Přechod na vyšší limit

• TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj. Zajímal by mě názor ostatních, jakým způsobem přejít na vyšší limit v NL cashgame. Myslím tím jestli je vhodné si otevřít rovnou všechny stoly s vyšším limitem, nebo je lepší jít postupně, například si otevřít jen jeden stůl s vyšším limitem a ostatní stoly mít zatím s limitem nižším (hraji 4 stoly najednou).

Používám k hraní Tablescanturbo a napadlo mě, že by nebylo špatné hrát na dvou limitech zároveň, ale vybírat si z obou limitů stoly, kde bude (teoreticky) nejvíc fishek bez ohledu na to, o jaký limit se vlastně jedná.
  • 3 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      Ja osobne kdyz jsem mel dostatecny bankroll na prechod tak sem zapnul rovnou 4 stoly z vyssiho limitu a hral jsem. Urcite je moznost hrat 2+2 ale z vyssiho limitu nemas na hrace stats takze tablescan ti moc nepomuze... Navic si myslim ze kdybych ja osobne hral 2+2 tak pak pokazdy kdyz bych dostal cooler na tom vyssim tak bychnadaval ze proc mam smulu a proc mi to nedalo kingy proti esum na radej na tom nizsim kde bych prohral min:-D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      JohnyC1337 původně napsal
      Navic si myslim ze kdybych ja osobne hral 2+2 tak pak pokazdy kdyz bych dostal cooler na tom vyssim tak bychnadaval ze proc mam smulu a proc mi to nedalo kingy proti esum na radej na tom nizsim kde bych prohral min:-D
      Přesně takhle jsem to měl já :) Momentálně při přechodech vždycky hraju jenom ten nový limit, často se mi i stávalo že jsem ten nižší limit nebral moc vážně a hrál jsem tam spewy.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Taky bych řekl, že je lepší hrát jen vyšší limit. Ze začátku míň stolů, klidně jen dva, zvyknout si na sizing, vyšší poty a pak si, třeba v průběhu session, přidat další stůl nebo stoly.

Mám obavu, že v případě hraní 2+2 se na nižší limit nebudu tak soustředit, protože se hraje o poloviční poty a budu upřednostňovat limit vyšší.