě, ale byla zábava a poker mě fakt chytnul. Na jaře jsem se registroval na pokerstrategy a začal se SNG na party pokeru. Kvůli vysokému fee jsem po clearnutí bonusu přešel na paradise. Škola, rodina a práce ukončily mojí skvělou pokerovou kariéru :f_p: . Bohužel jsem se na školu vy...l (nevím jak to říct slušně) a najednou jsem měl zase trochu času. Do toho mi pokerstrategy nabídl dalších 50$ na fulltilt. Pokračoval jsem v SNG (občas MT SNG a NL4 CG). Docela se mi dařilo, ale bohužel fulltilt dopadl tak jak dopadl :f_cry: .

:heart: moje pokerová přítomnost: po delší době bez hraní mi party poker poslal email, že jsem dlouho nic nenahrál a že mi začnou účtovat jakýsi poplatek za vedení účtu, a tak mě napadlo proč vlastně nehraju a 7. února jsem si poslal na partypoker 75$. Vzhledem k tomu, že mám čas na hraní v podstatě jen v pracovní pohotovosti tak jsem se rozhodl, že skončím se SNG (už se mi stalo, že jsem měl rozehráno 6 turnajů a musel jsem je nechat být a každý takový výpadek s ROI a psychikou krapet zahýbe). Hra na nejnižších limitech NLCG se mi moc nelíbila a tak jsem se rozhodl pro FL a nelituju tahle herní varianta mě opravdu chytila.

:diamond: moje pokerová budoucnost: zábava, přivýdělek, splnění výzvy :D

:club: dál a výš: 50$ -> 100000$, přidávání dalších nul a nějaký ten náramek :s_cool:
  • 504 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      drzim palce
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak mám za sebou přesně měsíc hraní FLCG

aktuálně hraju 1 stůl 0,1/0,2 a 1 stůl 0,15/0,30

počáteční bankroll: 75$
      aktuální bankroll: 154,48$ (včetně clearnutí 15$ deposit bonusu)
      počet odehraných rukou: 7409
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      :s_thumbsup: :s_evil:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      weno držim palce ale ne že všechny výhry budou ode mě! :D
      mam dítě a manželku tak mě šetři :s_biggrin:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      to bych mel napsat, ze ti drzim palce pro brzky prechod na 0.25/0.50 abych ty fishky na 0.1/0.2 mel pro sebe :)
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak díky všem co mi drží palce
      to Neru: taky mám manželku a dítě a druhé na cestě, takže oceňuji každou soudružskou výpomoc s jejich živením a jsem Ti za ní náležitě vděčný ;)
      to zizelevak: to je asi hudba daleké budoucnosti, teď to měsíc chodilo, ale to nebude trvat věčně. A doufám, že se nás pak na těch vyšších limitech bude potkávat co nejvíc
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      :s_thumbsup: casem to tam budeme vybirat vseci ;)
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      po delší době bez hraní mi party poker poslal email, že jsem dlouho nic nenahrál a že mi začnou účtovat jakýsi poplatek za vedení účtu, a tak mě napadlo proč vlastně nehraju

ja ked som dlhsiu dobu nehral, tak mi dali $10 insta cash bonus a $50 fixed bonus, obidva no deposit :f_cool: a este mi to oznamili listom akoze od Kary Scott :D
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      jojo to samé, jednou mi nabídli 10$ (nejsem si jistý jestli jsem to přijal - a pokud jo tak jsem to projel v jednom/dvou turnajích za větší BI) podruhé 15$ to jsem vzal, ale protože jsem v té době jel naplno fulltilt tak jsem to vrazil do jednoho turnaje,který se mi vytočit nepodařilo
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      wenaaa původně napsal
      po delší době bez hraní mi party poker poslal email, že jsem dlouho nic nenahrál a že mi začnou účtovat jakýsi poplatek za vedení účtu
      To jako že si tam založím účet, nebude se mi líbit herna, účet mi smáznout nenechají a budou po mně chtít prachy za jeho vedení? :f_o:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      podrobně jsem jejich podmínky nečetl, ale myslím, že to neni tak, že by ti něco účtovali a musel jsi to doplatit, ale že budou strhávat z peněz cos u nich na účtě nechal
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Tak to bych chápal, něco podobného měli i Moneybookers. Díky za odpověď. Já se jdu uklidit někam ke dnu, nebo zas od někoho dostanu spucung.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak dneska to byla tragédie, nic nechodilo a když přišlo tak protifish hrající ATC to vždycky na ruce měla. Navíc jsem v životě neviděl tolik boardů se čtyřmi kartamy v barvě, ale nikdy v mojí.
      moje WTSD/W$SD bylo na jednom stole po 200 rukách 22/35 :f_biggrin:
      celkově za session:
      her 413
      profit -13,6$

zítra si dám asi pauzu a v pátek se na ten rybník vrhnu znova :s_evil:
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Vidím že včerejšek máme jak přes kopírák :D
      Nikdy jsem neviděl tolik boardů kdy má soupeř vyšší barvu nebo vyšší kicker na toppár ale ty můžeš být v klidu, máš stabilní výkony a přijde mi že máš nad soupeřema dost navrch, teda z těch několika hand a ze statů co na tebe mam.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      mi prijde, ze to vcera chodilo takhle vsem..ja jsem bud se slusnym top parem nebo dvema parama betoval do turnu a frajerum dycky ta ctvrta karta dosla...a ja kupodivu mel pokazdy jiny barvy takze sem slusnej potik odevzdal jinam...
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      asi byly nějaký skvrny na slunci. zítra bude líp
      na mluvení o stabilních výkonech je dost brzy zatím to je začátečnický štěstí a soupeři, kteří vůbec netuší která bije :f_p:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak jsem včera nabrousil háčky, převázal vlasce a za úsvitu vyrazil na ryby :s_cool:

hodinka hraní na dvou stolech 0,1/0,2 (0,15/0,30 se nějak po ránu nehraje)
      her: 164
      profit: 8,62$

jen doufám, že jsem kvůli včerejší pauze neprošvihl nějaký neskutečný gladiátoří volnotoč :f_biggrin:

edit:
      poobědní seance tentokrát pouze 0,15/0,30
      her: 208
      profit: 0,90$ bylo to těsné, ale přeci

zachránil mě tenhle expert

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.15/$0.3 Fixed-Limit Hold'em (5 handed)

Preflop: Hero is BB with A, T.
      MP3 folds, CO calls, BU folds, SB calls, Hero raises, CO calls, SB calls.

Flop: (6 SB) A, 2, 3 (3 players)
      SB checks, Hero bets, CO raises, SB folds, Hero 3-Bets, CO caps, Hero calls.

Turn: (7 BB) J (2 players)
      Hero checks, CO bets, Hero raises, CO 3-Bets, Hero caps, CO calls.

River: (15 BB) 5 (2 players)
      Hero bets, CO raises, Hero 3-Bets, CO calls, Hero calls.

Final Pot: 21.533333333333 BB.
      Results follow:

Hero shows a flush, ace high(A T).
      CO shows a pair of aces(A 9).

Hero wins with a flush, ace high(A T).
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      večer strašná houpačka, nejdřív +18$ pak série smrtelných riverů, kde sem měl vždycky super flop, ale river to zabil. třikrát v krátké chvíli jsem dokonce prohrál jednoouťák :s_confused:
      asi se to projevilo i na hře a šlo to dolu, měl jsem si dát kratší session
      nakonec to dopadlo tak, že už jsem neraisoval ani set když ta karta udělala barvu a gutshot :s_mad: - a co myslíte? měla ji tam (ryba postupku)

večer
      her: 829
      profit: -3,29$
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      a ještě bych zapoměl na pokestrategy freeroll
      umístění 102
      cash 0,14$ po takových drobkách to k těm 10k$ chvíli potrvá :f_grin: