/20 Tt

• Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      PokerStars - $2.56+$0.64+$0.30|10/20 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

MP: 1,500.00
      MP+1: 1,480.00
      CO: 1,460.00
      BTN: 1,470.00
      SB: 1,830.00
      Hero (BB): 1,500.00
      UTG: 1,260.00
      UTG+1: 1,500.00
      UTG+2: 1,500.00

SB posts SB 10.00, Hero posts BB 20.00

Pre Flop: (pot: 30.00) Hero has T:diamond: T:spade:

UTG calls 20.00, fold, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls 10.00, Hero raises to 95.00, UTG calls 75.00, fold

Flop: (210.00, 2 players) 7:club: 6:club: 9:spade:
      Hero bets 170.00, UTG raises to 340.00, Hero raises to 1,405.00 and is all-in, UTG calls 825.00 and is all-in

Turn: (2540.00, 2 players) T:heart:

River: (2540.00, 2 players) 4:spade:

Hero shows T:diamond: T:spade: (Three of a Kind, Tens) (Pre 18%, Flop 23%, Turn 91%)
      UTG shows Q:diamond: Q:club: (One Pair, Queens) (Pre 82%, Flop 77%, Turn 9%)
      Hero wins 2,540.00

Protihráč 100/33 (3)

Na flopu dostávám insta click-raise. Mám z toho vyvodit monster nebo to s klidným svědomím poslat?
      Betsizeing pf měl být větší, tak 115 by bylo ok?
  • 14 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já bych to zahrál pasivněji postflop - pouze check na SM. Pak bych to musel hrát i pasivně postflop.
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Za mě úplně jasnej b/f na flopu. Jako fold equity toho 3betu tam bude >25% a proti jeho rangi přinejlepším flipuješ (něco jako Acxc), často už budeš na F výrazně horší. A dal bych ten cbet tak 140-150
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      zahrate vsade zle.

preflop, treba hrat check na setmining.

postflop hrame, ak mame set tak betujeme, ak nemame tak check. :)

na 10/20 budu hraci limpovat prevazne pocket pary na setmining.. na flop prisli 3 nizke karty.. nas overpar mozme vkludne check foldovat.

na zaciatocnych early stage SNG, hrame preflop tight, a postflop pasivne. Konzervujeme chipy a neriskujeme turnajovu equity. :)
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      pLAYERsjsk původně napsal
      zahrate vsade zle.
      preflop, treba hrat check na setmining.
      Promiň, ale tohle nemůžeš myslet vážně přeci.

Preflop je raise jak vyšitej, máme 5. nej handu, tak proč ji hrát na setmining proti limpu a navíc 100/33 (3) hráče.....
      Handa byla zahraná velice dobře, jen příště raisni preflop někam k 120, protože jsi OOP.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Takový 99 setminuju i v 6-maxu, takže na FR je TT v prvním levelu handa na setminig jak vyšitá.
      A na flopu když tě raisnul, porážíš co? Vůbec nic. Flop mu trefuje reálně 3 možnosti na set a nebo bude mít overpár, a tím že máš TT, tak tě poráží všechny zbylé overpáry.
      Takže jednoznačně bet/fold flop.
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      To se snad nedá nazvat ani setmining, když checkneš TT z blindů.
      Většina top regů si tu raisne 88, takže jsem ještě dost nitty, když řeknu 99+. To, že je někdo scared to raisovat a přicházet tak o value, je věc jiná.

A flop ? máme overpár a gutshot. Raisovat může klidně s FD, A9 a dalšíma x nesmyslnýma handama, vždyt je to 100/33 (3) hráč, který už odhodil 250 čipů během prvních 3 hand. Přece mu nemůžeš dávat kredit.
      Škoda, že OP postuje výsledky, protože pak je tu spousta result oriented názoru a těžko tu handu pak někteří zhodnotí objektivně.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      L4nce původně napsal
      Většina top regů si tu raisne 88, takže jsem ještě dost nitty, když řeknu 99+
      Jeden z TOP regů ti handu právě posoudil na setminig ;)

To, že je někdo scared to raisovat a přicházet tak o value, je věc jiná. A flop ? máme overpár a gutshot. Raisovat může klidně s FD, A9 a dalšíma x nesmyslnýma handama, vždyt je to 100/33 (3) hráč, který už odhodil 250 čipů během prvních 3 hand. Přece mu nemůžeš dávat kredit.

Ze 3 hand nemůžeš vůbec soudit co je to za hráče, prostě je to pro tebe zatím unknown.
      To že by si někdo limpoval A9 z UTG je dost nepravděpodobný, stejně tak že by tě raisoval za 1/3 stacku s FD.
      A raisem moc nezískáš, protože skoro vždycky přijde jedna nebo dvě overkarty a stejně budeš muset zahodit.
      A jak už jsem psal výše, na flopu zde má soupeř vpodstatě vždy set nebo overpár.

Škoda, že OP postuje výsledky, protože pak je tu spousta result oriented názoru a těžko tu handu pak někteří zhodnotí objektivně.

Samozřejmě jsi mohl výsledek umazat, bylo by to vhodné.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      ...
      Pro mě je to random fish (jednak dle statů, jednak na lepší hráče mám nějakou HH). Ten overpair se mi zdá dost nepravděpodobnej, buď by šel raise pf nebo alespoň c/r.
      Výsledky budu příště odmazávat.
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      [quote]Ic3g3org3 napsal
      L4nce napsal
      Většina top regů si tu raisne 88, takže jsem ještě dost nitty, když řeknu 99+
      Jeden z TOP regů ti handu právě posoudil na setminig ;)
      [/QUOTE]
      Ano, handu posoudil top reg na pokerstrategy...... ;)

[quote]Ic3g3org3 původně napsal
      To, že je někdo scared to raisovat a přicházet tak o value, je věc jiná. A flop ? máme overpár a gutshot. Raisovat může klidně s FD, A9 a dalšíma x nesmyslnýma handama, vždyt je to 100/33 (3) hráč, který už odhodil 250 čipů během prvních 3 hand. Přece mu nemůžeš dávat kredit.

Ze 3 hand nemůžeš vůbec soudit co je to za hráče, prostě je to pro tebe zatím unknown.
      [/QUOTE]
      3 handy 100/3 nám říká prakticky vše potřebné. Tj. že se účasntil prvních tří hand v turnaji. Snad není nutné dodávat, s jakým hráčem máme pravděpodobně tu čest. A kdyby to byl unknown jak píšeš, tak právě proto tu handu bychom měli zahrát tak, jak jsem uváděl výše. Kredit můžeme dávat hráči, o kterém jsme přesvědčení ze statů, že hraje kompetentně.

Ic3g3org3 napsal
      A raisem moc nezískáš, protože skoro vždycky přijde jedna nebo dvě overkarty a stejně budeš muset zahodit. To že by si někdo limpoval A9 z UTG je dost nepravděpodobný, stejně tak že by tě raisoval za 1/3 stacku s FD.
      A jak už jsem psal výše, na flopu zde má soupeř vpodstatě vždy set nebo overpár.
      Raisem získáme value ze slabších karet, kterých má v limp rangi nespočetně mnoho. To je jako kdyby si chtěl checkovat KK, protože je zde šance, že přijde A na flop. Nevím z čeho usuzuješ, že limp s A9 je nepravděpodobný. Pro mně je nepravděpodobný limp s QQ.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Value ze slabších karet moc nezískáš, protože ti soupeř flop donkne a většinou budeš muset zahodit. Na to abys flop floatoval nemáš s hráčem žádnou historii a tak to jsou vyhozené chipy.

Jinak 100/33 (3) může klidně znamenat že měl 2x nízkej pár a jednou AK... znamenalo by to podle tebe že je to fish?
      A to že na něj nemáš handy znamená že je fish? Já každej den značim 2-3 nový regy který jsem ještě nepotkal.
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Floatovat oop nemáme v plánu. Na flopu začínáme my, tzn. pokračujeme c-/value betem, pokud nepřijde vyloženě špatný flop.
      Souhlasím, že 100/33 (3) může znamenat i, že měl 3x AA. Co ale bude pravděpodobnější, že 3x za sebou hitnul dejme tomu top 20% nebo, že je to fish, která si přišla zagemblit na $3 turnájek ?

Ano, to že na něj nemáme handy většinou znamená, že je to "nová" fish než že je to regular, pokud na tom buy-inu máme odehráno stovky turnajů, což OP předpokládám má.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      K tomu jestli je reg/fish: 1) Neviděl jsem ho sedět na dalších stolech, když jsem je registroval. Takže jestli multitablí, tak by tímhle turnajem musel doplňovat nějaký odpal. To není tolik pravděpodobné. 2) Čas od času značím nové regy, ale na $3.5 jich je jak šafránu. Regové spíš preferují turba imo. Mám tu odehráno asi 600 turnajů. 3)Ty staty jsou z dost malého vzorku, ale i tak mají nějakou váhu.
      => možnost, že je to reg, bych odhadnul na několik málo % a zanedbal jí.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      regové nehrajou sety ale doplňujou stoly průběžně... ;)
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      regové nehrajou sety ale doplňujou stoly průběžně... ;)
      Na reg speedech trvá jeden turnaj delší dobu => pokud máš jen omezené množství času tak zapneš set (častěji než na turbech). Nebo (já to tak často dělám) zapneš set s tím že chvíli doplňuješ.