Prodej % z TheBig series - Myšlenka

• MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Ahojda všem.

Jelikož proběhla MicroMillions serie a docela úspěšně, bavila jsem se s pár lidmi z komunity co by říkali na to kdybych zase udělala něco podobného. Nadhodila jsem téma TheBig a mělo to kladný ohlas, takže mám dilema jak to udělat.

Měla jsem na mysli to udělat takto.

Denně se hrají The big co dvě hodiny. Chtěla bych hrát, nebo spíše už hraji bigy 5,50, 8,80,11,22,55 a když jsem ještě vzhůru tak 27,50. Jsou to všechno buiny do limitu mého BR.

Prodávat se zase bude 50% a chci se dohodnout o maximální vyši procent prodané jedné osobě, aby si mohli koupit i ostatní byť jedno procento.

Povinností bude odehrát za jeden měsíc

10x5,50 = 55
      10x8,80 = 88
      10x11 = 110
      10x22 = 220
      4x55 = 220 (pouze v neděli když je double)
      4x27,50 =110 (taky v neděli když je double)

Jinak u ostatních jsou neděle povinné všechny.

Když jich budu hrát víc, tak za měsíc se vybere 10 nejlepších umístění a tento winprizepool se rozdělí. Proč ? Protože vím, že by nastala situace alias myšlenka "ha mám odehráno x povinných turnajů takže točíme nesmysl" Takhle budu nucena soustředit se na každý turnaj.

Máte- li ještě nějaké návrhy, které turnaje jsou EV+ a měla bych je zařadit do serie, tak sem s nima :)

BR je momentálně na 5 872$ takže naprosto safe.

Proč to chci tak udělat ? Jedná se mi o jednu věc. Vypozorovala jsem při serii micromillions, že dělám lepší rozhodnutí a opravsu nemám nutkání to odpálit. Někdy jsem šla do fishky na big blef ale to k tomu patří. Prostě, když jsem pod kontrolou, mám v sobě zatažeou ručku na gamblení a točení allin situací preflop než si je pořásně spočítám na odds a lépe se soustředím.

Potom plánuju Low Scoop ale to je až za dlouho.

Co vy na to ? Jak to hodnotíte a nějaké další návrhy ?

Kiwwi
  • 72 odpovědí