[HU] Dobrá obrana proti donkbetu

• marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      handa

Ahoj ta handa je z handconvertoru a nejde mi to vložit přímo, tak kdyžtak poradte, zatím tu je odkaz.

Co myslíte je to dobrá obrana proti donkbetu od unknowna, nebo je to zbytečné levelování. Ten nízký sizing na flopu jsem dal záměrně abych naznačil sílu a zároven šetři chipy. Jinak nevím proč se tam nezobrazují moje karty, měl jsem T5o
  • 5 odpovědí
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Stříbro
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 876
      zahrál si to naprosto stejně,jako bych to udělal já:)

proti donkbetům to takhle hraju vždycky,se vším,když to nepoložej na flopu,tak většinou na další con bet na turnu,přesně jako v tvém případě,takže klidně to takhle dělej častěji.

Samozřejmě se to nevždycky podaří,na menších stakes se mužou objevit hráči,kteří callujou až za hrob,ale v HU je tohle super zahraný,chválim,sem rád že to nedělám jen já
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Stříbro
      asi bych na turnu dal pro jistotu sázku 250,ale jinak nemám výhrad
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      Siminho1985 původně napsal
      asi bych na turnu dal pro jistotu sázku 250,ale jinak nemám výhrad
      To si právě nejsem jistý jaký sizing na tom turnu je v longtermu nejlepší. 250 je podle mě docela zbytečné vyhození chipů, nějakých 200 podle mě splní účel stejně, ale nevím no. Otázka jak moc se zvýší fold equity aby se mi vyplatilo sázet víc.
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Stříbro
      Na turnu na něj musíš pořádně zatlačit,tam se v těhle spotech všechno rozhoduje,musíš ho z toho potu vytlačit,aby svou slabou kombinaci konečně položil,samožřejmě pokud máš velmi dobrou kartu,mužeš volit menší sázení,ale prioritně se ho snaž na turnu vytlačit
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Vyhodnotil Siminho :P

Je pravda, že cash je trochu odlišná od sng, ale pořád si myslím, že tady to byl ok spot. Já poslední dobou taky stále víc a víc atakuju donkbety. Jack je navíc dobrá karta na turnu, protože typicky jeho donkbet/calling range bych viděl na flopu na něco jako 57/58/78 (gutshoty tohohle typu) nebo 6x. To je zhruba s čím to dělají nejčastěji.

Jen bych rád dodal, že pokud se dostaneš do showdownu a ukáže ti tam top pár, je potřeba se přizpůsobit obv (nejen tím, že příště být opatrnější když on donkbetne, ale taky např. tím, že budeš víc cbetovat když NEdonkbetne a to i na boardech, které by si typicky vzdával, příklad 9TJ, protože jeho checking range je najednou o dost slabší).