SVK - 10.3. su volby - chodte hlasovat

• rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      Chcem aj tymto sposobom poziadat SVK hracov ktori maju volebne pravo a vahaju ...

... kaslite na svoju jesitnost, averziu k politikom, alebo akykolvek dovod a chodte volit.
      Aj ked si myslite, ze sa vas hlas v tom mori sa strati, nie je to celkom tak. Nemozete ocakavat ze sa politici zmenia len tym ze budete/me na nich nadavat pri pive.
      Mate moznost napr. kruzkovat.

dakujem vsetkym ktori zmenili nazor ...

Nie som clenom ziadnej strany. Nie som ani ich sponzor.

dakujem
  • 31 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahoj,

uplne suhlasim s Tebou ... tiez nie som v ziadnej strane ale volit idem .. a to zijem v Prahe..

V mieste trvaleho bydliska som si vybavil volicsky preukaz, aby som sa mohol zucastnit volieb kdekolvek na Slovensku.. A aj preto zajtra cestujem do Bratislavy.

Samozrejme mam jasno ci vlavo, alebo vpravo , ale priznam sa, ze este stale nie som rozhodnuty, ktorej strane dam svoj hlas..
      :s_cool:

mam dve moznosti:

:diamond: bud budem volit podla svojej predstavy, ktora strana je pre Slovensko
      najmensie zlo (bohuzial jak uz to u nas byva)

:diamond: alebo budem volit tak trochu egoisticky.. kto teda zastupuje moje zaujmy.

preto som si zacal zistovat aka bola v parlamente situacia pri novele loterijneho zakona a komu by som mal dat svoj hlas, kto zastava v tejto veci rovnaky nazor ako ja... kto bude neskor hlasovat, aby to nedopadlo tak ako v Cechach kde momentalne zijem ...

bohuzial, ako u mna byva zvykom som si to nechal na poslednu chvilu.. a momentalne viem len to.. ze zasadne sa proti cenzure online pokru postavili

poslanci: Droba (SaS) Belbavy (SDKU) a tusim este niekto z Mostu

oslovil som kancelariu prveho spominaneho poslanca a cakam este materialy k tejto veci...

bohuzial ako vravim ... uz niekolko rokov som v Prahe a sledoval som vyvoj tu v CR, a o tom co sa presne dialo na Slovensku kym to Miklos na zaklade ruchu v Bruseli nestiahol neviem.

Mate niekto viac informacii k tejto teme ??

Aky je Vas nazor ??

Zajtra urcite pristupim k volbam a nechcel by som neskor lutovat svoje rozhodnutie.

maik
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      neručím za pradivost informací ale něco z FB Daga Paloviče.

nikomu nevravim, ktoru stranu ma volit, ale ak uz danu stranu volite, odporucam, komu dat kruzok ... viem, ze sa na slovo, ktore mi dali tito ludia, sa mozem spolahnut ... ludia, ktori pomozu pri presadzovani legalnosti pokru na Slovensku a AK VOLITE ICH STRANU a chcete aby bojovali za prava pokerovych hracov a za "nase veci" POTESITE KRUZKOM .....

Obycajni ludia a Nezavisle Osobnosti
      JOZEF "Jofo" VISKUPIC
      kruzkujte cislo 147

SaS
      JURAJ DROBA
      kruzkujte cislo 22

99%
      IVAN WEISS
      kruzkujte cislo 4

MOST-HID
      LASZLO "Laci" SOLYMOS
      kruzkujte cislo 3
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Nezbejvá, než popřát hodně štěstí, sem zvědavej jak to dopadne.
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Joo tak Solymos bol ten z mostu diik ;)
    • mrakoplas
      mrakoplas
      Bronz
      Registrace: 04.06.2011 Příspěvky: 190
      No neviem, neviem ako to je s tym Drobom zo SASky. Trochu som si ho googlil, a tu je vynatok z diskusie SME:

Miro,
      predpokladam, ze sme si to uz vysvetlili na FB. Hlasoval som za, gambling v akejkolvek forme povazujem za spolocenske zlo. Ruletu, poker, automaty, tipovacie kancelarie... Moja vyhrada voci zakonu spociva predovsetkym v tom, ze diskriminuje jeden typ prevadzok voci ostatnym.
      Reagovať | Juraj Droba

http://ekonomika.sme.sk/diskusie/dpl/16864286/Vyherne-automaty-z-krciem-zmiznu-ostanu-v-herniach.html

Tak je otazka, ci je pokrytecky voci "nam", ci "nim", alebo ci streli hocijaku hlupost ktora sa mu prave hodi?!
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      diky moc za info :s_thumbsup:
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      Juraj Droba (SaS - kandidatske číslo 22)
      "Poker sa už aj u nás stal veľmi rozšírenou formou trávenia voľného času. Považujem ho za šport, v ktorom rozhodujú schopnosti a vedomosti viac, ako čisté šťastie. Ak sa opäť dostanem do parlamentu, budem vystupovať proti ďalším legislatívnym obmedzeniam v tomto športe. Ešte počas minulého volebného obdobia som aktívne komunikoval so zástupcami Slovenskej pokrovej komunity."

kua a to som ho chcel kruzkovat. teraz co?
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      koukám, že to máme všude stejný, taky vám kluci ušatí mění názory podle toho jak se ten den vyspí :(
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      tak mam odvolene. priznam sa, ze su pre mna dolezitejsie veci nez poker, takze som volil na zaklade inych veci.

k tym odporucaniam pana Palovica: neviem, ci sa na toto forum vojde tak velke LOL, ako by som chcel pouzit ;)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      V té diskuzi se jenom snažil nenaštvat diskutéra, neměl bych pochyby o jeho úmyslech.

Abych byl upřímný, podle mě zájmy slovenska a pokeru jsou třeba v mém žebříčku hodnot často ruku v ruce, tj. třeba v ČR si myslim, že pro poker je nejlepší to, co pro stát.

Protože strana, která prosazuje to co chci, tj. svobodu názoru, podnikání, snížení regulací, byrokracie a zmenšení státu, tak logicky je proti regulaci online pokeru, takže v ČR ve volbách nemam co řešit.

-------------------------------
      Tak mě napadá, čim vlastně Sulík naštval svoje voliče, že teď měl tak nízký preference? Nedodržoval volební program, nebo nějaké aféry? Protože mam pocit, že v ČR je brán celkem jako pozitivní hrdina a kdyby sas kandidovala u nás, tak by podle mě dopadla výborně.
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      vela ludi vini sulika a sas za pad vlady a nie toho, koho by malo....(no flame)

a potom je tu par "kauz" ktore su velke asi ako prd vo vode uz vseobecne, nie to este v porovnani s inymi... a preto mu dako padaju preferencie... ale tak preferencie a realne cisla su dve rozdielne veci, tak sa nehame prekvapit...

kazdopadne, som teraz dosiel domov a mam odvolene... dneska bude dlha noc:/ bohuzial, vysledok bude asi jasny:/
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      presne ako pise ondrro, vsetci ho vinia za pad vlady a pritom bol jediny, kto dodrzal slovo dane pred volbami, ohladom podpory eurovalu. skutocny vinnik sa usmieval doslova a do pismena popod fuzy, ale ten usmev mu asi po vyhlaseni vysledkov zamrzne.
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      chachacha popod fuzy je velmi trefne:D :D pobavil som sa:D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      SaS hlavne ublizil odchod Matovica. ten im so sebou zobral vela volicov. potom su taki ako ja, ktori sa im rozhodli nedat hlas preto, ze pan Sulik sa nestiti stretavat s vagabundami. a ked uz na vsetky strany ukazoval, kto by mal odstupit, tak som cakal, ze spravi sebareflexiu aj u seba a odstupi z kandidatky. nestalo sa a tak ma stratili ako volica. :)
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      PumaPerez původně napsal
      pan Sulik sa nestiti stretavat s vagabundami
      Tak vies jak radsej volit ex-kamarata vagabunda ako rovno vagabunda :s_grin:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      nerozumiem, co tym myslis. pre mna je niekto, kto sa stretava s takymi ludmi nedoveryhodny. je mi jedno, ci sa niekto stretava s vagabundami tiez, ci s vacsimi mensimi, ci je niekto sam vagabund. to je absolutne irelevantne.

toto je presne natura slovaka. povie si: no a co? ved aj druhy to robi a este horsie. pre mna je tato logika neprijatelna.

v niekolkych volbach som volil mensie zlo. samozrejme som za to dostal ako darcek nasrane na hlavu. uz taku chybu nikdy neurobim a budem volit podla svojho svedomia tak, aby som sa mohol na seba pozriet do zrkadla.
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Ja narazam nato ze sa kauzou Sasanka ohanali volici Smeru a ze aha sak sa kamaradil s mafianom bla,bla,bla...Pritom pan Fico nema vobec daleko od mafiana , takto som to myslel .
      Ja som volil podla svedomia a podla toho , co som si myslel ze bude najlepsie pre tuto krajinu , bohuzial to vyslo nazmar :s_cry:
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      ojojoooooooj :f_cry:

utekajmee !!!
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Fehir původně napsal
      Ja narazam nato ze sa kauzou Sasanka ohanali volici Smeru a ze aha sak sa kamaradil s mafianom bla,bla,bla...Pritom pan Fico nema vobec daleko od mafiana , takto som to myslel .
      ale rozumies, ze toto je uplne irelevantne? to je ako by si porovnaval dvoch zlodejov a obhajoval toho mensieho, ze ved ukradol len 500eur. ved pozrite na toho druheho, ten kradne pravidelne 100k kazdy mesiac. to je uplne jedno, ze je mensi zlodej. stale je to zlodej, chapes?

akonahle sa politik stretne s niekym, ako je pan Kocner, tak musi byt automaticky out. tak to proste musi fungovat v slusnej spolocnosti. pokial toto nepochopime, tak sa nepohneme nikam.
      prave tym, ze to obhajujeme alebo je nam to jedno sa to stava beznou vecou. kazdodennnou normalnou vecou, ktora nikomu vadit nebude. a to je chyba.
    • 1
    • 2