[HU] Q7o

• Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Poker Stars $1.44+$0.06 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1683356
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): t540 27 BBs
      BTN/SB: t460 23 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 7:diamond: Q:heart:
      BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) A:heart: 9:diamond: 7:club: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero folds

calluju dobře s Q7 mimo pozici ? a měl jsem to foldnout na flopu ? Tim jak to raisnul před flopem jsem se bál že má Ax ale teď si řikám že kdyby ho měl možná by dal větši raise na 3x, nebo jsem měl dát call flop a na turnu se rozhodnout na jeho check bet ?
  • 4 odpovědí
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      call preflop je v poho

ono jsou 2 moznosti bud je to ryba co se proste snazila tam narvat hodne chipu na to Ax nebo slabe 9x

nebo se te proste snazil vyhnat kdyby dal 40 takto callnes.

jeho range je na 10/20 velka. ja sam pri BB 10/20 raisuju z SB 80%.samozrejme ne furt :)

ale pokud si nemel read tak fold je good

pripadne call a rozhodnout se na dalsi street,ale fold je lepsi
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Preflop stnd call a na tomto konkrétním flopu bych callnul jednu street, nefoldnul bych.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      acceleration123 původně napsal
      Preflop stnd call a na tomto konkrétním flopu bych callnul jednu street, nefoldnul bych.
      A pak co ? Kdyby pokračoval v betu na turnu ? Případně check soupeř a já bet ?
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Diametroz původně napsal
      acceleration123 původně napsal
      A pak co ? Kdyby pokračoval v betu na turnu ? Případně check soupeř a já bet ?
      Jen jednu street, to znamená že bych callnul flop a foldnul na případný další barrel, z mojí zkušenosti jak je tu callneš tak nebarrelují turn moc light a dostaneš se do showdownu pokud je tvoje handa dobrá. Takže check it down, na riveru bys betoval (pokud by se procheckoval turn) jen pokud bys chytil trips nebo two pair).