Hm 2 koupě

• 8 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, nevím jak přesně je to s tou aktivací, ale můžeš ho nainstalovat i na tento a pak jim napsat a pošlou ti novej klíč.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Kup si, dostaneš licenční kod a ten využiješ až budeš chtít. A vlastně máš možnost to instalovat na 2 počítače, takže easy :)
    • KhillaB
      KhillaB
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 30
      Super, díky moc
    • ICEMANCB
      ICEMANCB
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 5
      Měl bych jednu velkou prosbu na toho, kdo má účet v dolarech. Chtěl bych si zakoupit HM2 od poker strategy za 25, ale bohužel nemohu, páč nemám účet v cizí měně. A tak žádám někoho, kdo si tento produkt bude také kupovat, zda by mi ho také nezakoupil a já bych mu ho poté zaplatil v korunách.
      Předem mnohokrát děkuji.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

já jsem to platil z normálního účtu z banky co mám v korunách a žádný problém s tím nebyl, akorát tam byl asi nějaký poplatek za převod měny....
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      ICEMANCB původně napsal
      Měl bych jednu velkou prosbu na toho, kdo má účet v dolarech. Chtěl bych si zakoupit HM2 od poker strategy za 25, ale bohužel nemohu, páč nemám účet v cizí měně. A tak žádám někoho, kdo si tento produkt bude také kupovat, zda by mi ho také nezakoupil a já bych mu ho poté zaplatil v korunách.
      Předem mnohokrát děkuji.
      Ahoj, včera jsem si HM2 přes PS koupil, ale děsně mě štve a jsem ochotný ti ho prodat, s menší slevou. Licenční číslo se dá převést, už v minulosti jsem to takto udělal. Kdyžtak se ozvi. Pokud by měl zájem i někdo jiný, tak pište.

Edit: ještě dodávám, že mám small stakes verzi ...
    • zekonCZ
      zekonCZ
      Bronz
      Registrace: 19.02.2012 Příspěvky: 42
      Life4Tale původně napsal
      Ahoj, včera jsem si HM2 přes PS koupil, ale děsně mě štve a jsem ochotný ti ho prodat, s menší slevou. Licenční číslo se dá převést, už v minulosti jsem to takto udělal. Kdyžtak se ozvi. Pokud by měl zájem i někdo jiný, tak pište.

Čau, je to ještě aktuální?
      J.
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      zekonCZ původně napsal
      Life4Tale původně napsal

Čau, je to ještě aktuální?
      J.
      Ahoj, bohužel už ne ...