inactiveBLOG: Krotitel ryb (50 >>> 10 000) NL CG

• azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      :spade: :heart: READpost :heart: :spade:

Zdravím všechny čtenáře! Na začátek se Vám krátce představím jelikož nemůžu dohledat můj topic s pozdravem.

:diamond: Jmenuji se Filip a na PS.COM jsem celkem nový ... +- měsíc? Studuju na VŠE v Praze a jakožto chudý student hledám každej možnej způsob přivýdělku :D (kdo ví na co?). Pokeru jsem se dříve moc něvenoval ... přiležitostní turnaje s přátely atd.

:diamond: Každopádně žádné turnaje či online poker. Jelikož mě poker baví a PS nabízí takovou příležitost, říkal jsem si proč to nezkusit ;) zvlášť když mohu využít svojí silnou stránku a to že dokáži udržet chladnou hlavu, myslím si tedy, že se dokáži správně rozhodovat během tiltu, dobře ho rozpoznám a vím kdy mám dost.

:spade: V současné době "drtím" micro limity na Party Pokeru! Jelikož jsem tam už něco nahrál a nevlastnil blog, zkusím moje počínání krátce shrnout.

:spade: Ze začátku jsem klasicky projížděl filmy jako James Bond, In Time, Rounders atd. abych věděl jak to hrát. Néé teď opravdu ;) postupně jsem projel videa a četl články. Ze začátku jsem se plácal nahoru a dolů (prvních pár dní nebylo tak oslňujících). Status mi poposkočil a dál jsem studoval ... některé články a videa jsem sjížděl i několikrát. Moje hra se postupem času zlepšuje. Začal jsem se postupně připojovat do "Učíme se vyhrávat" kde jsem v tomto týdnu s hotovým 3. krokem.

:spade: Do dnešního dne mám odehráno okolo 20k hand (cca 1k na den). Toto číslo bych rád zvýšil aspoň na 1500-2000/den. Jelikož mám dost volného času řekl bych že by to neměl být problém.

Celkový graf:

Abych tedy shrnul moje počínání do dnešního dnes tak výsledek je:

Herna: PartyPoker
      Game: CG FR NL2
      Hands: 19931
      Bankroll: 80,64 :club:
      Profit: 20,64 :club:

:heart: V posledních dnech je znát pokrok a myslím si že už tento limit porážím. Bohužel nebyl dostatek času a objem hand byl okolo 500/den jinak bych pravděpodobně byl na vyšších limitech.

Cíle na týden:

:spade: Vybudovat bankroll na NL4
      :spade:P okusit se o gold status
      :club: Aktualizovat blog
      :heart: Analyzovat sessions

Tak to by pro první den mohlo stačit!
      GN

omlouvám se za případné chyby atd. není to moje nejsilnější stránka :s_biggrin:

Isildur1! Můj poker hráč n1 :s_cool:
  • 18 odpovědí
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

Takže je tu dopoledne a můžeme si ujasnit další věci !

:spade: Software zatím používám HEM 2 trial. Po vypršení plánuju zkusit Poker Tracker a vybrat si jeden z těchto dvou.

:spade: V současné odbě hraji maximálně 4 stoly ... ještě abych stíhal víc když píšu blog.

:club:P řikládám screen mé plochy s vlastně vyrobenou pomůckou, která se mi velice osvědčila v začátcích ;)

Co se týče dneška a mých očekávání:

:heart: 2000 hand
      :heart: Gladiator
      :heart: zlepšit poker face ... dvakrát AA a zase jenom blindy!
      :club: zablokovat tohle forum během mé sesssion :D (pokud víte o čem mluvím :f_biggrin: )

Už bylo dost kecání a jdeme na to!
    • FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 472
      hehe to je náhodička taky se jmenuju filip a taky studuju vše:D (teda zrovna ted mam preruseno do zari takze sem na "odpočinkuů:D ) co studuješ jakej semestr?:)

jinak držím palce v pokru:)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Hmmm doufám že nejsi já, protože bych měl asi vážněj problém :s_confused:

Jinak sem právě ve 2. semestru (informatika), ale plánuji letos zkusit ještě něco co minulí rok nevyšlo na VŠE ;)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Takže dnešek je už asi v konečné fázi. Dnešní session byla velice namáhavá a musel jsem se vyškrábat na další kopec což se nakonec podařilo a jsem relativně s dneškem spokojen.

Stanovené cíle jsem splnil bohužel jen z části.

:heart: 2000 hand - nesplněno
      :heart: Gladiator - splněno
      :heart: zlepšit poker face ... dvakrát AA a zase jenom blindy! - :s_cool:
      :club: zablokovat tohle forum během mé sesssion :D (pokud víte o čem mluvím :f_biggrin: ) - neplněno!!! arggg

Takže výsledek?

Hands: 867
      Date: 14.3.2012
      Profit: 6,25 :club:

Graf:

:spade: Ještě abych shrnul nějaké dlouhodobější cíle. Určitě plánuji vybudovat co největší bankroll a věnovat se NL. Až budu mít dostatek znalostí chtěl bych se začít prosazovat především v HU NL, ale určitě nezanevřu na SH NL.

:club: A co zítra??? Pravděpodobně ve znamení

A na závěr nějaký ten threadsaver:

• azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Takže je tu další den a další report. Dnešek jsem se rozhodl o znovu shlédnutí Cornieho série a to díly o AK. Určitě jsem si připomenul spoustu věcí a jsem spokojen.

:spade:D nešní den byl celý takový makový. Každou session jsem měl problémy se stoly. U ideálních stolů vetšinou byli fronty okolo 4-5 lidí a u ostatních stolů spousty SS. Nevím čím to bylo, ale takové problémy na PP jsem ještě neměl. Vím že na vyšších limitech to je normální, ale na NL2. Hmm snad se to nebude opakovat. Den jsem měl naplánován na tři jedno hodinové sessions. Průběhy sessions byli podobné, karty většinou nechodili a flopy jsem takřka netrefoval. Nic zvláštního se tedy nedělo, každý den nám to chodit nemůže. Jediné co mě lehce naštvalo byla akce u konce poslední session, kde jsem omylem callnul All-in preflop s naprosto šílenou kombinací s nulovou equity a přišel jsem tedy o jeden BI, kvůli takové kravině.

facepalm

:club: Každopádně dnešek nedopadl ani dobře ani špatně. ;)

:heart: 2000 hand -zlepšení!!
      :heart: Gladiator - splněno

Takže výsledek?

Hands: 1186
      Date: 15.3.2012
      Profit: -0,09 :heart:

Graf:

:spade:D nes jsem chtěl pokračovat ve vyprávění o mě a pokeru, ale celé se mi to smazalo, takže to nechám na zítřejší report.

A nakonec:
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Takže dnešek byl dos podobný včerejšku. Přišlo mi že karty moc nechodí. Případně jsem se nemohl s nikým pořádně stacknout. Přišli i nějaké bad beaty a určitě i vlastní chyby.

Výsledek:

Hands: 1260
      Date: 16.3.2012
      Profit: -2,56 :heart:

Dnes bez grafu. Jsem teď na svém ntb a hem mám pouze na stolním Pc.

:spade: S volume jsem celkem spokojený a další bodíky do Gladiotora mám také takže aspoň něco ;)

:spade:P řemýšlel jsem jestli poslední dny nebyli zapříčiněny mindsetem a zvažuji jestli si nedat aspoň den oraz. Pořádně se vyspím a zítra ráno uvidím ;)

:diamond: Jinak jsem se chtěl zeptat na věc ohledně statů na těchto limitech. Osobně používám v současné době hud v podobě:
      hands/WTSD/Steal
      VPIP/PFR/3bet/Agg-flop/Agg-turn/Agg-river

Zdali by jste tam něco doplnili či ubraly.

:spade: Jak jsem včera slíbil napíšu tu další kousek mého počínání ... Když jsem začal objevovat články na PS.COM a studoval, mým největším motivátorem byl bezesporu Cornie a jeho výzva 50-10k. Jelikož byl blog už solidně rozjetý mohl sem podle něj postupovat jak podle návodu. Kdo ví kde bych byl bez corniho výzvy ;) .
      :spade: Jako každý tak i já mám svého oblíbeného hráče na high stakes :) . Pro mě to byl a je švédský hráč Viktor Blom "Isildur1". Určitě bych to v budoucnu chtěl dotáhnout aspoň z poloviny tam kam on!

:club: Na závěr bych teda chtěl poděkovat především Corniemu a jeho výzvě a dále Twinnovi a jeho perfektním coachingům.

A nakonec trochu 9gagu ;)

• TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj,

Hraji NL2-4 FR a v HUDu mám navíc Flop CBet/Fold to flop Cbet a Turn Cbet/Fold to turn Cbet. Vedle statistiky na Steal mám navíc Fold to steal a vedle 3betu navíc Fold to 3bet . Pro Agg používám jen jeden celkový stat a řeším to pop-upem.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      TedG82 +1......mám to stejně jako Ted,určitě přidej cbet a fold cbet.
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Jak víte poslední dva dny nebyli kdo ví jaké a rozhodoval jsem se či nedat dnešní den pauzu. Ráno jsem se však cítil skvěle a zasedl k session. Nenahrál jsem nějaké převratný objem, ale body do gladiátora jsem splnil. Dnešek byl naprosto rozdílných od posledních dvou dnů. Karty chodili a nakonec jsem vyběhl na pěkný kopec.

Výsledek:

Hands: 858
      Date: 17.3.2012
      Profit: 14,02 :club:

Graf:

Takže pocity po dnešní session:

:spade: Co jsem v poslední době rapidně změnil je asi fakt, že už nehraji na speed stolech. Přišlo mi, že je zde více regulárů a málo fishek. Takže v posledním týdnu hraji jen regular stoly.

:diamond: Hud jsem si nakonec lehce poupravil a přidal Cbet (s tím že na river a turn používám popup). Víc statú zatím používat nebudu, zatím to stačí ;) .

:club:D nes už hrát nebudu. Zahraji si asi jen PS roll na party a deposit roll na PS.

:heart: Nakonec to vypadá že bych se tento týden (jak bylo v plánu) už mohl podívat na to NL4. Takže doufejme že to dopadne!!!!!!!!
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Nechápu jak někdo může tvrdit že HM2 je oproti PTR složitý. Teď jsem si PTR nainstaloval a vůbec se tu neorientuji :D Zlatej HEM!
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Tak bokem bych měl otázečku na všechny micro limiťáky zda neplánují nějakou Sweet session?? Rád bych se přidal :)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Tak je tu konec týdne a jeho zhodnocení. Myslím jsi že jsem si nevedl vůbec špatně a jsem s ním spokojen až na pár dní. Slabších okamžiků bylo dost, ale těch dobrých bylo více :) . A s radostí mohu říst že se příští týden konečně kouknu na NL4 a možná NL10!!!

Výsledek:

Hands: 7110
      Date: 12-18.3.2012
      Profit: 19,22 :club:

Graf:

:diamond: Co mě udělalo obrovskou radost byla investice do hráčky Mrs.Kiwi, díky které se mi prakticky zdvojnásobil BR a proto jsem naznačoval možnost brzké hraní na NL10.

:club: Jinak jsem se poprvé zapojil do Corniho výzvy ;) a také doutám že konečně dopadne slosování v učíme se vyhrávat :D

Všechno nej do nového týdne !!!
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Tak sem právě zjistil jaká je ZOOM droga už u toho sedim přes 2h na nl2 v profitu cca 26dolarů ;)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Takže po par dnech další report. Konečně zkouším shotovat na NL4. Plánoval jsem dále pokračovat na FR, ale kvůli Trafficu to na PP není skoro možné. FR stolů tam je málo a sedí na nich velice málo fishek.

:heart:P rvní dojmy z NL4 jsou celkem smíšené. Už jen samotná adaptace na dynamiku hry na SH stolech mi dělá problém. Avšak si nemyslím že bych hrál nějak špatně a dokážu hrát i ziskově. Avšak v posledních dvou dnech mě NL4 moc pěkně nepřivítala a to především několika badbeaty typu KK>64o.Takže podle grafu jsem sice zatím v mínusu ale silně po EV. Takže si z toho hlavu zatím dělat nebudu a zkoušet shotovát dál.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP3:
      $6.38
      CO:
      $6.03
      BU:
      $8.43
      SB:
      $4.02
      BB:
      $4.13
      MP1:
      $4.51
      MP2 (Hero):
      $4.00

Preflop: Hero is MP2 with 9, 9.
      MP1 folds, Hero raises to $0.16, 3 folds, SB calls $0.14, BB calls $0.12.

Flop: ($0.48) 9, J, 8 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.34, SB folds, BB raises to $1.00, Hero raises to $3.84, BB calls $2.84.

Turn: ($8.16) T (2 players)

River: ($8.16) 5 (2 players)

Final Pot: $8.16.

Results follow:

BB shows three of a kind, tens(Th Td).
      Hero shows three of a kind, nines(9h 9s).

BB wins with three of a kind, tens(Th Td).

C bety raisoval prakticky pravidelně takže jsem to tam poslal s tim že nikdy nebude držet lepší handu.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $1.36
      BB:
      $4.81
      MP3:
      $3.92
      CO:
      $7.79
      BU (Hero):
      $4.06

Preflop: Hero is BU with Q, Q.
      MP3 folds, CO raises to $0.16, Hero calls $0.16, SB folds, BB raises to $0.72, CO calls $0.56, Hero raises to $1.28, BB raises to $4.85, CO folds, Hero calls $2.78.

Flop: ($9.61) J, 2, 8 (2 players)

Turn: ($9.61) 7 (2 players)

River: ($9.61) A (2 players)

Final Pot: $9.61.

Results follow:

BB shows two pairs, aces and sevens(As 7s).
      Hero shows a pair of queens(Qd Qh).

BB wins with two pairs, aces and sevens(As 7s).

Tady byl típek očividně v tiltu. VPIP 78 PFR 64. Takže jsem neváhal dorovnat.

:diamond: Uvidíme jak se budou vyvíjet další dny a jak mě přechod na SH pude ;)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Neplánoval jsem dělat v poslední dnech updaty tak často. Ale z dneška mám relativně radost tak sem prostě musel :s_biggrin:

:heart: Takže co nového na Almost-High-Stakes??? Skvělý den na high stakes NL na PartyPokeru si včera prožil všemi regi obávaný Azuroo. Svým soupeřům pěkně zatápěl a ke svému bankrollu podle AlmostHighStakesDB připsal famózních $9.

:diamond: Už jen podle článku z AlmostHighStakesDB je vidno že se mi dařilo lépe než předešlé dny. Konečně jsem se +- odlepil od 0 profitu z předchozích dvou dní. Nádhera. Každopádně hra není ještě ideální. Moje redline oproti NL2 padá dolů, což jsem i čekal, takže uvidíme jak se to vyvine další dny.

:s_cool: :s_cool:
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

:spade: Takže Azildur1 Vám přináší další report. Připadá mi že se na NL4 začínám konečně zabydlovat. Zvykl jsem si na vyšší poty a začínám hrát víc agresivně, což je znát i na redline. Každopádně na hře pracuji stále co to dá. :s_cool:

:spade: Jinak jaké mám postřehy z NL10???
      -snížil se počet fish
      -čekal jsem od SH stolů o trochu více akce
      -je zde důležitější table select
      -je zde znatelná vetší agrese soupeřů (častější 3bet,r cbet)

Zase něco o mě??? NÉÉÉÉÉÉ!! Ale ano :s_cool:
      :heart: Takže jelikož jsem vysokoškolák, mám spoustu volného času. Můj sportovní koníček je sjezdové lyžování, kterému se věnuji závodně. Přes jaro a léto se věnuji prakticky jen suché přípravě. Takže se mohu věnovat pokru na 100%.
      :heart: Takže bych Vám nastínil můj běžný poker day. Většinou vstávám až kolem 11 hodiny :f_cool: , udělám co je důležité a usedám k první +-1 hodinové session. Po této session zkoumám forum PS a to především HJ sekci kde projíždím prakticky všechny nové handy, které zde přibyli a některým se snažím psát svůj názor. Poté většinou následuje session č.2. Tímto stylem odehraji zhruba 3 x 1h session s objemem 1200h na 4 stolech. Sem tam si přihodím i půlnoční session podle nálady. Občas si hodím i nějáké MMT či FAST PLO (na NL2 hrozně přeryběno :D ) na PS před spaním ;) .

:heart: Jelikož pokru věnuji opravdu spoustu času očekávám od něj docela dost. Třeba za pár let se s radostí budu moc přidat do teamu Pokerstrategy a podílet se na vývoji české komunity!!!

Pro zajímavost moje dosavadní staty:

:club:P ost bych zakončil dnes netradičně písničkou!

Poslouchá tu někdo také Rodrigo y Gabriela???
    • azuroo
      azuroo
      Bronz

Týdenní update je tu! V trochu nestandardním podání.

:spade:D neská Vám přinesu rozhovor s již zmiňovaným hráčem Azuldirem1!

Zdravím tě. Pokud se nepletu je toto tvůj první rozhovor. Na scéně se pohybuješ zatím krátkou chvilku, jak se ti zatím daří?
      :diamond: Také zdravím :) . Jak jste říkal na scéně se pohybuji opravdu malou chvilku. Odhadem to bude okolo 2 měsíců. Abych shrnul svoje působení, tak si myslím že si nevedu nějak špatně. NL2 se podařilo nakonec porazit a nyní se soustředím na NL4 SH.

Dříve jsi preferoval FR stoly a nyní jsi spíše vidět na SH stolech. Proč taková změna a jak by si tyto dvě varianty porovnal?
      :diamond: Když si řeknu slovo poker vždy si představím stůl s 9 lidmi, kterým se rozdávají karty a hrají o velké poty. Kdyby bylo možné, tak u FR stolů zůstanu i nadále, jelikož je to moje oblíbenější varianta, ale kvůli trafficu to bohužel nebylo možné. Tudíž se snažím nyní přizpůsobovat svojí hru Sh stolům. Opětovně jsem začal sledovat celou sérii od mistra Twinna, která se týká právě SH stolů.

Zmiňoval jsi tvůj přechod na NL4. Jak se ti zatím daří a kdy plánuješ přechod na vyšší limit.
      :diamond: Takže NL4 jsem začal hrát zhruba týden zpět. Ze začátku to bylo velice obtížné. Velká změna stylu hry mi dělala problémy a k tomu se přidalo několik badbeatů. Naštěstí moje silná mysl se nenechala zlomit a zkoušel sem hrát dále. Zažil sem menší swing takže se v současnosti nepohybuji v + částkách, ale můj bankroll je stálé dostačující NL4.
      Každopádně myslím že už se mi daří lépe a doufejme co nejrychleji přechod na NL10.

Bankroll management je asi klíčová věc každého profesionála. Dodržuješ jej?
      :diamond: Jako každý jiný hráč, který to chce někam dotáhnout, bankroll management dodržuji. V současné době jej mám nastavený způsobem, že pokud dosáhnu 25-BI daného limitu mohu se na něj přesunout. Takže například na limit NL4 jsem potřeboval mít na svém účtu 100dolarů. Pokud bych však klesl pod 90dolarů vrátil bych se zpět na NL2.

Jak zlepšuješ svůj skill v NLH? Máš nějaký speciální přistup?
      :diamond: Zlepšovat svůj skill se snažím neustále. V současné době se zaměřuji především na HJ forum, kde se snažím komentovat takřka každou handu u které vím jak bych to +- zahrál. Dále sleduji videa a treninky zde na webu.
      Co se týče dalších věcí jako SS tak těch jsem zatím moc neměl, ale do budoucna bych chtěl jejich počet zvýšit.

To by bylo od mě vše. Děkuji za rozhovor a přeji štěstí u stolu.
      :diamond: Taky děkuji :s_cool:

Současný bankroll: 128,24 :club:
      Hand NL4: kolem 10k

:club: Na závěr bych chtěl oznámit že tento týden útočím na GOLD status! Bude to těsné, ale doufejme že to dopadne.
    • hanusmarek
      hanusmarek
      Bronz
      Registrace: 10.05.2012 Příspěvky: 106
      Čau, pěkný blog :-). Koukám, že dalši progamer. Poslal jsem ti žádost o přátelství. Shodou okolností hraji také League of Legends, AP za Buzici v Muzici ( bimbo ). Jsme na tom i podobně skillově v pokeru, mohli by jsme si pomáhat, znáš to, ve dvou se to táhne líp.