HeM poradna

• matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 874
      Ahojte, prave som si stiahol najnovsiu verziu HEM2, ale nefunguje, pyta meno, heslo a ked zadam, tak nic. Vypisuje chybove hlasky, ako ze sa neda pripojit, neplatna licencia a pod. Viete pomoct?
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      musis si napred udelat registraci
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Ved uz som registrovany davno, mam riadny ucet na holdemmanager.com, mam aj lic. kluc, pred updatom vsetko fungovalo. Ked dam registrovat, tak pise, ze sa nemoze pripojit k serveru.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      matokiko původně napsal
      Ved uz som registrovany davno, mam riadny ucet na holdemmanager.com, mam aj lic. kluc, pred updatom vsetko fungovalo. Ked dam registrovat, tak pise, ze sa nemoze pripojit k serveru.
      Jak jsem již psal tady - Problém s HM2 :)
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Velmi zajímavý rozbor HH pomocí HeM
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      HEM 2.0.0.6745
      Poker770

Jsem jedinej kterému last update zase pomrvil HEM2? To že od začátku nefungovala fičura kolik je kdo +-$ za posledních 5/10/30 min bylo na pěst ale teď už nejde ani kolik má dotyčný +-$ za historii? Přitom BB/100 to ukazuje zřejmě dobře a jinej program to z databáze sosne (TableScaner Turbo). To že neumí řadit sesions podle datumu a tvrdošíjně hází 28.4. až za 8.4. a problému s licencí po updatu se už jen směju.
    • heplik
      heplik
      Bronz
      Registrace: 04.05.2011 Příspěvky: 134
      Jsem jedinej kterému last update zase pomrvil HEM2? To že od začátku nefungovala fičura kolik je kdo +-$ za posledních 5/10/30 min bylo na pěst ale teď už nejde ani kolik má dotyčný +-$ za historii? Přitom BB/100 to ukazuje zřejmě dobře a jinej program to z databáze sosne (TableScaner Turbo). To že neumí řadit sesions podle datumu a tvrdošíjně hází 28.4. až za 8.4. a problému s licencí po updatu se už jen směju.

jsem na tom stejně, výborná aktualizace ?(
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      heplik původně napsal

jsem na tom stejně, výborná aktualizace ?(
      Pokud je to global issue tak to za chvíli fixnou :)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      MaloHp původně napsal
      Pokud je to global issue tak to za chvíli fixnou :)
      Od samého začátku je to samej bug. Začínám si připadat jak zákazník Microsoftu, kde taky lidé znalí věci čekají na první service pack, pak už je to většinou použitelné :f_mad: No alespoň tady nekupuju krabici (PC) rovnou s výpalným ve formě OS. Nezlobte se na mne nikdo ale to se opravdu s jedničkou nedá srovnat! Nezažil jsem rané verze jedničky ale tady se mi zdá jako by chtěli prodat maximum licencí než vyjde PT
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Nemysli si, že s PT to bude jiné...

Když se většinou dívám, kde je chyba při tomhle trouble shootingu, tak musím bohužel konstatovat, že z 90% je to uživatelem.
      Mě osobně se ještě nestalo nic takového, co by přímo ovlivňovalo moji hru... popřípadě moje rozbory HH.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,029
      ahoj,

co znamená v HEM1 když zobrazím grafy turnajů možnost "Show luck adjusted wins" ?
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Ahojte, mozte poradit ako vypnut UAC, kontrola riadenia uctov, vo windovs XP? Inac, ten posledny update HEM 2 je ozaj nadherny. :D :D :D
    • Bosmenier
      Bosmenier
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 99
      Otevři ovládací panel Uživatelské účty klepnutím na tlačítko Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Uživatelské účty a zabezpečení rodiny (nebo na položku Uživatelské účty, pokud jste připojeni k síťové doméně) a potom klepnutím na položku Uživatelské účty.

Klepni na odkaz Zapnout nebo vypnout nástroj Řízení uživatelských účtů. Pokud tě systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadej heslo nebo proveď potvrzení.

Chceš zapnout nástroj Řízení uživatelských účtů, zaškrtni políčko K zabezpečení počítače použij nástroj Řízení uživatelských účtů (UAC), chceš-li nástroj Řízení uživatelských účtů vypnout, zruš zaškrtnutí políčka. Pak klepnina tlačítko OK.

snad to bude fungovat
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Tak dnes vyšla oprava opravy. Korektně funguje přehled kolik je kdo +- na penězích/žetonech. +- za posledních 5/10/20 min mají všichni stejné ale už se alespoň něco objevuje. Testováno na turnaji Poker770 (IPoker)

Nezapomeňte sosnout ručně pokud nenaskočí automat.
    • 1systemfailure
      1systemfailure
      Bronz
      Registrace: 17.12.2011 Příspěvky: 356
      poowwer původně napsal
      Nazdar, chcem si kupit HeM2 a na Bwine a PartyPokri mam dva ine nicky .. bude mi to fungovat?
      06Mike06 původně napsal
      čau,

samozřejmě že to fungovat bude...

já mám aktuálně v HEMu 2 čtyři různé nicky ze čtyř různých heren...

vždycky se jen jednoduše přepneš v HEMu na nick který tě aktuálně zajímá....
      v HM2 je možnosť vytvoriť pokeralias, kde možeš zaradiť všetky nicky z rôznych herní. takto môžeš hrať aj na viacerých naraz bez prepínania. prepínať stačí pri analýze, podľa potreby.
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      No já čekám, že opraví konečně to automatické přepisování, editovaných údajů. Ale už pokročili po updatu mně to nehází vše co odehraji na Ladbrokes jako turnaj 10+1$ ale nyní jako 0,01$ :D .
      Jen trochu nechápu, že mají microgaming jako podporované (Unibet přímo jako sponzorská herna) a takto jim to blbne, a pořád mě to píše, že je to síť Prima.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      Jak je to s tim tablescannerem v HM2? Me to uz normalne funguje akorat tam nikde nevidim jak rozpoznam ty hrace ktery sem si v notecaddy oznacil za regy/fishe/friendy... kde je nejaky takovy filtr ktery me napr. najde jen tydle hrace nebo abych mel u techto nejakou poznavaci znacku... zatim je vidim vsechny uplne stejne jako ostatni:/

edit: uz sem to nasel:)
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      MaloHp původně napsal
      Lagett původně napsal
      Zdravim,
      mám takový problém, koupil sem si hm2 a nefungujou mi statystiky ve hře, handy se mi importují do hm bez problému, můžu si je přehrávat všechno, jen se mi prostě neukazují ty staty... hraji na betfairu, mam win xp. asi tak před měsícem sem měl hm1 trial verzi a fungovalo to, díky za každou pomoc
      zkus reinstalovat soft herny, mělo to pomoct
      pokud to nezabere, dej hemu privilegia správce
      nepomohlo ani jedno... na betfairu to nereaguje vubec a na pokerstars to píše waiting for hands... handy se importují v pohodě z obouch heren

/MaloHp: Hotovo. Řešení: přepnutí lobby do AJ + obnovení lokace v table finderu.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      NeznyDebil původně napsal
      ahoj,

co znamená v HEM1 když zobrazím grafy turnajů možnost "Show luck adjusted wins" ?
      ¨

V hemu jedničce je to prakticky ev lajna

matokiko původně napsal
      Ahojte, mozte poradit ako vypnut UAC, kontrola riadenia uctov, vo windovs XP? Inac, ten posledny update HEM 2 je ozaj nadherny. :D :D :D
      pokud se ti to ještě nepovedlo detailní postup je zde -> HeM poradna

Nicméně u některých PC to vypnout nejde. Poznáš to tak, že ta poslední tabulka je šedá.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Ahoj...
      Koupil jsem new nb s W7 a když začnu instalovat HEM1, tak mi tam po nějáké době skočí hláška o konfiguraci Microsoft Visual C++ a pak něco, že to nejde a ukončí se instalace..

Chápu dobře, že to souvisí s PostgreSQL? Pak se instalalce zruší.. :( Nemám nainstalovat Postgre samostatně? nebo? Díky za odpověď..