miniBlog:Orsova Poker Challenge 4Fun

• TomOrso
      TomOrso
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 54

Ahoj,
      rozhodl jsem se přidat i svůj blog, respektive miniblog . Svůj uvítací příspěvek už tu někde na fóru mám,tak jen ve stručnosti o mé pokerové historii.

Poker aktivněji hraji necelý rok,zprvu to bylo pinkání freerollů a SnG. Pak přechod na CG FR,což mi vyhovovalo. Následoval poker skill up,usazení na NL2FR a účast v pokerové lize,kde jsem slíznul i druhé místo v turnaji a bounty,liga mi pak přinesla i coaching. Od konce roku pak hraji SH,což mi přijde zábavnější,dynamičtější ale i těžší. V dohledné době plánuji přechod na NL4 (dle správného BRM). Sic jsem tam už mohl řádit ted,ale byl jsem nucen vybrat část rollu a kupoval jsem licenci na PT3.
      Své pokerové zážitky pak probírám i s kolegou v práci,zde již usazeného kohouta ;)

A to asi nejdůležitější je to,že poker nemastím denně,jsem čistokrevný "keškář",hraji to pro relax a zábavu s ohledem na práci a rodinu a navíc to i něco "sype" :f_biggrin:

Svoji nynější "challenge" zde pojedu na P770. Hodím sem i graf,kdy jsem dokončil vyclearování bonusu 5x10USD od PS.

Graf s prťavým množstvím odehraných hand,ale beru to jako start.

Počet hand SH je samozřejmě vyšší,ale drobil jsem to mezi 3 herny,nyní pojedu jen P770.

GL všem

Edit: jinak zdravím všechny,co mě znají z jiné pokerové komunity ;)
  • 3 odpovědí