Erorr pri hrani pokru help

• Machinator
      Machinator
      Bronz
      Registrace: 21.11.2010 Příspěvky: 899
      Zdravim, prosim pomozte mi, ak mate riesenie, ked hram a mam otvorene stoly a otvorim si lobby herne, tak to cela obrazovka sekne, zobrazia sa na nej take ciary zo skaly rgb a vyriesit sa to da iba rr pc, uz mi to od***** asi 30 turnajov proste akokeby sa nieco stalo s monitorom, pritom pri hrach to ziadny problem nerobi, iba pri pokri, doteraz to nikdy nerobilo, mate nejake riesenie? driver som reinstaloval aj novy aj stary od nvidie som mal ajtak robilo
  • 12 odpovědí
    • brooklyn003
      brooklyn003
      Bronz
      Registrace: 02.12.2009 Příspěvky: 132
      JJ. Podľa mojich doterajších skúsenostiach sa toto dej hlavne pri notebookoch. Prehriatie matičnej dosky alebo graf. karty - čo má za následok práve vyp. aplikácii , java , IE atď.... Tým sa ti vytvoria čiary a musíš reštartovať PC.

Oprava ? - Výmena PC .
      Viem , je to drsné - iné východisko však nieje. ( Podla mňa )
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      wow, no tohle je hodně specificky problem, me casto notas hazel pruhy kdyz se prehral
      on s monitorem to problem urcite neni, lobby urcite neni graficky narocny, takze bych problem spis videl ze nezvlada CPU

:diamond: mas notas, nebo vlastni pc? starsi novejsi? znacka?
      :diamond: Stava se ti to i pri jinych narocnych cinnostech (skus treba 2-3 hry najednou)?
      :diamond: pri kolika stolech se to deje? a kdyz je otevres a lobby nechas otevreny, sekne se?
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Edit: ty otázky už tu jsou
    • Machinator
      Machinator
      Bronz
      urcite to nebude prehrievanim .. pc mam novy

Intel Core i5-2500K @ 3.30Hz
      8 GB RAM
      MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

ked hram hry, nic to nerobi iba pri pokri proste sekne, a neda sa nic robit, no napr. dneska mi hudba hrala dalej z winampu .... proste hram hram, otvorim lobby a sekne sa

mam skusit reinstall herne ?
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      urcite reinstall herny neuskodi
      mohl bys taky zkusit obnoveni systemu k datu, kdy ti to jeste nedelalo, mohl si stahnout neco co ti rozladilo system ... nepamatujes si treba jestli to nemohlo neco vyvolat, resp. co si delal/stahoval na kompu chvili pred tim nez se to poprve objevilo?
    • hululuj
      hululuj
      Bronz
      Registrace: 29.01.2011 Příspěvky: 47
      Tudletu bejkarnu mi to delalo taky(a stale dela, reinstal ani win ani herny nepomohl :f_cry: ) u me to bylo zpusobeno tim ze mi herna zrala neustale 100% prociku takze se mi zacal prehrivat a pak odpojil grafiku ( presne jak rikas ty hudba hrala dal, obraz udelal papa a naskocily svisly kostickovany cary). Vyresil sem to pres RightMark_CPU_Clock_Utility kde si nastavis stalou max frekvenci (takze sem si trochu podtaktil komp, kdyz hraju pokr a hotovo). Takze priste az budes hrat tak koukej prubezne na stav prociku, popripade instalni nejakej mobmetr (kterej ti bude ukazovat teploty na hdd prociku grafarne) at vis kde muze byt problem :s_cool:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      hululuj - taky mě to napadlo, ale že by to neutahl jeho proc. Intel Core i5-2500K @ 3.30Hz

já hraju na noťasu bez problémů a mam proc. U4100 1,3
      problém nastal u 20+ stolů a to protože k tomu jede hem,tn a spoustu jinech blostí

je to divný, změř mu teplotu a dej vědět
    • Machinator
      Machinator
      Bronz
      Diky moc za rady, aj ked prehrievanie je nerealne :o .. mozno ze nejaka chyba v registry alebo nieco .. skusim sa s tym pohrat
    • Clocker
      Clocker
      Bronz
      Registrace: 12.06.2007 Příspěvky: 37
      chlapi, nekupujte ta písíčka. Vždyť je to humus platforma. Mám Macka už 2 roky a v životě bych už PC nekoupil. Tento Mac mi vydrží ještě min. další 3-4 roky, za tu dobu bych už musel PC obměnit tak 2x. Větrák se mi pustí jenom, když si na virtuálu pustím ty nešťastné widle. Jo, a píšeš, že hrajete hry. Neviděli jste ten rendering na Macku, to je úplně jiná masáž, ta grafika. Zdar a přeju, ať to vyřešíš. =)
    • Clocker
      Clocker
      Bronz
      Registrace: 12.06.2007 Příspěvky: 37
      Jo, a ještě doplním jednu věc. Škoda, že nemůžete vidět rozdíl na poker hernách mezi Mac a Win, to je nebe a dudy. Ti klienti, ta grafika na Mac je skutečně dál. (Pokestars, Party, Ongame i Fulltilt, jak býval a další, kterří Mac podporují)
    • hululuj
      hululuj
      Bronz
      Registrace: 29.01.2011 Příspěvky: 47
      Clocker: no a ja bych si zas nikdy nekoupil MAC nepotrebuju platit 40% navic ze tam sou casti z hliniku a svitici nesmysly ;-)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      platit takový prachy za půlku jablka na obalu??? :f_mad: :f_biggrin: