PP 3$ speed 95s

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 3 Tournament, 200/400 Blinds (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG (t1690)
      SB (t7000)
      Button (t6365)
      MP (t3360)
      Hero (BB) (t1585)

Hero's M: 2.64

Preflop: Hero is BB with 5, 9
      UTG raises to t1690 (All-In), 3 folds, Hero calls t1185 (All-In)

Čo si myslíte o tomto AI. Ak zložím zostane mi 1185 žetónov, čiže nejaké 2-3 BB. AK vyhrám tak pôjdem na bubble s podobným stackom ako hráč na MP a mám celkom peknú šancu na ITM. No a keď prehrám tak toho moc aj tak nestratím a keď zložím tak stým stackom som vydaní na pospas osudu :D . Myslím že tento EV- spot bude v rámci nejakej FGS plusový. Čo vy na to ??

P.S.: Na partypokry push s UTG neznačí, že tám má top range :D
  • 2 odpovědí
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

mám na to podobný názor jako ty. Pokud ten utg nebyl úplná nit, tak bych asi calloval. V nějaké kalkulaci se pravděpodobně příjemného výsledku nedobereš, i když nutno říct, že to není tak hrozné.

Ale prostě pokud foldnem, je to špatenka. Teď přecejen hrajem proti directu, výhrou jdeme v podstatě na bubble s hratelným stackem a můžeme se dostat do hry s hratelným stackem a slušnou fold equity. Pokud složíme, stejně budeme brát -EV spot na SB, pokud před námi někdo pushe, budeme muset brát nepříjemný spoty, i když nepushnou, tak jdeme ATC.

Kdyby to shrnul, nepushoval bych snad jen v případě, že je slušná šance ještě dostat nějaké procházky, resp možnost často openpushovat SB a BU nebo případně UTG je nit. Buď když když je jedna z těchto podmínek velmi jasně splněna nebo obě tak napůl.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Príde mi to ako taký okrajový call. S necelými 4bb ešte nechcem brať -ev spoty. Po tejto hre, keď zložím, mám necelé 3bb a to by som považoval za miesto, kedy chcem zobrať -ev spot.