Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Blog: cíl: 10025 Cesta želvy

• wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      jen krátké zhodnocení minulého týdne - musím běžet abych stihnul večer coaching
      celkově týden stál za prd
      potýkal jsem se s technikou - stávkoval počítač, stávkoval ufon
      měl jsem minimum času na hraní - v podstatě jsem hrál jen jeden den a to zrovna blblo připojení k internetu, což mě dost rozčilovalo a určitě se projevilo i na hře
      + přechod na 0,15/0,30 - soupeři silnější a těm slabším to chodilo

sumarizace:

2 týden ve výzvě
      herna: Party Poker
      hra: FL CG SH 0,1/0,2 a 0,15/0,30

celkem za 12.3.2012 - 18.3.2012:
      her: 2376
      profit: -14$

celkem od 7.2.2012
      her: 13199
      profit: 56,21$

počáteční BR: 75$
      současný BR: 148$

pozitivum (nejen) minulého týdne: podařilo se mi dosáhnout zlatého statusu, takže mě čeká spousta nových studijních článků
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Tak nový týden, začal trochu lépe. Nejdřív jsem stihnul první coaching a s nově nabytýma vědomostma vyrazil na lov. Zezačátku jsem hrál jen 0,1/0,2 - překvapilo mě, že v devět večer je na party jen jeden stůl 0,15/0,30, když jsem k němu přised tak 4 hráči 24/22/14 a jedna ryba 92/0/0 co nás tam všechny drtila s WTSD/W$SD 60/60, ale za chvilku ji to přestalo chodit a přisedli si i "lepší" hráči (viz. tuta ruka)

takže dneska celkově:
      her: 272
      profit: 4,56$

Zítra jsem se kromě hraní chtěl vrhnout ještě na studium zlatých článků, ale když jsem se přepnul do angličtiny tak jsem zjistil, že mám ještě veliké mezery ve stříbrných takže vyšší studium se odkládá
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Teď mě dostaly tabulky o počtu rozdaných rukou a jejich profitu z dnešní dopolední session
      nejčastěji jsem měl rozdáno AA,KK,QQ a JJ a nejvíc jsem tratil na ..... překvapivě AA,KK,QQ a JJ :f_biggrin:

dopoledne:
      her: 155
      profit: 1,81$

poobědě se na mě kartibůh usmíval :s_biggrin: na co jsem šáhl to se povedlo včetně slabých soupeřů
      ke konci jsem, ale PF položil dvakrát ruku, kterou jsem měl podle tabulek hrát (ale vzhledem k tomu, že jsem byl neustále "v raisu" tak jsem si to odpustil). Bohužel :s_frown: . Ty hry byly taky připraveny pro mě, v každé dost akce a dvakrát bych měl nuts - jednou bych porazil postupku a second nut flush, podruhé set králů. Tak jsem se lek jestli jsem kartiboha neurazil, že jsem to radši zavřel (navíc se rozpadly stoly).

poobědě:
      her: 86
      profit: 11,86$

večer to bylo jak na houpačce horedolehoredole tak jsem to radši ukončil dokud jsem byl nad kulatýma 160$

dnes celkem:
      her: 1143
      profit: 8,84$
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      report za včerejšek - hrál jsem jen dopoledne a nebylo to zlý
      her: 138
      profit: 6,58$

Začal jsem si obarvovat soupeře, tak doufám, že mi to krapet pomůže aspoň s výběrem stolů, jen je škoda, že na party nejsou barvy vidět z lobby
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      dneska pokračuje winning týden :f_biggrin:
      her: 506
      profit: 9,57$

Mívám problémy s odsedáváním od stolů v plusových session, kdy buď těžko poznávám nastupující únavu nebo winning tilt a začínám přehrávat. Když třeba něco prohraju (zvlášť nějaký nesmysl) tak si říkám, že to dneska chodí a že to dotáhnu zpátky ... potom už jen na menší úroveň ... abych byl aspoň na 0.......
      Takže přemýšlím jak řešit odchody, jestli si dám pevný čas (počet her) na session nebo nějaký stoploss, popř. posuvný jako že když budu 10$ v plusu tak odejdu pokud spadnu na 5$, když mezitím vyskočím na 15 tak odejdu, když spadnu na 10 atd.
      Na druhou stranu by bylo špatné utíkat kvůli každým pár prohrám, když se ještě cítím fit (ale tohle poznat je nejhorší)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      wenaaa původně napsal

Takže přemýšlím jak řešit odchody, jestli si dám pevný čas (počet her) na session nebo nějaký stoploss, popř. posuvný jako že když budu 10$ v plusu tak odejdu pokud spadnu na 5$, když mezitím vyskočím na 15 tak odejdu, když spadnu na 10 atd.
      Na druhou stranu by bylo špatné utíkat kvůli každým pár prohrám, když se ještě cítím fit (ale tohle poznat je nejhorší)
      Řeším něco podobného, každopádně dát si stoploss do mínusu na určitý počet BB se mi zdá jako dobrý nápad. Protože potom buďto "šetřím" a nechodím do hand kam bych měl, nebo naopak přehrávám abych to dohnal. Jenže pak mě to ve finále stojí další peníze. Raději odsednu, zanalizuju hru v HEMu (řádně si nafackuju) a jdu na články nebo videa. Někdy se zdá že hra byla správná, jen karty nechodí, pak přichází na řadu nějaká arkádová řežba na odreagování nebo něco odsud.
      Winning tilt mi také nedá spát. Úplně nejraději bych na Limitu uvítal tlačítko Cash Out abych se nemusel zvedat od stolu a znovu přisedat. Vidim že mám 1/2 buyinu do plusu a hraju jak mistr světa :f_mad:
      No a únavu vůbec nemusím řešit, protože na poker zbývá tak málo času, eventuelně je tak rozkouskován že to u mne nehrozí. Každopádně obecná rada 60 minut a přestávka ideálně s potřebou se na něco zaměřit asi bude fungovat.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak dneska jsem si dal limit jednu plzeň nebo 180$ na účtě :D
      nakonec se to zkloubilo a po dopití jsem v poklidu od stolů odsedl
      her: 150*
      profit: 3,88$
      celkový BR: 180,46$

* chvílema jsem mastil i 4 stoly než jsem si dva vybral tak to šlo rychle - to jen aby jste si nemysleli, že tu do sebe liju jedno pivko hodinu a půl
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Tak jsem zkusil, včerejší techniku, a, světe div se, ono to funguje
      limit jedné plzně se opět osvědčil :f_biggrin:
      her: 95
      profit: 6,62$

tak na oslavu úspěšného týdne si jdu ještě pro jednu, ale to už radši bez hraní :f_p:
      přečtu si nějaký zlatý článek (pokud nepohořím na íngliš) ať vstřebám všechna moudra dřív než o ten status zase přijdu

zdá se, že plzeň přináší klid do mé duše, a pak se mi v pohodě hraje lépe :s_cool:
      bohužel nejvíc hraju v pohotovosti a tam musím sušit hubu, pak tiltím a hra jde do ............ kopru

tak LOVU ZDAR :s_evil:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Tak dneska mi session nevydržela ani tu jednu plzeň. Nějaký malý traffic a stoly se mi po čtyřech otočkách úplně rozpadly. Nicméně zdá se, že lahodný mok ze západu čech mi opravdu svědčí :s_p:
      dneska to bylo rychlé, ale vydařené a tak postnu víc statistik, protože takovou winrate už asi v životě neuvidím a to jsem v podstatě nic velkého nedostal ani nehrál. Z párů jen QQ a ty byly po CAPu PF proti 4 lidem poraženy esem na flopu.
      dneska:
      her: 58
      minut: 20
      profit: 9,4$
      win rate: 108,05 bb/100 :f_biggrin:

Bohužel se mi ke konci týdne nepodařilo dosáhnout bájné hranice 200$, ale když se mnou nechtějí hrát tak to nebudu lámat přes koleno. Navíc moje předchozí dva výlety o limit níž, když nebyly stoly, byly neuspokojivé. Tak se tam vracet nebudu, abych to tam zase prohrál.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Tak Plzeň je originální časovač :f_thumbsup: Lehce uklidní, lehce zagresivní, jen jich nesmí být víc! Pak je agresivity moc a to odbíhání hře taky nepomůže :f_biggrin:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Tak ještě report do výzvy:

3 týden ve výzvě
      herna: Party Poker
      hra: FL30 SH

celkem za 19.3.2012 - 25.3.2012:
      her: 2362
      profit: 49,45$

celkem od 7.2.2012
      her: 15561
      profit: 105,66$

počáteční BR: 75$
      současný BR: 196,48$

I přestože se minulý týden nevyved, jsem přešel kompletně na vyšší limit. Tento týden byl pravým opakem minulého.

7 odehraných dní - 7 dní v plusu. Co si přát víc? Aby to tak bylo co nejčastěji. :s_cool:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      madjazz původně napsal
      Tak Plzeň je originální časovač :f_thumbsup: Lehce uklidní, lehce zagresivní, jen jich nesmí být víc! Pak je agresivity moc a to odbíhání hře taky nepomůže :f_biggrin:
      Tak odbíhání není, dokud rozeznám číslice na monitoru, tak hrozný, to mám krapet netrénováno.

Horší je to, že se jedná opravdu o docela krátký časový úsek, takže volume žádný - ale aspoň to co se mi zezačátku povede pak neprohraju. Horší je, že pak má člověk chuť na další a ví, že už by potom ta hra byla horší, takže musí skončit.

Asi nejlepší, je na tom to prvotní uklidnění, kdy mám to jedno(!) pivo spojené s odpočinkem a relaxem a nahodí mě to do pohody.

Jednou jsem hrál v lázních po návratu z "tanečků" dva SnG pro 30 - 2x výhra, ale vždycky jsem vybral celej timebank, než jsem zjistil, na kterým místě sedím a rozluštil aspoň jednu kartu :f_p: Je pravda, že agresivity tam bylo opravdu dost, ale tam to jinak nejde.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak dneska jsem jako časovač použil místo plzně skotskou a nebylo to ono :f_mad:
      her: 268
      profit: -3,53$

na chvíli si přisedl i Štěpán zkritizoval mi stůl a šel zase dál tak ani nebudu hvězdou tréninku
      bohužel jsem dneska připojenej jen přes ufona tak se na něj ani nekouknu:-/
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Nojo, to máš z toho, že nejsi věrný značce :f_p: :f_biggrin: Je škoda, že nebudeš na tréninku :s_mad:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      no jo ty tréninky ty mě mrzí, ale ufon to nezvládá
      tak včera bohužel nezůstalo jen u té jedné skotské :f_p: a celej dnešek jsem jen čekal až se z toho trochu proberu :f_cool:
      Tak jsem to teď večer zkusil na chvilku zapnout a docela to chodilo
      her: 73
      profit: 8,40$
      BR: 201,35$

Na 0,15/0,30 byly otevřeny zase jen dva stoly, ten traffic je tam nějaký mizerný
      Překročil jsem 400bb na 0,25/0,50 tak nově zkusím jeden stůl 0,15/0,30 a jeden 0,25/0,50. Jak jsem tak koukal tak tam už je provoz vyšší. Jen zase nebudu mít žádné staty na soupeře.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ale budeš, oni ti soupeři (zvlášť ti špatní) tak nějak proplouvají 0.2,0.3,0.5 a nějak neřeší na kterém limitu zrovna jsou. Jasně že tam budou noví, ale určitě nenajdeš stůl kde bys minimálně 2 neznal.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Tak jsem dneska podnikl první výlet na 0,25/0,50 nejdřív to slušně vylezlo nahoru pak jsem to zas všechno prohrál a nakonec se doškrábal do mírného plusu. Odehrál jsem tam jen ke stovce rukou, ale zdálo se mi, že je to naprosto srovnatelné s 0,15/0,30 tak doufám, že je to tak a že mě tam nebudou místní profíci moc drtit. Na druhém stole 0,15/0,30 se také docela dařilo, takže dneska zatím
      her: 158
      profit: 6,38$
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak dnešní hra proti pepikovi
      mám dojem, že tenhle člověk mi neustále kouká do karet :f_confused:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.25/$0.5 Fixed-Limit Hold'em (5 handed)

Preflop: Hero is BB with 8, 5.
      MP3 raises, 3 folds, Hero calls.

Flop: (4.4 SB) 8, 5, 5 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets, Hero calls.

Turn: (3.2 BB) 7 (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: (3.2 BB) A (2 players)
      Hero bets, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: 3.2 BB.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Promiň,
      kdybych tušil, že máš nuts, tak ti ten jeden BB dám :f_biggrin:

Mě tam nechodilo ale opravdu vůbec nic :(

Tak jsem našel tu handu a opravdu jsem to callnout nemohl
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz