[HU] A3s

• 3 odpovědí
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      betoval bych uz flop

but turn taky v poho

a river taky
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Přijde mi to ok ... split pot tipuju ? Nevidím co tě tam může porážet, 6x (64 a 65 => že by měl full house na river) a 78 čekám že betuje flop, takže jedinně slowplaynutá flush. Možná i shove river pro value, ale on má většinou trojku a je to ten split.

Jinak ten donkbet flop jak už napsal Tictacx bude asi lepší jak to check/callovat (tady to sice bylo check/check), vzhledem k tomu že každá FD má spoustu equity a tvoje range když tu check/callneš je taaaak strašně weak. Stejně to funguje i obráceně - když leadneš flop a on jen callne tak můžeš barrelovat spoustu turn karet jelikož jeho range je prostě tak slabá (top páry tě raisnou, dobrá flush draw raisne), takže mu v rangi zbývají fakt slaboučké kombinace jak to neraisne z kterých ho dostaneš na dalších streets.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      No nakonec ukázal 78 :) no někde jsem četl že se často draw hrajou právě bet na flopu tak jsem to chtěl udělat takle, jenže pak jsem si zase řikal tim že to má jen limp handu že tam může držet cokoliv a že mě poráží i ta 2 a nechci to moc pumpovat do potu,páč mám problém abych nebetoval i turn a tim se neodházel zbytečně i když je fakt že jsem ten donk bet měl dát a kdyžtak to vyhrát rovnou.