HEM vs. IPoker 9max?

• madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Zdá se mi že jsem jediný, kterému na Poker 770 blbne hud X( Pokud hraju jeden stůl tak OK, na začátku je to vždy rozhozené ale upravím. Pokud však pustím druhý stůl tak konečná. Jako by hráči na obou stolech byli jinak rozsazeni. Srovnám si jeden stůl a rozhodí se druhý! Problém bude nejspíš v nastavení seating preferences keré vůbec nenabízejí 9max a přitom jinej fullring tam snad ani není? No nic než to spraví, půjdu na netracklé Stáry, za ty nervy mi ta herna nestojí.

PS: Nejnovější verze softu a stejný problém HEM1 i HEM2
      PPS: Na Poker 770 a tedy asi celé síti IPoker se FR na Cashce = 9/9
  • 16 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj,
      pokusím se pomoci. Našel jsem dvě možná řešení problému. Až je vyzkoušíš, dej vědět co a jak. Kdyby se to dělo pořád, vymyslíme něco dalšího.

1)

Otevři si jeden stůl, alespoň jednu handu a přesuň statistiky na správné pozice

nastav si pozici mucked karet (enable Hud options->table preferences->card and alignment edit for this)

běž do Table manager -> Table -> Save positions

Pokud se staty i tak rozhodí, přesuň je vždy po odehrání minimálně jedné handy.

2)
      0) enable Autocenter in Ipoker client
      1) Set HM seating preferences for Ipoker as follow: #5 for 10max tables AND (both must be) #3 for 6max and 7/8 Max and #2 for HU
      2) Sit at SINGLE table and play 3-4 hands - then arrange stats and save positions
      3) Tick Table prefs - Card align & edit
      4) Continue playing and move mucked cards placeholders where you want
      5) Save positions and after that untick Card align
      6) You can tick Lock layout too - then Allpy + Done
      7) close table
      8) and recommend to create separate HUD configs for 6max and 10max Ipoker tables

Pokud je to možné zkus nejdříve první pod a následně až druhý. Ověříš si tím kompletní nastavení. Pokud by ti dělala problém angličtina nebo se v tom nebudeš moct vyznat - přidej si mě na skype (skype jméno : malohp) a nějak to pořešíme.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Tady bych viděl problém

běž do Table manager -> Table -> Save positions

To fungovalo v jedničce a tady je to úplně jinak a needitovatelné. Potrápím to ještě v sobotu pokud bude nálada ale spíš se vykváknu na celej IPoker než to zprovozní. Na eng. verzi Strategy to někdo řešil se supportem a odpověď "víme, v nejbližším patchi vyřešíme" (před měsícem). Jen je mi divné že jsem sám komu to nefachá?

EDIT: Právě jsem něco udělal a běží to jak má. Bohužel netuším co, protože jsem ze zoufalství hrabal všude :f_eek: Zítra zkusím zda si HEM2 pamatuje rozložení a funguje to i nadále.

EDIT2: Dnes jsem pustil dva stoly, vše jak má být. 13 hand, následoval zase rozpad. V sobotu zkusím návod č.2 a dám vědět.

Ještě přidám vlákno Holdem Manager fora, kde se to řeší Ipoker 9Max HUD problem "ZOOM bumped the ipoker fix" tolik si váží IPokeru.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Pokud to dál nepůjde, needituj prosím příspěvky a piš normálně :) Po editu nezjistím, že jsi do vlákna psal.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      MaloHp původně napsal
      Pokud to dál nepůjde, needituj prosím příspěvky a piš normálně :) Po editu nezjistím, že jsi do vlákna psal.
      Sry, přišlo mi to jako spamování. Počkám na slibovanej update a prozatím budu krosit jeden stůl bez hudu.
    • grostar
      grostar
      Bronz
      Registrace: 06.02.2012 Příspěvky: 41
      MaloHp původně napsal
      Ahoj,
      pokusím se pomoci. Našel jsem dvě možná řešení problému. Až je vyzkoušíš, dej vědět co a jak. Kdyby se to dělo pořád, vymyslíme něco dalšího.
      1)bla bla
      2)bla bla

vono to je skor asi na ten hem1 to co si pozadoval som nenasiel

inak ten isty problem
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      moc ti nerozumím, nicméně jedno z těhle řešení by mělo fungovat (pro hem2)... pokud nefunguje, zkus kontaktovat support hemu
    • grostar
      grostar
      Bronz
      Registrace: 06.02.2012 Příspěvky: 41
      prepac fakt zle som sa vyjadril
      no zasekol som sa tu "then arrange stats and save positions(neviem ako savnut)
      3) Tick Table prefs - Card align & edit" -> ktomuto som sa nedokazal dostat, kde to najdem ?
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      mělo by to být rozestavení karet na stole

savovat není ve směs třeba, hem si to ukládá sám :)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Tak vyšel patch, budu testovat :f_cool:
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Omlouvám se MaloHp že postuju sem ale problém trvá :(

Vše testováno na Poker 770

Popíšu co jsem vyzkoušel co se patchem změnilo a jaké problémy přetrvávají. Takže poslední patch měl řešit problém na IPoker síti, opravdu něco udělal.
      Nejdříve pro úplnost postup update. V horní liště vlevo je volba Settings v nově otevřeném okně vlevo dole tlačítko Check for Update.

Opraveno:
      1) Po aplikaci patche se v Table Finderu korektně zobrazuje velikost stolu X/9
      2) V nastavení preferovaného místa sezení (Seating Preferens) se u 9Max objevilo rolovátko a lze vybrat místo. (Nedalo se rozkliknout vůbec)
      3) Pokud ručně přetahuji staty po stole, korektně se přesunou i na druhém stole (dříve se zmateně prohazovaly)

Přetrvávající problém:
      U stolu se mi nezobrazují staty u jednoho hráče (Ať si sednu kamkoli, vždy dvě sedadla za mnou se nezobrazí staty)

Stálo mne to spoustu nervů a BB ale něco jsem vypozoroval. Pokud si nechám zobrazit pozici mucknutých karet, u dvou se zobrazují schodná čísla.

Všimněte si 2x AA namísto AA a 88. Zvláštní je, že pokud myší najedu na vlastní staty, ukážou se ty hráče co se nezobrazují. Takže použitelné to nakonec je. :f_eek:

Zdá se že buďto mám ještě někde neplechu já, nebo to někdo špatně testoval.

PS: Pokud bude mít někdo problém s nastavením, budu se snažit pomoci.
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      madjazz...

Mám to úplně stejně. Doporučuju mrknout přímo na forum Holdemmanageru kde se to řeší v několika vláknech už asi měsíc. Přístup tvůrců softu je slušně řečeno... no zajmavý :s_evil:
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      No, je mi to líto, ale obávám se, že na tohle budeš potřebovat pomoc podpory HeMu, popřípadě semotamo prohlídnout fórum, o kterém se TEDG82 zmiňuje.
      Pokud ještě na něco přijdu, dám ti obratem vědět. Zároveň se to objeví i v HeM poradně.

Ještě jednou se omlouvám,
      MaloHp
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Zdá se že po včerejší aktualizaci už vše konečně běží tak jak má. Weeeeeeee :f_biggrin:
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      TedG82 původně napsal
      Zdá se že po včerejší aktualizaci už vše konečně běží tak jak má. Weeeeeeee :f_biggrin:
      Jdu to testnout, hlavně že v patch notes pouze se mluví jen Entraktion? A navíc se pokouším přesunout na 6max :D
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Včera cca. 150 hand a vše jak má být. Považuji téma za vyřešené, můžem to tu uzavřít.

PS: Toto platí pouze pro HEM2. Pro HEM1 pokud jejich fórum nelže nebyla od 2 ledna 2012 vydána aktualizace.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Krása. Po updatu všechno šlape jak má. Téma zavírám. Při dalších potížích použijte prosím HeM poradnu :)