[COACH] feedback yegon

• 29 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Videl som Tvoje prvé video a musím silno pochváliť. Nielen obsah, ale hlavne čistý a skvelo zvládnutý slovný prejav. Pekná artikulácia a intonácia, zrozumiteľne formulované vety, jasný zvuk...proste paráda. Až som z toho mal pocit že si prešiel nejakým školením na to :f_biggrin:
    • moudlajs
      moudlajs
      Bronz
      Registrace: 02.04.2010 Příspěvky: 194
      Fiskantes původně napsal
      Videl som Tvoje prvé video a musím silno pochváliť. Nielen obsah, ale hlavne čistý a skvelo zvládnutý slovný prejav. Pekná artikulácia a intonácia, zrozumiteľne formulované vety, jasný zvuk...proste paráda. Až som z toho mal pocit že si prešiel nejakým školením na to :f_biggrin:
      Suhlas :)
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      pekne videjko a sam musim uznat ze hodne casto checkuju back TPGK kdyz se doplni na river flush apod.

Jinak urcite by me zajimalo jeste neco o tve hre... graf, winrate, na jake herne hrajes, jak dlouho ti trvalo dostat se na nl200 atd.
    • yegon
      yegon
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 3,048
      vdaka

svoj postup limitmi si moc nepamatam, bolo to uz davno, viem ze som zacal limit holdemom na party, potom presiel na SNGcka tak okolo limitov 16-32 a tym som si spravil taky bankroll ze som mohol hravat rovno NL100, prechod na NL200 netrval dlho, v tom case som myslim hraval na fulltilte a ultimate bet (lol to som si vybral)

vacsinu svojich cash games som odohral na Microgamingu (unibet/ladbrokes) tam som sa dostal az po NL600, presiel som na Pokerstars kvoli trafficu a tam som sa zasekol a po pol roku vybral bankroll a zisiel naspat dole na NL200 sa to naucit hrat

odvtedy sa motkam stale na tomto limite, zo stars som sa vratil na microgaming a ked tam vyschla akcia tak na party poker kde hram momentalne NL100 (vlozil som si tam len 4k, ostatne peniaze som si nechal na inych hermiach na satelity na zive turnaje) a pripravujem sa na dufam coskory prechod spat na NL200

bohuzial moja volume je uboha, za rok odohram okolo 120k ruk cize vidina nejakych vyssich limitov bez pridania v pracovistosti je dost nerealna

winrate nestoji za moc, vdaka bohu za rakeback :)

graf nemam, drzim si malu databazu kvoli pamatovym narokom HEM2, od prechodu na Party tam mam odohratych asi 12k ruk na NL100 s profitom okolo 17BI a 12k ruk na PLO50 s 10BI stratou
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      I mě se video moc líbilo. Hlas je srozumitelný a velice dobře se poslouchá. Pokud jde o samotný obsah, tak se mi líbila hlavně část zaměřená o tom jak se v pokru vzdělávat. Doufám že série bude pokračovat a kdyby byla nadále dostupná i pro silver/gold status tak se vůbec zlobit nebudu. :f_biggrin:
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      Fuha 17BI za 12k hand to je parada! Rozhodne si myslim ze velka cast tady strategy hraje prave na party (ja osobne nl50) a posledni dobou tam potkavam velke mnozstvi vyhravajicich nemeckych a ruskych regu takze kdyby se casem objevilo nejaky videjko live hry/sesion review prave z party tak bych se vubec nezlobil:) Preju hodne stesti do budoucna!
    • yegon
      yegon
      Bronz
      JohnyC1337 původně napsal
      Fuha 17BI za 12k hand to je parada!
      skor nez paradou by som to nazval hotrunom :)

urcite spravim aj nejake videa z live hry a budem pokracovat aj seriu ako sa vzdelavat s roznymi cviceniami, ktorymi sa da zlepsovat, robim to zo sebeckych dovodov - pomoze to aj mne ucit sa systematickejsie
    • Berny01
      Berny01
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 45
      Jedno z nej videí co jsem kdy viděl, zjevně máš didaktické vlohy. Spoty nejsou rozebrány do hloubky (o to zde ani nešlo), ale je zde skvěle načrtnuta základní kostra principu práce a zlepšování.

Mě osobně by se strašně moc líbilo video, kde bys nám ukázal práci s HUDem v rewiew. Které staty v jakých situacích považuješ za základní, jak si čistě pomocí čísel zjednodušovat rozhodovací proces, odhalovat leaky soupeřů a exploitovat je (podobné videa prakticky nejsou).

Díky a doufám že budeš pokračovat
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Čau,
      video je parádní :s_thumbsup:
      Co bude v dalším je mi úplně jedno...prostor pro zlepšení mám stále všude :f_biggrin:
    • yegon
      yegon
      Bronz
      Berny01 původně napsal
      Mě osobně by se strašně moc líbilo video, kde bys nám ukázal práci s HUDem v rewiew. Které staty v jakých situacích považuješ za základní, jak si čistě pomocí čísel zjednodušovat rozhodovací proces, odhalovat leaky soupeřů a exploitovat je (podobné videa prakticky nejsou).
      citas mi myslienky :)

prave na takom niecom pracujem, budu to 2 videa
      1. ako efektivne pouzivat HUD v hre
      2. podrobna analyza vybrateho supera a hladanie jeho leakov
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Mě se líbí že to video je pro včechny, at už hraješ NL FL nebo sitka.
      :f_thumbsup:
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Video je použitelné napříč přeze všechny herní varianty a dostupné i úplným nováčkům na fóru. Takže poděkování Tobě i PS že ho zařadila mezi Basic.
      Kvalita obrazu, hlasitost i přednes je excelentní.
      Moc bych chtěl poděkovat za část věnující se učení, hledání chyb a určování cílů. Sám jsem se pokoušel nějaké cíle si stanovovat ale určoval jsem si tak maximálně volume, nebo do kdy na vyšší stakes. Najít jeden leak a řešit ho by mohlo úkoly posunout na novou úrověň.
      Obecně jsem se na PS zatím moc nesetkal s řešením podobných záležitostí a proto by bylo super pokud se objeví v dalším pokračování.
      (Neříkám že na PS materiál o psychologii a učení není, jen jsem na něj buďto nenarazil, nebo je skryt pro vyšší statusy a zrovna na začátku hodně pomůže protože hráč pokeru nenechá kvůli tomu že nevěděl jak "herní" rady aplikovat. Články z řady "Neuropsychologie pokeru" odhalí fungování mozku ale nenašel jsem praktický příklad. Možná v díle 4 Motivace a učení se ale ten už je pro Gold) Text v závorkách asi není určen Tobě ale do sekce Zpětná vazba takže sorry.
      Video jednoznačně 1* a budou-li se nadále objevovat podobné pasáže, minimálně +1 divák i když se aktuálně věnuji Fixed Limitu :f_thumbsup:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      super video :s_thumbsup:
      ak by si chcel pokračovať vo vzdelávacej oblasti, mohol by si nám v jednom videu dať tipy ako by sme mali riadiť naše vlastné sweat session
    • yegon
      yegon
      Bronz
      xpravda původně napsal
      mohol by si nám v jednom videu dať tipy ako by sme mali riadiť naše vlastné sweat session
      neviem co presne mas na mysli
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Cau yegon,
      Tvoje video se mi libilo, jen tak dal :s_thumbsup: Dobre a srozumitelne vysvetlujes a celkove se mi hodne libi tvuj pristup.
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      ahoj,

video sa mi velmi pacilo. dobre sa pocuvalo zaujimava tema a myslienky. Bude super ak budu dalsie videa zamerane na sposoby hladania svojich leakov a pracu s Hudom.
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      dobre si to zvladol, dobry obsah.
      a taky plynuly slovny prejav, respekt =)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Velice dobré a obsahově cenné video :f_thumbsup: . Už se moc těším na další a doufám, že bude ze stejného soudku.
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Ahoj,

naprosto luxusní videa!

Díky za ten typ na "always on top" něco podobného jsem už dlouhou dobu hledal, fakt super! :)

Budu se těšit brzo na další videa, nechceš prozradit, co bude další topic? :)

Ať vím, na co se těšit! :)

Měj se a ať vše šlape,
      KF
    • 1
    • 2