Dubnová cashovka - téma pro cashovkáře

• MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493

Dubnová cashovka

téma pro cashovkáře

Dubnová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v dubnu. :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Duben, ještě tam budem (za těmi stoly :f_biggrin: )!
  • 59 odpovědí
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Pokořil jsem Cornieho challenge a hned 10x navíc :s_evil:

• kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Tak kdo začal podle yegona leak finderovat? Já teda vůbec nestudoval asi tak dva měsíce protože to prostě nepotřebuju na těch limitech ale dál se k vůli varianci nedostanu. Naštěstí yegon mi ukázal cestu jak studovat a hlavně jakým způsobem se zlepšit :]
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      kokos nechci se tě nikterak dotknout ale to o tý varianci už píšeš dost dlouho... ono to nikdy není jen tou variancí takhle dlouho
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Floowwee původně napsal
      Pokořil jsem Cornieho challenge a hned 10x navíc :s_evil:

pěkná práce, ani tam to přemalování není moc vidět :f_p:
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Nový mesiac, nová herňa :s_cool:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      novy mesiac, novy downswing :s_cool: :s_biggrin:
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Niečo mi o tom hovor, NL20/25 ma fackuje neskutočným spôsobom :s_cry: :s_frown:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      píšu o tom dlouho protože to tak je

neboj se nedotkneš se mě.. vím co dělám už dost dlouho na to abych poznal jestli hraju blbě nebo je to variancí :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      kokos99sd původně napsal

neboj se nedotkneš se mě.. vím co dělám už dost dlouho na to abych poznal jestli hraju blbě nebo je to variancí :D
      já si jen myslim, že je rozhodně brzo na prohlášení typu, že už neni co studovat / v čem se zlepšovat na svejch stakes a že vše je jen variance.... tim bych to asi utl a nechám to už jen a jen na tvém uvážení :)
    • vop646
      vop646
      Bronz
      Registrace: 14.08.2010 Příspěvky: 87
      Po delší době solidní downswing :( a ke všemu mi přijde, že na NL10 FR (Everest) nějak povážlivě ubylo fishek s vysokym VPIP a jsou tu už docela ohroženej druh. Všichni jsou hrozně tight a hrajou jen premium handy. Se svýma statama 16/14 jsem oproti ostatním pomalu LAG. Možná ze mě mluví jen ten downswing, ale přemejšlim, že bych přesídlil na 6max. Jak to máte vy s průměrným VPIP na stolech? Na everestu je to tak okolo 10, někdy i meně, vzácně se objeví stůl nad 2O. Vzhledem k nevysokýmu trafficu zde ani neni možná table selekce. :f_frown:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      iamwanker

dufam ze nie PP to by som si ta musel pridat do tableturba aby mi blokovalo stoly na ktorych hras :D

good luck
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      kokos99sd původně napsal

já si jen myslim, že je rozhodně brzo na prohlášení typu, že už neni co studovat / v čem se zlepšovat na svejch stakes a že vše je jen variance.... tim bych to asi utl a nechám to už jen a jen na tvém uvážení :)
      Jasně že není všechno perfektní... spíš jsem to formuloval špatně.. chtěl jsem říct že na beatování těchto stakes mám úplně v pohodě, ale s yegonem odstraním i ty chybičky, které třeba jestě odstranit nepotřebuji k dalšímu posunu, ale hodí se to pro rychlejší progress :) .
      Teď to dává smysl?
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      tak to já mám opačný problém než Vojta...nevím co mám zlepšovat dřív :f_biggrin:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      nehraješ nl5 no :D
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      kokos99sd původně napsal
      nehraješ nl5 no :D
      Nedávno jsem hrál nl10 a i tam jsem měl na čem pracovat...nepočítám s pocitem "teď studovat nepotřebuju" tak na pár let dopředu :f_biggrin:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      definuj slovo studovat? dost by mě to zajímalo jako :D víš co prostě do hj fora chodím skoro pořád koukat, čtu si ostatní blogy taky, semtam kouknu na nové videa o SH, chodím na coachingy a k tomu říkám že prostě už dál fakt nepotřebuju nic víc k zdolání NL2 NL5 NL10. né snad? :f_biggrin:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      kokos: ja som zliezol z nl25 na nl10 a dokonca ani tam sa necitim ok. neustale je na com pracovat.
      navyse zanedbane male chyby na nizkych stakes sa mozu prejavit ovela neskor na vyssich stakes a odstranit ich uz nebude take lahke. urcite bude mat na tvojom posobeni nejaky vplyv aj variacia, ale rovno zabudni, ze bude nejaka zasadna na nl5. ten limit by si mal beatovat aj s variaciou za chrbtom. jednoducho preto, ze tam je strasne vela ryb, ktore ti zadotuju value, ktoru stracas vo variacnych spotoch.
      navyse prehlasovat, ze beatujes limit mozes az vtedy, ak crushujes vacsinu regov na limite. je to v tvojom pripade pravda? ak ano, tak gratz a podme na nl10 =)

co sa tyka tych coachingov, videi a clankov. sam na sebe viem povedat, ze je rozdiel si takyto material precitat/pozriet, rozmyslat nerusene nad obsahom, takyto material spravne pochopit a nakoniec ho aj vediet v hre aplikovat. ;-)
      netvrdim, ze tieto vsetky atributy nesplnas, ale ruku na srdce. nedalo by sa v tomto este toho vela zlepsit?
      ja ked si tuto otazku polozim sam, tak odpoved je jednoznacna. dalo a je toho straaaaaasne vela.

inak ak sa ta ujal yegon, tak neostava nic ine, len pogratulovat. trafil si imo dost jackpot ;) drzim palce, nech to je prospesne pre oboch a v druhom slede aj pre komunitu :f_thumbsup:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Pravdu máš v tom, že teda regy nějak nepřehrávám... v podstatě se o to ani nesnažím... vím kdy mám double barrelnout a vím kdy mám check/raisnout, floatnout, raisnout, 3bet pf nout atd... jinak nevím co myslíš tím je přehrávat? Jako tripple barrely a check/raise check/shovy si necháme na vyšší limity, není liž pravda? :f_biggrin:

Yegon se mě neujal :D , jen jsem viděl jeho video a dost mi pomohlo a s jeho sérií videí mi to prostě půjde líp to studování a hledání mých chyb. :)

EDIT : Právě teď se půjdu zaměřit na 3bet spoty a to hlavně AK,AQ kde si ještě prostě nejsem tak jistý... nechci totiž double barrelovat v 3bet spotech, třeba bych měl, ale necítím se na to. A to chci změnit :evil: .
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      pozor hlášení

[URL=http://cs.pokerstrategy.com/news/content/Novinky-z-TheLastNailovy-d%C3%ADlny:-D iamantov%C3%A9-video-a-platinov%C3%BD-tr%C3%A9nink-u%C5%BE-dnes!_58381/]TLN coaching [/URL] dnes večer ;)