[DoN] 300/600, AJo

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,759
      Position: Stack
      Hero: 1780
      MP3: 1400
      CO: 1030
      BU: 7970
      SB: 1800
      BB: 6020

SnG-MTT $ 6.00 (10 Players)
      300/600 No-Limit Hold'em (6 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.106.50109.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is MP2 with A ♦, J ♠
      Hero raises 1180 to 1780 ( (AI)), 5 fold

Final Pot: 2680
      -------
      Bez poznámek, nejsem na shortu, i když situace neni příjemná, jakou tady navrhnout range? Nevim. Proti bigstackovy se mi nezdá nejlepší to absolutně otevírat hodně loose, protože CO už hodně ztrácí FE, takže by moh vyletět, sázet na to ale nelze.
  • 2 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Tu by som nepushoval vobec light , nieco ako TT+ , mozno AK ... ide o to ze short uz bude v all ine ak pride na blind ( ak je v hre ante) a v pripade ze pushne ak budeme my na blindoch tak to callneme any two ,
      Taktiez je tam mega stack, od ktoreho mozme cakat ze dost casto ten all in od shorta vycalluje.

btw. pri takychto spotoch by som celkom uvital aj nejaku diskusiu, nie len post vs moj nazor a koniec
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,759
      No já se právě bál toho, že budu na BB a pak budu muset callnout any two třeba s nějakym trashem(nebo složim někomu, kdo by mě moh vyřadit, prohraju a zbyde my stack, se kterym nemam naprosto žádnou fold equity a pak budu mít 5 rozdání karet na to, abych si vybral situaci, kdy pudu do souboje a zkusim zdoublit.

On hlavní argument zřejmě bude fakt hlavně to, že CO bude v all-ině(i když ante nejsou), předpokládám, že kdyby tam nebyl hráč na CO, tak to budu muset poslat....samozřejmě pak záleží na způsobu hry bigstacka.