HEM 2 tournament results problem

• nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 45
      Mam nove Hem 2, importnul sem do nej handy z hem 1. v Reports - tournament - tournaments se mi jednotlivy hry spatne zobrazujou. Problem je v tom ze jeden turnaj ma např. 150 hands a dalsi 2 pod nim maji kazdy po jedne, turnaj s vice handami ma i spatnou hodnotu buy-inu(2-4x vyssi). ostatni udaje se zdaji bejt v poradku(i zalozky tournament results a tournament winings graph vypadaji normalne). je to u vsech turnaju, tzn importovanych jiz davno odehranych i nove odehranych uz s HEM2.

jestli nekdo vi co s tim byl bych vdecen, kdyby mi poradil :)
  • 4 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Myslím že HM se hlavně soustředí na odstarnění chyb v CG, teď se vrhnou na zoom a na turnajích se ve větší míře začně makat asi až potom.
      Žádný zázračný lék neznám, podobné problémy jsem měl a částečně stále mám také.
      Nezbyde nám než trpělivět čekat až to doladí.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj,
      detailní popis toho jak importovat bez problémů je zde -> Chybějící Handy/Špatně zaznamenané turnaje
      Pokud bys něčemu nerozuměl neboj se zeptat :)
    • nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 45
      tak sem zkusil vsechno vcetne novy databaze a porad to nefunguje. vysledky turnaju jsou v pohode, ovsem buyiny a jednotlivy handy z turnaju jsou porad spatne. I kdyz importnu z HEM2 do HEM1 handy se neukazou vubec . . . Je vazne pecka ze prodavaj software, kterej nefunguje. . .
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      nishiboy původně napsal
      tak sem zkusil vsechno vcetne novy databaze a porad to nefunguje. vysledky turnaju jsou v pohode, ovsem buyiny a jednotlivy handy z turnaju jsou porad spatne. I kdyz importnu z HEM2 do HEM1 handy se neukazou vubec . . . Je vazne pecka ze prodavaj software, kterej nefunguje. . .
      Neházej flintu do žita a zkus informovat support s tím, že podle FAQ si to vzkoušel. Je možné, že tu db bude třeba spravit a to ti udělaj na počkání, když jim pošleš složky, které po tobě budou chtít :)