morální dilema,nahlásit cheatera nebo ne???

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 876
      na poker 24 sem objevil jednoho cheatera,má minimálně 3 účty,na kterých aktivně hraje,jenže mám dilema,nahláusit nebo ne??

je to jeden z nejhorších hráčů se kterými hraju,hraje se mnou nl 200 eur,a je to muj dobrej sponzor,sem s nim přes 3000+, jenže je to takovej blbec,že se mi pořád vysmívá,po každym náhodně vyhranym potu se mi vysmívá,píše mi že sem chicken a pořád mě napadá, ne že by mě to nějak vykolejilo,tyhle kecy beru velmi v klidu.

Takže co s tim,mám ho dál obírat a snášet jeho výsměch,nebo ho nahlásit aby měl permanentní ban???
  • 27 odpovědí
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Jeho blbost, nic bych nehlasil :-)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      Souhlasím pokud sponzoruje taky bych ho nehlásil.
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      TAky si to řikám,nekoukal jsem jestli nezkouší hrát se všemi učty na jednom stole,ale proti mě hraje HU,a nechápu proč hraje přes 3 učty,hraje hrozně,přemýšlím o nahlášení jen proto,jak hrozná je to osobnost,pořád semi vysmívá a snaží se mě tim rozhodit,nechává mě to v klidu, iá když má často docela dost kliku a pak mi to dává dost sežrat,ale oberu ho na všech 3 účtech,a pak ho nahlásim:)
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Obrat a pak nahlásit a chtít po herně odškodné za to, jak tě podvedl... :D
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      jak se da zjistit,ze ten dotycny ma vicero uctu?
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Z jedné IP adresy ho to s více účty na stůl nepustí, takže je divné proč má 3 účty. Dokud by solil peníze, tak bych to nehlásil. Na chat a jeho úšklebky nakašlat. Podle čeho soudíš, že má tři účty? Podle způsobu vyjadřování nebo hry?
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      je to jednoduchý,nazývá mě pollo po každé hře,což je asi italsky kuře, a když vyhraje tak mě zahrne slovy hahaha,hahha,ahahaha, poznal sem to na každé jeho přezdívce,pak se mi i přiznal že je to on,protože to bylo zcela evidentní,takže to vím na sto procen t,tak dokud má peníze tak ho nechám,sem mu slíbil že ho bustnu na všech jeho učtech:)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      :D

Aha. Já si přes okno chatu dávám okno z HEMu, abych na něj neviděl a nerozptylovalo mě.

Tak GL, ať se ti tvůj záměr podaří :s_cool:
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ja keby som bol s niekym v 3000+ tak by mi urcite stalo zato citat vysmech v chate este by som sa aj pobavil :D
      pollo som videl ze aj na mna pisali uz zoparkrat ale nikdy som nevedel co to znamena :D
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Tohle je jednoduchý morální dilema.

Ten člověk jak píšeš, poker neumí, předpokládám, že hraješ vyšší limity, takže aby ten hráč fungoval, musí vyhazovat peníze z okna.

Pokud je to špatná osobnost, tak ať to postavíš jakkoliv(napravit/nenapravit ho), tak ta rovnice je jednoduchá.

Co je pro toho hráče větší trest, že bude prohrávat s "chicken" a připravíš ho o plno peněz(asi je to gambler?), nebo ho necháš zablokovat a on nebude moct hrát poker?

Když zvolíš druhou možnost, nastavou dvě varianty:
      a)hráč skoční s pokerem a tys mu tak dost možná pomoh k lepšímu životu, protože hrál limity na který neměl a házel do toho vejplatu->nepravděpodobné

b)založí si tři účty na jiný herně(pravděpodobný), kde mu to zatim budou tolerovat a bude svoje peníze házet na účet jinýho hráče.

Takže nejvýchovnější bude nehlásit ho a obírat ho. Odůvodnění je v pohodě. Blok účto by pro něj nebyl trest(i když si to on sám neuvědomuje).
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      je to na tebe. urcite by som ale zvazil aj moznost, ze ak na neho pridu a zistia, ze ti velmi lahko odovzdaval peniaze, tak herna to moze vyhodnotit ako colusion a zablokovat ucet aj tebe. a potom sa dokazuje velmi tazko, ze si v tom bol nevinne a len si rybu oberal na vsetkych uctoch.
      samozrejme nechcem strasit, len si myslim, ze toto by sa tiez malo brat v uvahu pri rozhodovani, ci nahlasit alebo nie.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Jenže je tu předpoklad, že on hrál špatně proti jakýmukoliv hráči, ne jenom s nim...a pak by bylo hodně troufalý přijít s podobnym nápadem ze strany herny.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      To asi jo, ale pokud při hře používáš chat, tak se z toho dá dost poznat.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      No tohle je vždycky problém a můj názor je jednoznačně toho člověka nahlásit při sebemenším podezření. Pokud opravdu podvádí, dříve nebo později se na to přijde a může to mít samozřejmě neblahý vliv i na tebe (dokazování svojí neviny atd.).

Sám jsem v pokerové herně pracoval a s fraudem není žádná sranda kamaráde. tady by měly osobní věci jít stranou...
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      nazbírám si zatím pár dukazů,jako přint screen toho jeho cahtu na vsech jeho uctech,protoze sou uplne stejny,parkrat uz mu i ujelo ze ma jinou prezdivku

dám sem jeho přezdívky,když se mrkni jestli pod nima neni na pokerstrategy,i když myslim že tenhle těžko

• hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Tak mě ještě napadá. Co když ten člověk vůbec neporušuje pravidla?

Třeba má založené 3 účty a každý na jiné herně, s tím, že když je to na stejné síti, tak toho člověka můžeš potkat pod jiným nickem a není to proti pravidlům.
    • kubaCZ
      kubaCZ
      Bronz
      Registrace: 29.11.2011 Příspěvky: 480
      hawranomut původně napsal
      Tak mě ještě napadá. Co když ten člověk vůbec neporušuje pravidla?

Třeba má založené 3 účty a každý na jiné herně, s tím, že když je to na stejné síti, tak toho člověka můžeš potkat pod jiným nickem a není to proti pravidlům.
      +1
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      caff...

hras ten poker pre peniaze alebo dobry pocit???

ak ta moc rozculuju tie jeho hlasky tak skus skovat chat alebo si daj cez chatovacie okno daku peknu tapetu ...and bee cool :D
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      Ja by som tu tie nicky ani nedal, lebo ti ho nahlasi niekto iny a mas po vyplate :D
    • 1
    • 2