Guteresův blog

• Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Ahoj, nejprve bych se chtěl představit. Jmenuji Guteres je mi 22 let a jsem z Olomouce. Poker jsem začal hrát asi před 3 rokama. Nějak jsem se do toho nemohl dostal, ale po přečtění pár témat, jsem začal chápat, o čem poker je. Musím říct že začátky byly těžké. Proto jsem skončil a po několika měsících jsem se do toho obul zase na 110% a myslím, že výsledek odpovídá nasazení. Dost by mě pomohlo, kdyby mi někdo zkušenější pomáhal a radil.

[IMG]http://www.nahraj-obrazek.cz/pm-1113324556836.png]

Graf je po 11000 handách. Začínal jsem na 15 dolarech, momentálně mám 80 dolarů při 16bb/100.
  • 228 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      zajímavý jméno pokud je to vážně jméno a neni to myšleno jako nick :) a co se týče grafu tak ten vypadá sympaticky i když teda nejde bůh ví proč zvětšit takže vidim, že jen nějak roste :D a co se týče tich rad... tady komunita ti pomůže vždycky prakticky každej člen komunity ti řád poradí když bude vědět jak :)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      já to právě neumim :(
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Po velice dlouhé době jsem byl motivován ke psaní článků. Není potřeba se nějak omlouvat či se rozepisovat.

Moje cíle pro tento týden jsou:

Odehrát 3 tisíce hand.
      Naučit se s equilabem.
      Rozebrat handy ve sweat session.

Vydělat nějaký kačky :)

Další update očákávm k večeru :)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Tak posledních asi 5 session jsem skončil v mínusu, nevím co přesně dělám špatně, snad jen mám špatný období. Začínám si myslet, že už nemám ani na mikrolimity.

Abych nemluvil negativně. Musím si pochválit spolupráci s Morfik1 z pokerstrategy. Oba sweatujeme dost session. Cítíme, že nám to dává dosti do začátku, snad nám to vydrží dalších několik týdnů.
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      Registrace: 10.08.2010 Příspěvky: 274
      Hlavu hore bro ;) .. na micro limitoch ktoré hráš si silno nadpriemerný hráč a určite ich jedného dňa, ktorý príde čoskoro porazíš :) .. chce to len vytrvať v tvojom úsilí a neprestajne sa vŕtať vo svojej stratégii a mindsete.. môžeš to skúsiť napríklad TU . mne to dosť pomáha keď som dole a myslím si že všetko čo robím, robím nesprávne :D .. v nedelu si dáme jednu silnú sweat session a minimálne 4 hodiny :D budeme rozoberať víkendové handy. tak nech si ready .. a teraz už šup šup si čítať to fórum

ale som iba NIT ... :f_biggrin:
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Moc pěkný ten článek na plánování :) zítra to rozebereme, dneska bych ani neměl sílu na nic. Jsem od rána lítal po úřadech.

Docela se mi líbí ono plánování času nebo cílů, už jsem to trošku nakousl, ale tam to je do detailu a některé věci si asi ukradu a použiju do svého blogu.

BTW. pak mi připomeň, že ti mám poslat word dokument. Našel jsem super příručku na poker :)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Minulý týden byl trošku volnější. Následující týden bych chtěl lehce přitvrdit, i když vím, že to možná bude těžký oříšek.

Jak jsem dopadl tento týden?

Odehrát 3 tisíce hand. Splněno
      Naučit se s equilabem. Splněno
      Rozebrat handy ve sweat session. Splněno

Vydělat nějaký kačky. Splněno s odřenýma ušima :)

Další týden bych rád stihnul:
      Odehrát 4000 hand.
      Sweat session.
      Rozbor hand.
      Zkouknout videa.
      Uklidit si pokoj :)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Rozhodnul jsem se napsat nějaký menší update.

Co vlastně v pokeru chci dosáhnout?
      -Jsem realista, vím že pokerem se dá živit, toto sice beru jako obrovské plus, ale nemyslím si, že by to měla být priorita. Dosti lepší je hrát proto, že tuto hru miluji. Kam se dostanu, bude záležet jen na mě. Nemám vysoká očekávání, ale rád bych zkusil alespoň Nl50. Udělám vše proto abych se tam dostal.

Jakým způsobem se tam chci dostat?
      -Velice si pochvaluji spolupráci s morfik1 a dost si ho vážím jako hráče a kamaráda, sice jsme se neviděli nikdy, ale je vidět, že si rozumíme. Jestli ne morfíku tak uvidíš! :) Děláme v podstatě sweat session a rozbory každý den, jde vidět, že nám to pomáhá a že by nám to mohlo přinést do budoucna nějaký ovoce. Také postuji handy do fora a čtu si články, HJ forum a koukám na videa. Poslední dobou trávím rozborem více času než hraním. Což si myslím že je dobře. Také občas radíme méně zkušeným jedincům jak hrát poker a tím si opakujeme základy.

Jaké mám dlouhodobé pláný?
      -Mým plánem je dostat se na NL50 a usadit se tam.
      -Zvýšit počet stolu na 6
      -Zapojovat se do hodnocení hand
      -Odstranit tilt, který nevědomě utočí aniž bych o něm věděl.
      -Učit se učit se učit se a až se doučím tak se zase učit a učit abych mohl být lepší.
      -Najít kvalitní přátelé na pokerstrategy, kteřý mě podpoří.

Hrát na mikrolimitech tight nebo semi tight?
      - Dobrá vlastnost stylu tight je ta, že se po flopu nedostanete do tolika těžkých situací. Hrajete jen silné kombinace. Semi tight už chce nějaký skill který ještě nemám.

Jaké jsou mé preflop range?

UTG: 22+,ATs+,KQs,AJo+,KQo
      UTG+1: 22+,ATs+,KTs+,QJs,ATo+,KJo+
      CO: 22+,A2s+,K8s+,Q8s+,J8s+,T8s+,98s,87s,76s,65s,A8o+,K9o+,Q9o+,J9o+,T9o,98o
      BU: 22+,A2s+,K2s+,Q2s+,J2s+,T6s+,96s+,86s+,76s,64s+,54s,43s,32s,A2o+,
      K7o+,Q7o+,J7o+,T7o+,97o+,86o+,76o,65o,54o profitabilně lze raisovat 60% range
      SB: 22+,A2s+,K2s+,Q7s+,J7s+,T7s+,97s+,86s+,76s,65s,54s,43s,A2o+,
      K8o+,Q8o+,J8o+,T8o+,98o - dle hráčů za mnou, spíše se klaním ze začítku na ještě uzší range. něco jako 35-40%
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      Cau:-)

tak jsem taky nasel tvuj blog..budu sledovat.

Hraju taky mikrolimity(ted jsem na nl10), a daval jsi mi nejake rady v salonku o thaiboxu..pokud si to byl ty?:D

takze kdybys chtel a myslel si, ze ti v necem muzu poradit(napriklad sweatka), tak si me klidne pridej a napis PM

hodne stesti
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Určítě jsem to byl já :) už jsem si tě přidal :) kdyžtak mám skype v profilu :)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Minulý týden:

Odehrát 4000 hand. Splněno
      Sweat session. Splněno
      Rozbor hand. Splněno
      Zkouknout videa. Sice splněno, ale ne dle mých představ!
      Uklidit si pokoj Splněno.

Pro tento týden mám plány takové:

Odehrát 4000 hand
      Sweat sesion
      Rozbor hand a postovaní do fora
      Čtení hand fora
      Přečtení článků nebo videa.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz

Uploaded with ImageShack.us

Tak můj 4. royal je na světě, a dostal jsem za něj krásně zaplaceno :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      pekna handa:) mam uz davno pres 100k hand a royal jsem nikdy nevidel..ty 4krat..uz vim, komu to rozdavaj za me:D

ne..pekna handa:-)gl at se dari
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      JJ pěkná handa. Chlapec ukázal 6xs :D , vsadím se, že jednou určitě dostaneš royal :) BTW, nedáme sweat dneska nebo zítra?
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Resumé tohoto týdne:

Odehrát 4000 hand Splněno
      Sweat sesion Splněno
      Rozbor hand a postovaní do fora Splněno
      Čtení hand fora Splněno
      Přečtení článků nebo videa. Splněno

Další týden chci zvládnout:

Rozbor dle filtrů v HM
      Odehrát maximální počet hand
      Dosáhnout Gold statusu na Pokerstrategy
      Dosáhnout Silverstar na Pokerstars
      Sweat session
      Mentálně si připravovat na posun výše

Docela velké nároky na přiští týden, nebudu mít až tak mnoho času, ale věřím, že bych to mohl zvládnout.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Tak a je na světě 5. royal :)

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      Registrace: 10.08.2010 Příspěvky: 274
      :) wau super .. týmto štýlom si na NL4 čo chvíľa ;)
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Dej mi 2 týdny :D
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Tak dneska jsem si splnil svůj sen, dosáhnout na Pokerstars statusu Silverstar. Na mikrolimitu celkem těžší věc. Doufám, že budu pokračovat v nastoleném tempu. SNE volááááá :D
      Tím mi odpadnul jeden z hlavních bodů pro tento týden.

Zda se mi, že jsem málo agresivní na turnu, nějaká rada či filtr jak zjistit kde dělám chybu?

Přidávám také foto mého grafu, vyznačil jsem nějaký důležitý body. Například grind na Nl05 s malým bankrolem a výsledný tilt. A pak poslední křivka nahoru na NL02 s bezpečným bankrolem. Jde vidět, že ubírám agresivitu, protože na tomto limitu to asi nemá ani cenu řešit a spíše valuebetovat silné handy.