Rake na party

• zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Zajimal by me vas nazor na rake a rakeback na partypokeru. Na stars jsem n rake nadaval, ale byl tam vyrazne nizsi a zaroven se tam i na zakladnim statusu dal ziskat zajimavy rakeback okolo 20 % (hranim kvalifikacnich turnaju za body, misto jejich smenu za penize)

Na party me zabiji naprosto vrazedny rake, ktery v mem pripade cini 5 BB/100, vzal jsem to ze vsech hand co jsem za posledni mesic na party odehral na fix limit. A co je horsi, mam tam momentalne naprosot nulovy rakeback.

Mohl bych sice teoreticky party body vymenit za 5 % rakeback, ale to se nedoporucuje. Mam tam 620 party points. Protoze hraju jen o vikendu, tak zaroven nemam sanci v nejblizsi dobe dosahnout, na nejaky rozumny status.

z promotion jsem zatim jeste neziskal ani dolar, obcas nejake bonusove party body, ktere nemuzu efektivne na penize prevest.

zacinam byt dost zoufaly, protoze na party neporazim ani 0.1/0.2 limit, pohybuju se stale v lehkem minusu a v podstate nevidim zadny smysl pokracovat ve hre
  • 12 odpovědí
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • pawlas
      pawlas
      Bronz
      Registrace: 17.07.2009 Příspěvky: 292
      taky jsem poměrně dlouho hrál na PP stakes 0,1/0,2 a byl jsem pořád BE.. tak jsem si poslal minulý týden nějaký ty $$ na stars, sice je nemám tracklé, ale je to nebe a dudy.. hraje se zde pro mne mnohem lépe...

ohledně toho rake, jsem na tom podobně.. na PP mám taky kolem 700 bodů, ale prostě cash furt tam kde jsem začínal, žádný výrazný výkyv... na stars jsem během týdne na 0,1/0,2 plus 26$ a k tomu 130 VPP, mám odehráno kolem 2000 hands takže to není žádnej vzorek, ale takhle ze začátku jsem opravdu mile překvapen... uvidíme jak to pojede dál...
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      jestli pocitam dobre:

900 hracu, kazdy zaplati 20 bodu, to je 18 000 bodu tedy 9000 dolaru rake a celkove tihle hraci vyhraji 250 dolaru, tedy rakeback cca 2,7 % coz je jeste mene nez tech 5 %, ktere si muzes vymenit primo. Takze ten turnaj me prijde jednoznacne drasticky nevyhodny

Ja prave nevim, zda se vratit na stars nebo ne. Ale take si rikam, ze na stars mam stejne problemy na 0,25/0,50 jako tady na party na 0,1/0,2. Ze stars jsem odesel protoze nebyly traknute a druhy duvod byl, ze jsem se motal v kruhu.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj

ten turnaj se jsem nehrál, teda já jsem nehrál žádnej za body na PP.
      Ale taky nemyslím, že je to +EV za 10$ raku hrát turnaj s dotací 250$

Já na PP taky nemám žádnej RB :s_mad:
      Problém je v tom, že i když odehraju docela dost hand, tak se na ani na ten silver nedostanu.
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      ja jsem ten turnaj nikdy nehral, ale jestli chapu dobre, tak v tom turnaji se hraje o 250 dolaru bez ohledu na to, kolik se ho zucastni hracu. Pokud plati tenhle predpoklada, tak je ten turnaj EV-, okamzite ztracis 31 % buyinu po prihlaseni do nej.

buyin do turnaje ma hodnotu 250/900 = 27 centu
      25 buyinu 25*27 = 6,94 dolaru

a za tech 25 buyinu si muzes vzit bonus 10 dolaru, tedy tim, ze se zucastnis turnaje prichazis rovnou o 31 %. Musel bys mit opravdu execeletni skil, abys tech 31 % dohnal

Pokud chces hrat MTT s nizkym buyinem tak je lepsi si promenit party body za penize a zahrat si normalni turnaje
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      CC100 původně napsal
      $250Gtd si ale zkus stejně někdy zahrát... :f_cool:

O kolik přesně je tedy nižší rake na PS oproti PP? já to nikdy nepočítal...
      Ten 250 Gtd zkouset nebudu :) to bych musel ve velmi silnem tiltu, abych misto jistych 5 % (s vidinou moznych 30 %) rakeback sel pro 2,7 %
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

no nevím borci jak vaše čísla, ale moje jsou trochu jiná :s_ugly: Na obou hernách mám na microstakes 0,05/0,10 - 0,15/0,30 USD odehráno pár tisíc (cca přes 3000) rukou a mám tento rake (filtrováno pro 5-6 hráčů):

PP: 0,10/0,20 USD - 3,82 BB/100
      0,15/0,30 USD - 3,44 BB/100

PS: 0,10/0,20 USD - 4,31 BB/100
      0,15/0,30 USD - na PS se nehraje

Průměrný winrate 5,28 BB/100. :f_love:

Silver star na PS je 16%, určitě ne 20%. Přes 16% se dá dostat pouze nákupem vstupenek na turnaje, ale pokud člověk neumí hrát tunaje, tak je to jako vyhodit z okna a takováto investice nejde přímo do BR, což je potřeba ze začátku budovat.

Silver status na PP má hodnotu 10,67% + jejich promoakce jako je click card, gladiator atd, což dělá většinou nejméně právě těch 5%, ale spíš více. Taky na PP je vyšší šance dostat reload bonus.

Takže je to v podstatě stejný a na diskuze a hledání problémů v někom jiném, než jsme sami bych se vykašlal a raději makal na dobrém winrate :s_wink:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Btw rake 3,44 BB/100 na 0,15/0,30 je MÉNĚ než na 2/4 a 3/4 USD, takže je to ZCELA URČITĚ beatable :s_wink:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      strixsr původně napsal

Silver star na PS je 16%, určitě ne 20%. Přes 16% se dá dostat pouze nákupem vstupenek na turnaje, ale pokud člověk neumí hrát tunaje, tak je to jako vyhodit z okna a takováto investice nejde přímo do BR, což je potřeba ze začátku budovat.

Silver status na PP má hodnotu 10,67% + jejich promoakce jako je click card, gladiator atd, což dělá většinou nejméně právě těch 5%, ale spíš více. Taky na PP je vyšší šance dostat reload bonus.

Samozrejme pocitam ze kupujes za body buyiny do SNG o tikety do velkych turnaju. Ty SNG jsou stylem vitez bere vse, takze znalost hrarni klasickych SNG neni nutna, staci jen spravne pocitat odds, je to stejne jako cashovka (sice NL). Navic je tam silene slabe pole hracu, i ja jsem tam mel ROI asi 180 % a to se na SNG nijak nespecializuju. Ty vyhrane tikety do turnaju promenis na T money, ktere smenis v pomeru 1:1 s nekkym kdo hraje SNG nebo MTT za normlani dolary.

silver status na limitu 0.1/0.2 pri vikendovem hrani me prijde nerealne