HEM-ukazuje nesmysly

• hektisch
      hektisch
      Basic
      Registrace: 24.02.2010 Příspěvky: 5
      Ahoj mám dotaz, který jsem bohužel nikde nenašel :-(

Hraju CG na Unibetu, používám HEM a bylo vše bez problému. Před týdnem začal HEM dělat nesmyslné věci, nenačítal každou 3. handu, takže staty byly zkreslené. Krom toho například jsem vyhrál 10d a v HEM se mi zobrazilo v červené barvě, že ty peníze jsem prohrál apod. (své jméno mám ale nastaveno dobře a vše ostatní taky, nic jsem neměnil)

Netušíte čím by to mohlo být?

Děkuju
  • 11 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj
      a používáš 1 nebo 2 ?
    • hektisch
      hektisch
      Basic
      1
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj, zkus prosím komplexněji popsat svůj problém. V jaké záložce dochází k chybnému zpracování atd.
    • hektisch
      hektisch
      Basic
      Oki, takže se jedná o HM 1. Řekněme, že odehraju 3 handu v CG, všechno je v pořádku. 4 handy se vůbec nezobrazí, ani v záložce session ani v HUDech (dle HUDu mám odehráné pouze 3 handy-tím pádem i staty zůstávají jako by byli odehrané 3handy)...pak třeba se zase v pořádku načtou 2 handy, další handu opět HM vynechá (v záložce session, grafech, nepřemění se staty)....

Další chybou je, že když vyhraju 10d, tak v záložce session je tato handa v červeně označená jako proherní (např. v replayeru je vidět, že jsem vyhrál), ale opět v session i v grafech se jeví jako proherní.

Doufám, že jsem to popsal nějak srozumitelně, ale pročetl jsem toho docela hodně a nikde jsem tenhle problém nenašel :-( Nic neobvyklého, co by tuto změnu mohlo vyvolat jsem neudělal...
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Co se týče těch hand, tak se na to kouknu do db jestli tam k tomu něco není. Ohledně toho špatného zápisu, hoď mi tu prosím pod spoiler screen celé obrazovky s grafem + screen toho zápisu.

+ Na jaké herně hraješ a jaký je to formát? Klasika a nebo nějaký zrychlený ve stylu rushe ( myšleno zoom případně něco podobného)?
    • hektisch
      hektisch
      Basic
      Jasný děkuju mockrát ;-)

Večer až budu doma, tak to sem určitě hodím...
    • filuta
      filuta
      Bronz
      Registrace: 14.08.2009 Příspěvky: 781
      ahoj, já si myslím, že je to problém microgaming softwaru. hrál jsem na Ladbrokes a dělo se mi něco podobného, některé handy mi PT při načtení hlásil error a některé ani nenačetl. dokonce ani microgaming software o nich nevěděl (přímo uvnitř softwaru je možnost prohlédnout si handy, co jsi odehrál). nějak empiricky jsem vypozoroval, že se to děje, když je handhistory soubor příliš veliký, pak asi dochází k chybám při zapisování, a čím je větší, tím je to horší. to by asi odpovídalo tomu, že sis toho všiml až teď po týdnu. když jsem tam hrával, tak jsem handhistory soubor každodenně promazával a tím se to omezilo na minimum (pořád se to dělo, ale jen zřídka).
    • hektisch
      hektisch
      Basic
      to filuta: děkuju moc bylo to tím, je to docela zvláštní chyba...

Každopádně včera jsem zkoušel hrát chvilku na starech a bylo to v pořádku, zahrál jsem malej vzorek cca 30 hand, ale načetly se v pořádku, pak jsem přeinstalnul unibet a game history měla asi 65MB. Teď právě se chystám hrát na pokerstars fr., takže tam podobný problémy řešit nebudu....

Takže ještě jednou moc děkuju za pomoc ;-)
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 984
      problem je ve zmene formatu historie hand, uz se to resi, moderatori snad za link prominou (je k tematu, hem je partner pokerstrategy a nekomu to treba pomuze) link: http://forums.holdemmanager.com/bug-reports/201801-microgaming-import-problems-moved-prima-hud-thread-11.html
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      ok, super :)
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Zlato
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 984
      už mi poslali odkaz na nějaký rozpracovaný update, nainstaloval jsem a už mi to funguje okej...

takže kdo potřebuje napište si do fóra, co jsem posílal odkaz o pár postů výše a nebo mi napište PM a klidně Vám ten odkaz na aktualizaci pošlu já...

(nechci ten odkaz zveřeňovat, když ho oficiálně nezveřejnili ani tam...)