forum sa mi oznaci ako precitane

• Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Ahojte,
      pomerne casto sa mi stane ze cele forum sa mi oznaci ako precitane. Je to hrozne otravne kedze si chcem prechadzat vsetky handy a ked sa mi to oznaci samo tak neviem kde som skoncil ...
      Neviete cim to moze byt a ako tomu predist?

Vdaka za konstruktivne odpovede
  • 16 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ty jo, tohle se mi ještě nestalo. Stává se ti to často a v nějakých specifických fórech?
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Ty jo, tohle se mi ještě nestalo. Stává se ti to často a v nějakých specifických fórech?
      Ahoj dikes za rychlu reakciu.
      Stava sa mi to pomerne casto v HJ foru ale stalo sa mi to uz aj v CG blogoch takze to asi nesuvisi s typom fora. Najprv som myslel ze to bude nejakou skratkou ale vcera som si daval sakra pozor aby som nieco nezmackol a aj tak sa mi refreshla stranka a vsetko oznacilo ako precitane...
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      taky se mi to někdy stane, když jdu třeba na druhou, třetí stránku...
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      ok. díky. můžete někdo ještě až se vám to stane zapsat konkrétní vlákno, čas a prohlížeč ve kterém se vám to stalo, aby to IT mohlo prošetřit s konkrétnějšíma informacema? Díky.
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      jj jasne vsetko si zaznamenam a uverejnim tu.
      Este som Vam tu objavil jeden problem. Ked si pridam thread medzi oblubene chodi mi mail o update aj ked to mam vypnute.
      Ked sa to este stane zaznacim si aj to a odreportujem ...
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      S tým označovaním príspevkov ako prečítané viem o čo beží...

mne sa to označí vždy ako prečítané, keď kliknem na poslednú stranu sekcie...

teda otvorím si napr. hodnocení hand basic: http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1387

následne zídem dole a kliknem na tlačítko "poslední"

vrátim sa naspäť refreshnem a už sú úplne všetky príspevky v sekcii označené ako prečítané

tak to samozrejme funguje aj v ostatných sekciách fóra
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      FaulV16ke původně napsal
      S tým označovaním príspevkov ako prečítané viem o čo beží...

mne sa to označí vždy ako prečítané, keď kliknem na poslednú stranu sekcie...

teda otvorím si napr. hodnocení hand basic: http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1387

následne zídem dole a kliknem na tlačítko "poslední"

vrátim sa naspäť refreshnem a už sú úplne všetky príspevky v sekcii označené ako prečítané

tak to samozrejme funguje aj v ostatných sekciách fóra
      tak to je ale celkom naprd no nie?
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Hucas mozes sa prosim pozriet na toto?

mam niektore thready oznacene ako oblubene a pri nich mam vypnutu emailovu notifikaciu, ale stale mi chodia emaili ked sa v danom threade prida odpoved.

napriklad dnes doobeda o 10:18 mi prisiel mail ohladne noveho prispevku na v threade: Blog: TrueMortem 6max CG

v spoileri je obrazok ako to mam nastavene:

dikes moc!
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Pokrovec původně napsal
      mam niektore thready oznacene ako oblubene a pri nich mam vypnutu emailovu notifikaciu, ale stale mi chodia emaili ked sa v danom threade prida odpoved.
      a když si je odstraníš z oblíbených, tak ti nepřestane chodit notifikace? Jestli jsem to správně pochopil, tak je cílem, aby ti nechodily emaily v těch tématech?
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Pokrovec původně napsal
      a když si je odstraníš z oblíbených, tak ti nepřestane chodit notifikace? Jestli jsem to správně pochopil, tak je cílem, aby ti nechodily emaily v těch tématech?
      No takto, ja to chcem mat v oblibenych ale nexcem aby mi chodili maily. Na to je tam predsa to nastavenie (vid: obrazok)
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Pokrovec původně napsal
      No takto, ja to chcem mat v oblibenych ale nexcem aby mi chodili maily. Na to je tam predsa to nastavenie (vid: obrazok)
      Jj, předpokládám, že tam bude nějaká kolize v tom, že do oblíbených témat automaticky chodí remindery a bije se to s tím nastavením příchozích emailů. Krátkodobě bude nejlepší řešení vyndat si téma z oblíbených. Dlouhodobě to IT opraví, ale nevím kdy, takže bych volil krátkodobější/jednodušší řešení ;)
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Pokrovec původně napsal
      Jj, předpokládám, že tam bude nějaká kolize v tom, že do oblíbených témat automaticky chodí remindery a bije se to s tím nastavením příchozích emailů. Krátkodobě bude nejlepší řešení vyndat si téma z oblíbených. Dlouhodobě to IT opraví, ale nevím kdy, takže bych volil krátkodobější/jednodušší řešení ;)
      oki douki, dikes za response
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Ahojte, tak teraz sa mi stalo ze sa oznacilo cele HJ forum ako precitane
      12.3.2012
      17:55

klikol som na 3 stranku a potom na 2 a uz bolo vsetko oznacene ako precitane...
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Pokrovec původně napsal
      12.3.2012

Ok, díky za info. A ještě jaký prohlížeč? Jinak já se nějak s těmahle problémama nesetkávám moc, protože handy procházím postupně, jak mi to přijde intuitivní. Je tam nějaký důvod, že takhle proklikáváš mezi stránkama?
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Hucas původně napsal
      Pokrovec původně napsal
      12.3.2012

Ok, díky za info. A ještě jaký prohlížeč? Jinak já se nějak s těmahle problémama nesetkávám moc, protože handy procházím postupně, jak mi to přijde intuitivní. Je tam nějaký důvod, že takhle proklikáváš mezi stránkama?
      Browser mam Mozillu Firefox 6.0.2. ale stalo sa mi to uz aj doma kde mam Chrome.
      Co sa tyka preklikavania medzi strankami, ked precitam vsetky handy na stranke tak je jasne ze si chcem pozriet dalsiu stranku tak kliknem na to ciselko dole a vtedy sa to obcas stane ze sa vsetko oznaci ako precitane.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Počkej tam ten problém co popisuješ je trochu jiný. Poprvý si popisoval, že jsi na 1. stránce a klikneš na 3. a druhá se ti zobrazí jako přečtená.

Teď píšeš, že jsi na 1. klikneš na 2. a všechno se označí jako přečtené?

Nechci se v tom rýpat, jenom až to budu konzulrovat s IT, tak je potřeba problém popsat co nejpřesnějc. Abysme to tu nespamovali, tak pojďme to dořešit po soukromých zprávách ;)