[DoN] 20/40, Qq

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Position: Stack
      UTG1: 2000
      UTG2: 2000
      UTG3: 2000
      MP1: 2000
      MP2: 2000
      Hero: 2000
      CO: 2000
      BU: 2000
      SB: 2000
      BB: 2000

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (10 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is MP3 with Q ♥, Q ♣
      UTG1 raises 40 to 80, 2 fold, MP1 calls,
      MP2 raises 160 to 240, Hero calls, 4 fold,
      UTG1 raises 320 to 560, MP1 calls, 2 fold

Flop: (1660) K ♠, 6 ♥, 2 ♥ (2 Players)
      UTG1 bets 1440 ( (AI)), MP1 calls ( (AI))

Turn: (4540) 7 ♠ (2 Players)

River: (4540) Q ♠ (2 Players)

Final Pot: 4540

Results follow:
      UTG1 shows a pair of aces (A ♠, A ♣) → (A ♠, A ♣, K ♠, 7 ♠, Q ♠)
      MP1 shows two pairs, kings and queens (K ♥, Q ♦) → (K ♠, K ♥, Q ♠, Q ♦, 7 ♠)

MP1 wins 4540 with two pairs, kings and queens (K ♥, Q ♦) → (K ♠, K ♥, Q ♠, Q ♦, 7 ♠)

------------------
      1.Handa DoNu, proto jsem počítal s tim, že do hry vstoupí i nekompetentní. Tady sem ale zřejmě ukázal, jak se to dělat nemá, podělaná handa z mojí strany.

Poznámky:
      a)Hráč MP2, toho už jsem párkrát potkal(i když zatim bez poznámky a měl sem pocit, že to hraje docela loose, takže sem neměl důvod si myslet, že má esa, nebo kingy). Přesto se to mělo zahodit, že?

Po třetim raisu v řadě už bylo naprosto jasný, že tam někdo ty esa, nebo kingy mít musí.

Proč sem neraisoval hnedka? Raisem bych vyhnal většinu horších kombinací a AK,JJ+ apd by ve hře zůstali. Nechtěl sem vyhrávat hromadu chipů, ale hlídat si to a neztratit, což se mi nakonec stejně povedlo.

Co s dámama při prvnim kole, reraisovat, nebo callovat, jak sem to udělal já?

S tim, že pak byl na místě fold proti většině soupeřů, s tim tak nějak počítám.

---------
      Doufam, že se v tom co se před flopem dělo dá dobře vyznat, kdyby ne, tak to zkusim jinak.
  • 2 odpovědí
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Je tam 2x raise, takze ja bych to foldovala. Sice pak clovek krouti hlavou kdyz na konci uvidi JTs a ATo(aspon si u nich udelas poznamku) ale nema cenu se v early fazi odhazovat o chipy . S QQ do dvou hracu a to jeste nevis co udela puvodni agresor, zda neraisne, coz se i stalo. Nemam toho odehrato zas tolik, ale co sem cetla ci videla videjka profitabilnich DoNaru, limpovat a callovat se v DoNech nema az na nejake vyjimky. Obcas to delam kdyz jsem na SB blindy 20/40 tak tech 20 doplatim kdyz jsou tam 2-3 limperi s nizkym parem nebo suit.con. QJs trebas, netrefim zahodim.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Je to nepekny spot, ale za mna fold preflop, keby ste hrali 6max tak este by tam mozno slo nieco vymysliet, ale po takejto akcii na FR sa ti to bude hrat postflop hrozne tazko ( aj keby to znovu neraraisol) tak hrat QQ vo 4way spote nie je ziadne terno .