Elephant HUD - Poker770

• FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      Registrace: 29.03.2012 Příspěvky: 613
      Zdravím vás :)
      Nevíte prosím někdo jak dostanu statistiky ke stolu z elephanta na Poker770?
      HUD mám nastavený, ale u stolu se mi nezobrazuje..mám to nějak importovat nebo se to zobrazí automaticky? Nemám žádný zkušenosti s pokerovými softwary takže nejspíš jde o nějakou malichernost, ale zaboha to nemůžu najít. A taky doufám, že už podobné téma není založeno, ale prošel jsem toho mraky a odpověď nenašel tak zakládám nový topic a předem se omlouvám :)
  • 7 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,301
      Ahoj,
      jestli jsi všechno prošel, nastavil cestu k Hand History a pořád to nefunguje, tak je ještě možnost že herna updatovala software a Elephant HH nepřečte.
      Vývoj a podpora Elephantu je již ukočena, takže dříve či později by přestal správně fungovat i tak.

Doporučiji ti nahradit Elephant Holdem Managerem 2, který je teď pro členy pokerstragy za akční velmi výhodnou cenu.

Podívej se do novinky: Zbývají dva týdny do konce slevy na Hold'em Manager 2!, doporučuji ti nabídku využít, je to investice která se velmi vyplatí.

Ic3 :s_cool:
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      jestli sem nastavil cestu k hand history to nevim :D jako handy se mi tam zobrazujou co sem hral vsechno jde automaticky nic sem nemusel nastavovat. Na ten HUD je nejak potreba nastavit? Omlouvam se za stupidni dotazy, ale jsem softwarova panna ?(
      HEM urcite do budoucna poridim ale zatim si to nemuzu dovolit snad za par tydnu :)
    • kolookolooka
      kolookolooka
      Bronz
      Registrace: 21.02.2012 Příspěvky: 81
      Ahoj. Já taky hraju na síti iPoker, sice na Titanu, ale zkoušel jsem to i na 770 a stejný výsledek, HUD se prostě nezobrazí i když historii hand ukládá naprosto v pořádku a to aniž bych musel něco nastavovat.
      Zkoušel jsem to ještě na Poker stars a tam se mi po spuštění testu HUD zobrazil úplně bez problému, takze to asi opravdu bude o tom updatu.
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      Škoda no. Tak díky za odpovědi zdar :)
    • kubaCZ
      kubaCZ
      Bronz
      Registrace: 29.11.2011 Příspěvky: 480
      1. jak již psal Ic3 tak byl vývoj pozastaven = raději zkusit beta verzi PT3 nebo HM2 a pak případně koupit
      2. Ještě když bylo na webu info o Elephantovi tak psali, že na iPoker šel HUD jen u CG. Na turnaje ne.
      3. ještě zkus nastavit starý vzhled, na nový už nejde
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      1. tu beta verzi sem už kdysi zkoušel a bylo to myslím na 30 dní, takže to už budu muset zakoupit
      2. hraju jen cash game tím to nebude
      3. Jak nastavit starý vzhled? Jako herny nebo HUDu? Moc nechápu jsem v tomdle ohledu :f_frown:
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      jo už to jde nastavil sem starej vzhled herny :) moc díky! teď eště to nějak rozumně nastavit :D